ریچارد فریمن در دادگاه عالی در اعتراض به اخراج شدن شکست خورد | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دکتر ارشد سابق تیم اسکای و دوچرخه سواری بریتانیا، ریچارد فریمن، در یک دادگاه عالی در اعتراض به اخراج شدن شکست خورده است و اکنون با تحقیقات ضد دوپینگ بریتانیا مواجه است.

فریمن در سال 2021 پس از مجرم شناخته شدن سفارش 30 کیسه تستوسترون ممنوعه به مرکز ملی دوچرخه سواری، از فهرست پزشکی حذف شد، “با دانستن یا باور” که برای یک سوارکار ناشناس است تا عملکرد خود را بهبود بخشد. او علیه این تصمیم اعتراض کرده بود و استدلال می‌کرد که دادگاه پزشکی اشتباه کرده است که همکار سابقش شین ساتون را «شاهد معتبر و ثابت» پس از خروج از جلسه اصلی تشخیص داده است.

تیم حقوقی فریمن، ساتون را متهم کرده بود که هنگام شهادت در خدمات دادگاه پزشکان، “جنگ طلب، مجادله، گریزان و مانع تراشی” بوده است. اما در حالی که آقای جاستیس فوردهام پذیرفت که برخی از جنبه‌های رفتار ساتون «غیرقابل قبول» است، او حکم داد که قضاوت علیه فریمن «هیچ اشتباهی» ندارد.

این تصمیم نه تنها فریمن را 23000 پوند فقیرتر می کند، بلکه با از سرگیری تحقیقات Ukad در مورد رفتار او روبرو می شود که در سال 2021 به دلیل درخواست تجدید نظر او متوقف شد. این بازیکن 63 ساله به دو مورد نقض قوانین ضد دوپینگ متهم شده بود و ممکن است با محرومیت چهار ساله از ورزش مواجه شود.

این یک سقوط دیگر برای فریمن است که یکی از چهره های کلیدی در موفقیت فوق العاده تیم اسکای و کارخانه تولید مدال بریتیش سیکلینگ بود که بر مراقبت های پزشکی سوارکاران بین سال های 2009 تا 2017 نظارت داشت. تستوگل برای یک سوارکار ناشناس در می 2011، و دروغ گفتن برای پوشاندن مسیرهای خود، این خبر موجی از شوک را در ورزش ایجاد کرد و تیم اسکای و بریتیش سیکلینگ را در شک و تردید قرار داد.

فریمن استدلال کرده بود که تستوسترون را از طرف ساتون سفارش داده است تا اختلال نعوظ ساتون را درمان کند – ادعایی که توسط مربی سابق تیم اسکای استرالیا و مدیر فنی دوچرخه سواری بریتانیا با عصبانیت رد شد. ساتون به دادگاه گفت: «شما می گویید من نمی توانم در مطبوعات سخت بگیرم. همسرم می‌خواهد بیاید اینجا و شهادت دهد که شما یک دروغگوی خونین هستید.»

آقای قاضی فوردهام در پایان قضاوت 38 صفحه‌ای خود گفت: «به نظر من، هیچ چیزی در رویکرد، استدلال یا نتیجه‌گیری دادگاه وجود ندارد. اعتراض رد می شود؛ و تجدیدنظرخواه باید هزینه های خوانده را که به طور خلاصه در مبلغ 23000 پوند ارزیابی شده است، بپردازد.

بیانیه روز دوشنبه وکلای فریمن در JMW Solicitors گفت که آنها “ناامید” هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …