اسب های سخنگو: ثروت ایالات متحده ممکن است برای جوکی های بریتانیایی بسیار وسوسه انگیز باشد | نکاتی در مورد اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرساختار جدید حکمرانی acing که در ماه نوامبر رونمایی شد، ممکن است به مشکلات این ورزش در مورد جوایز، اندازه زمین و موارد دیگر بپردازد یا خیر. کتاب سفید دولت در مورد اصلاحات قمار، اگر روزی روشن شود، ممکن است آنقدر که برخی پیش‌بینی می‌کنند برای درآمد مسابقه‌ای از شرط‌بندی فاجعه بالقوه باشد یا نباشد. تایلر هرد، با این حال، حوصله این را نداشت که به این اطراف بپردازد تا متوجه شود.

هرد بین سال‌های 2020 تا 2022 در بریتانیا 56 برنده را از حدود 800 سواری به‌عنوان یک کارآموز در بریتانیا سوار کرد، اما مجموع برد او از 27 در سال 2021 به ده‌ها پیروزی در سال 2022 کاهش یافت، زیرا او به طور پیوسته از 7 پوند به 5 پوند و سپس فقط 5 پوند رسید. 3 پوند او تصمیم گرفت به جای آن شانس خود را در ایالات متحده امتحان کند، و در انگلستان، حداقل برای آینده نزدیک، در یک سهام طبقه بندی شده کلاس 6 به ارزش 7000 پوند در ساوتول در 29 دسامبر قرارداد امضا کرد. این تنها سواری او بر روی کارت بود و او دوم شد و حدود 160 پوند علاوه بر هزینه سواری خود (143 پوند) به دست آورد، اما منهای سفر و سایر هزینه هایش.

او فوراً تأثیر گذاشته است. سواری دوم هرد، در یک مدعی اختیاری در شهر چارلز در غرب ویرجینیا، در مسابقه ای با ارزش مجموع 36000 دلار (29.5 هزار پوند) برنده بود. شنیده پس از آن به پست مسابقه در سال 2022 بیش از هر ماه دیگری از آن سواری درآمد کسب کرده است. او گفت: «من سال گذشته حتی یک پنی هم به دست نیاوردم، احتمالاً سواری برایم هزینه داشت. در حال پژمرده شدن است.»

گریس مک انتی که تقریباً در همان زمان عازم ایالات متحده شد و مانند هرد در پارک تورف وی در کنتاکی مستقر است، تا کنون از 10 سواری یک جای خالی گرفته است، اما از یک ثانیه نزدیک به 20000 دلار جایزه دریافت کرده است. دو مقام سومی

علاوه بر جایزه عالی ارائه شده، حتی در مسابقات نسبتاً درجه پایین، هرد و مک‌انتی با مایل‌های جاده‌ای بی‌شماری که اکثر سوارکاران ارشد و کارآموزان را به‌طور یکسان در بریتانیا از بین می‌برد، روبرو نیستند. البته این روزهای اولیه برای هر دو سوار در ایالات متحده است، اما حداقل در حال حاضر، تلاش آنها در حال پاداش است.

بسیاری از سوارکاران جوان با پیوندهای کم یا بدون ارتباط محکم با بریتانیا احتمالاً پیشرفت خود را با علاقه دنبال می کنند و این وضعیتی است که باید باعث نگرانی واقعی برای این ورزش شود. یک صنعت مسابقات اتومبیل رانی درجه یک – و علیرغم مشکلاتش، بریتانیا هنوز در آن سطح است – به جامعه قابل توجهی از سوارکاران با استعداد و با انگیزه نیاز دارد تا با وضعیت خود مطابقت داشته باشند. صاحبان و بازیکنان به طور یکسان – دو گروهی که کل صنعت میلیارد پوندی را تأمین مالی می کنند – به این اطمینان نیاز دارند که اسب های آنها هر زمان که امکان دارد سواری هایی را که شایسته آن هستند انجام دهند و بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

همیشه اینطور بوده است که شاگردی که ادعای 3 پوندی خود را از دست می‌دهد، با 95 برنده، برای حفظ سطح حمایت خود هنگام رفتن به رده‌های ارشد با مشکل مواجه می‌شود. در یک ورزش بسیار رقابتی، این تنها قابل انتظار است.

با این حال، در طول 20 سال گذشته، نسبت برندگان Flat که توسط مدعیان 7 پوندی سوار شده اند، از 5.72 درصد در سال 2003 به بالاترین حد جدید 8.92 درصد در سال 2022 افزایش پیوسته است. در همان زمان، کاهش قیمت به نظر می رسد لحظه شنا برای کارآموزان به سمت از دست دادن ادعای 5 پوندی خود، در 50 برنده تغییر کرده است، احتمالاً زیرا مربیان به جای آن به نسل بعدی مدعیان وزن 7 پوندی نگاه می کنند. در همین حال، نسبت برندگان معلولیت توسط مدعیان 7 پوندی در سال 2022، 9.34 درصد بود که این رکورد جدید پس از یک سری افزایش سال به سال از سال 2017 است.

این می تواند روندی باشد که به مرور زمان خود را اصلاح می کند، اما حداقل باید نگرانی وجود داشته باشد که سیستم آموزش نسل های آینده جوکی ها در حال نامتعادل شدن است، با تعداد زیادی سوارکار جوان که به سادگی بیش از حد خوب هستند، نه فقط برای دریافت 7 پوند از آن. سالمندان، بلکه باید 2 پوند یا 5 پوند از سایر کارآموزان دریافت کنند.

مسابقه‌های بریتانیایی برای نسل‌ها سوارکاران جوان را به این روش – با تغییرات گاه به گاه برای کمک به ظهور آن از عصر ویکتوریا – به ارمغان آورده است. با این حال، ممکن است زمان تغییر دیگری فرا رسیده باشد – کاهش تعداد برندگان که ادعا را به 5 پوند کاهش می دهد، یا شاید به طور کلی به 7 پوند پایان می دهد – تا از تبدیل شدن سیل مدعیان 3 پوندی که به جاهای دیگر می روند جلوگیری کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

از کلچه تا گرونک: ظهور غیرقابل توقف حزب-برادر تنگ پایان | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دبلیووقتی نوبت به کارمندان در موقعیت …