PFA می‌گوید جشن‌های آرون رمزدیل در حمله هواداران اسپرز مقصر نیستند | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از لگد زدن آرون رمزدیل در پایان دربی یکشنبه شمال لندن، اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای به صراحت اعلام کرده است که “هیچ اتفاقی که در زمین می افتد، حمله تماشاگران به بازیکن را توجیه نمی کند”.

دروازه بان آرسنال در برخی زمینه ها، از جمله توسط ریچارلیسون، مهاجم اسپرز، به خاطر بوسیدن نشان باشگاهش و بیرون کشیدن زبانش به هواداران رقیب پس از پیروزی 2-0 تیمش مورد انتقاد قرار گرفت.

هنگامی که رامسدیل برای جمع آوری بطری آب خود رفت، پس از آن توسط یک فن به پشت لگد زد زیرا تنش ها به جوش آمد. اما PFA در پیامی به اعضای خود در روز دوشنبه گفت که دروازه بان آرسنال مقصر نیست زیرا خواستار محافظت بهتر از اعضای خود در محل کارشان شد.

در ایمیلی که آبان نیوز مشاهده کرده است، آمده است: «امروز، PFA با پلیس، لیگ‌ها و نهادهای حاکم تماس گرفته و درخواست به‌روزرسانی فوری درباره اقدامات اضافی برای محافظت از بازیکنان در محل کارشان کرده است.»

«آخرین آمار پلیس منتشر شده در هفته گذشته نشان دهنده افزایش نگران کننده در ممنوعیت دستورات و دستگیری در بازی ها است. این به دنبال چندین حادثه جدی در پایان فصل گذشته رخ داد که در آن بازیکنان و کارکنان در طول تهاجمات گسترده به زمین مورد حمله و آزار تماشاگران قرار گرفتند… ما به عنوان اتحادیه کارگری شما به وضوح اعلام کرده ایم که این کاملا غیرقابل قبول است. ما انتظار داریم اقدامات قاطعانه انجام شود.»

در حالی که PFA به رمزدیل اشاره نکرد، در ایمیل خود به اتفاقی در بازی بین تاتنهام و آرسنال اشاره کرد.

در این ایمیل آمده است: «ما همچنین در برابر هر روایتی که بازیکنان مسئول اعمال تماشاگران هستند، عقب نشینی می کنیم. مطلقاً هیچ اتفاقی که در زمین رخ نمی‌دهد، ورود تماشاگر به زمین بازی یا حمله به بازیکن را توجیه نمی‌کند… ما بازیکنانی را دیده‌ایم که به‌طور خطرناکی در زمین منزوی شده‌اند و اساساً رها شده‌اند تا مسئولیت ایمنی و امنیت خود را بر عهده بگیرند. شما هرگز نباید در موقعیتی قرار بگیرید که ممکن است از نظر قانونی آسیب پذیر باشد.»

سخنگوی PFA از تاکید اخیر بر جلوگیری از ورود هواداران به زمین بازی پس از چند حمله به زمین بازی در پایان فصل گذشته استقبال کرد اما گفت که برای محافظت از بازیکنان در مسابقات به سرمایه گذاری و منابع بیشتری نیاز است. او گفت: “ما می دانیم که بازیکنان همچنان نگرانی های جدی در مورد ایمنی و امنیت خود دارند.”

پلیس متروپولیتن گفت تحقیقات در مورد این حادثه در دربی شمال لندن ادامه دارد و هنوز کسی دستگیر نشده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هری ویتینگتون، وکیل تگزاس که توسط چنی تیراندازی شد، در ۹۵ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، همسرش گفت، هری ویتینگتون، یک وکیل ثروتمند …