یورگن کلوپ اصرار دارد که به بازیکنان لیورپول خیلی وفادار نیست | لیورپول

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یورگن کلوپ وفاداری بیش از حد به بازیکنانی که عملکرد ضعیفی دارند را تکذیب کرده و اصرار دارد که در تابستان امسال تغییراتی در لیورپول ایجاد خواهد شد.

لیورپول پس از شکست های متوالی در لیگ برتر مقابل برایتون و برنتفورد، 10 امتیاز نسبت به صعود به لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد. آنها در بازی تکراری جام حذفی در روز سه شنبه به دیدار وولوز می روند و خوش شانس بودند که در دور سوم در آنفیلد شکست نخورند.

کلوپ اعتراف می کند که تیمی که در فصل گذشته به کسب چهار قهرمانی نزدیک شده بود، اشتباه می کند و اخیراً نتوانسته است حریفان را غافلگیر کند. او اصرار دارد که این رکود به این دلیل نیست که بازیکنان دیگر به صحبت‌های سرمربی خود گوش نمی‌دهند یا به استعدادهایی که از بهترین‌شان گذشته‌اند ایمان دارد.

سرمربی لیورپول گفت: “من وفادار هستم، فکر می کنم همه باید وفادار باشند، اما من خیلی وفادار نیستم.” «مشکل خیلی پیچیده است. شما یک بازیکن خوب دارید که در گذشته کارهای خوبی انجام داده است و شاید در ذهن خود فکر کنید: “الان برای او همین است.” اگر بتوانید بیرون بروید و بازیکن دیگری را به جای او بیاورید، از هر دو طرف منطقی است که بگویید: “بیا، زمان خوبی بود، بعداً می بینمت.” اگر نتوانید کسی را وارد کنید، نمی توانید کسی را بیرون بیاورید، وضعیت همین است.»

قرارداد نبی کیتا، الکس اوکسلید چمبرلین، جیمز میلنر و روبرتو فیرمینو در تابستان امسال به پایان می رسد، زمانی که انتظار می رود لیورپول برای جذب جود بلینگهام از بوروسیا دورتموند تلاش کند. کلوپ تأیید کرد که تغییراتی وجود خواهد داشت و او به جایی نخواهد رفت.

وقتی دورتموند را ترک کردم گفتم: اینجا باید چیزی تغییر کند. آنجا وضعیت متفاوتی بود، اما به نوعی مشابه است – یا من می روم، پست مدیر تغییر می کند، یا خیلی چیزهای دیگر تغییر می کند. تا جایی که من می دانم با شنیدن من دیگر نمی روم. پس این بدان معناست که شاید نقطه ای وجود داشته باشد که باید چیزهای دیگر را تغییر دهیم. و ما آن را خواهیم دید. اما این چیزی برای آینده است، مانند تابستان، اما نه اکنون.

ما حتی نمی توانیم در حال حاضر به آن فکر کنیم. الان باید فوتبال بهتری بازی کنیم. ما نمی‌توانیم بازی کنیم و بگوییم: “اینها مشکلات است، اما فصل آینده دیگر آنها را نداریم.” که واقعا خیلی دور است. تا آن زمان به هم می چسبیم و می جنگیم. اگر ببازیم، بازنده ایم، اما به گونه ای که بتوانیم بپذیریم و نه: “چطور ممکن است این اتفاق بیفتد؟”

من گفتم برایتون استثنایی بود اما در برخی لحظات این کار برای آنها خیلی آسان بود. به همین دلیل است که من دوست دارم دوباره آنها را ببینم [in the FA Cup fourth round] و آن را دشوارتر کند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“نابودی مالی”: بحران آدانی با اعتراضات در هند به دلیل ادعاهای تقلب افزایش می یابد | گروه آدانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، بحرانی که گروه آدانی گروه هندی …