اطلاعات پرواز و ضبط کننده صدای کابین خلبان در محل سقوط هواپیمای نپال پیدا شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دستگاه ضبط اطلاعات پرواز و یک ضبط کننده صدای کابین خلبان از محل سقوط هواپیمای مسافربری روز یکشنبه در نپال که منجر به کشته شدن حداقل 68 نفر از 72 سرنشین هواپیما شد، بازیابی شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نپال می‌گوید جعبه‌هایی که روز دوشنبه پیدا شدند، به بازرسان تحویل داده می‌شوند. در همین حال، دو جسد دیگر توسط امدادگران در حال جستجوی آوار هستند.

“من نمی دانستم که قرار است سقوط کند. دیواس بوهورا، شاهد عینی توضیح داد که وقتی شروع به تیراندازی کردم، همانطور که در فیلم می بینید، هواپیما ناگهان کج می شود، درست مانند یک هواپیمای جنگنده برای فرار از موشک.

من آن را دیدم و فکر کردم که مطمئناً قرار است به سمت خانه‌های ما بیاید. فکر می‌کردم بعد از تصادف اینجا همه چیز تمام می‌شود، من هم می‌میرم.»

عصر دوشنبه، اقوام و دوستان هنوز در بیرون بیمارستان محلی جمع شده بودند. بسیاری از یکدیگر دلداری می‌دادند، در حالی که برخی از مسئولان فریاد می‌زدند که تشییع جنازه را تسریع کنند تا بتوانند اجساد عزیزان خود را برای تشییع به خانه ببرند.

هواپیمای خطوط هوایی یتی در حال تکمیل پرواز 27 دقیقه ای از پایتخت کاتماندو به پوخارا در 200 کیلومتری غرب بود.

مقامات می گویند که 38 نفر شناسایی شده اند و هیچ توضیحی در مورد این سقوط هنوز مشخص نیست.

ویدیو را در پلیر بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …