پلیس می گوید گزارش هایی مبنی بر تهدید مدیران اورتون دریافت نکرده است | اورتون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس مرسی ساید گفته است که گزارش‌هایی مبنی بر تهدیدهایی که هیئت مدیره اورتون را روز شنبه از گودیسون پارک دور نگه داشته است، دریافت نکرده است.

رئیس، بیل کنرایت، مدیر اجرایی، دنیس بارت-باکسندیل، مدیر امور مالی، گرانت اینگلز، و مدیر غیر اجرایی، گریم شارپ، توسط مشاوران امنیتی اورتون دستور داده شدند که در شکست 2-1 مقابل ساوتهمپتون شرکت نکنند. به عنوان یک تهدید واقعی و معتبر برای امنیت و امنیت آنها.

پلیس تایید کرده است که با اورتون بر سر تهدیدات ادعایی در ارتباط است و قبل از اعلام باشگاه مبنی بر عدم حضور مدیران در روز شنبه هیچ گزارشی گزارش نشده است. چند هزار هوادار اورتون پس از پایان بازی در مقابل هیئت مدیره تظاهرات تحصن کردند.

در بیانیه پلیس آمده است: «ما می‌توانیم تأیید کنیم که پلیس مرسی ساید با باشگاه فوتبال اورتون به دنبال تهدیدهای ادعایی علیه مدیران پیش از بازی لیگ برتر مقابل ساوتهمپتون در روز شنبه 14 ژانویه در ارتباط است.

هیچ تهدید یا حادثه ای قبل از بازی به پلیس گزارش نشده است، اما ما با باشگاه در ارتباط هستیم تا اگر تخلفی رخ داده است، اطمینان حاصل کنیم که هرگونه گزارش آینده از طریق کانال های موجود دریافت می شود. هر گونه تهدیدی که به پلیس مرسی ساید گزارش شود به عنوان یک امر طبیعی ارزیابی و بررسی می شود و هر گونه اقدامات ایمنی مناسب اجرا می شود.

ما همچنین از ویدئوهایی که در دست پخش است از نزدیک شدن هواداران به ماشین بازیکنان در حین حرکت از پارک گودیسون بعد از مسابقه مطلع هستیم. در این مرحله هیچ تخلفی گزارش نشده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اعتراضات در جزایر سلیمان به دلیل برکناری سیاستمدار منتقد کلیدی چین با رأی عدم اعتماد | جزایر سلیمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیر یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های …