چگونه ایالات از قوانین پرچم سرخ برای جلوگیری از تیراندازی دسته جمعی استفاده می کنند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

درخواست ها پذیرفته شد. اما نتایج جستجو آن چیزی نبود که کارآگاه انتظار داشت.

براساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Everytown for Gun Safety، یک گروه مدافع، بیش از 20000 دادخواست برای احکام حفاظت از خطرات شدید از سال 1999 تا 2021 ثبت شده است. اکثریت قریب به اتفاق این دادخواست ها – بیش از 18600 – پس از قتل عام سال 2018 در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس در پارکلند، در حومه فورت لادردیل ثبت شد.

فلوریدا – ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان که به طور سنتی از اعمال محدودیت در مالکیت اسلحه بیزار بوده اند – قانون پرچم قرمز خود را در پاسخ به آن تیراندازی وضع کرد. طبق گزارش Everytown، دادگاه های آن بیش از 8100 دادخواست برای احکام حفاظت از خطر را از سال 2018 تا 2021 رسیدگی کردند.

در فورت لادردیل، خاطره پارکلند قوی است.

کارآگاه کریس کاریتا، که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته بهداشت عمومی از جانز هاپکینز است، به افسران همکار آموزش می دهد که چگونه از قانون پرچم قرمز ایالت استفاده کنند. در چهارشنبه اخیر، او را می توان در یک کلاس درس بدون استخوان با هفت افسر جدید پیدا کرد.

«اجرای قانون یک فرهنگ اسلحه است. فکر برداشتن اسلحه از کسی ممکن است برای ما خوب نباشد، درست است؟ او به آنها گفت. “این واقعاً برای برخی از ما یک مشکل است، و بنابراین درک چارچوب قانونی این قوانین مهم است تا بتوانید راحت باشید و درک کنید که چرا از آن استفاده می شود و چگونه استفاده می شود.”

تقریباً 17500 آژانس مجری قانون ایالتی و محلی در ایالات متحده وجود دارد. حدود 85 درصد از آنها کمتر از 50 افسر تمام وقت دارند. چاک وکسلر، مدیر اجرایی انجمن تحقیقات اجرایی پلیس، یک سازمان غیرانتفاعی در واشنگتن، گفت که بسیاری از آنها قادر به ارائه نوع آموزش موجود در فورت لادردیل نیستند.

حتی در ادارات پلیس بزرگتر، عادت دادن افسران به استفاده از دستورات می تواند یک چالش باشد. در شهرستان فیرفکس، ویرجینیا، رئیس کوین دیویس یک افسر منفرد را برای مدیریت همه دستورات خطر جدی اضطراری، همانطور که در آن ایالت نامیده می‌شوند، منصوب کرده است. بخش او 11 سفارش در سال 2020 و 26 سفارش در سال 2021 به دست آورد. سال گذشته این تعداد به 80 رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …