بازگشت سریع ادی جونز به استرالیا می تواند برای گاز گرفتن انگلیس بازگردد | ادی جونز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Uتا به حال جذاب‌ترین دنباله استرالیایی احتمالا Mad Max 2 بوده است. همانطور که هر کسی که تا به حال آن را تماشا کرده است می‌داند که لحظه‌ای ترسناک وجود دارد که وز، بدی با موهاوک پانک که همه فکر می‌کردند تاریخ است، ناگهان دوباره روی کاپوت ظاهر می‌شود. کامیون رعد و برق جنگجوی جاده. برای برخی در تویکنهام، بازگشت ادی جونز به عنوان سرمربی استرالیا باید کاملاً مشابه باشد.

زیرا اگر اتحادیه فوتبال راگبی فکر می کرد که پشت ادی را دیده است، کاملاً اشتباه بود. مانند فردی کروگر در لباس ورزشی، او اکنون به رویاهای انگلیسی بازگشته است. تصور کنید والابی ها در نهایت در مرحله حذفی جام جهانی راگبی امسال با انگلیس روبرو شوند؟ و کتک زدن آنها. تصمیم RFU برای اخراج جونز در ماه گذشته به عنوان یکی از زوزه کشان شرکت های بزرگ در تمام دوران شناخته می شود.

انصافاً، هنوز آب فراوانی باید در زیر پل بندرگاه سیدنی جریان داشته باشد تا این اتفاق بیفتد. جونز باید خود را یک نیمه مناسب و یک فیزیو مناسب پیدا کند، زیرا مشکلات آسیب دیدگی در نیمه دوم سال گذشته والبی ها را نابود کرده است. هیچ تضمینی وجود ندارد که استرالیا به طور ناگهانی به مقام قهرمانی 2023 والس می‌پردازد، فقط به این دلیل که دیو رنی دوست‌داشتنی را کنار گذاشته است.

اما آن صدای کوکابورا که می‌توانید بشنوید، استرالیایی‌ها است که از ارزش سرگرمی آن لذت می‌برند. جونز تا 29 ژانویه رسما هدایت تیم را برعهده نگرفته است، اما در حال حاضر به جمع سران انگلیسی بازگشته است. او بازیکنان استیو بورثویک را از درون می شناسد و تحولات واکنش سریع تخصص اوست. Red Adair را در کلاه Akubra با حس شوخ طبعی تر فکر کنید.

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، اخبار به درستی راگبی جهان را تکان داده است، حتی بیشتر از بازگشت ولخرج وارن گاتلند به ولز. استرالیا و ولز در جام جهانی یکسان هستند و یکی از آنها احتمالاً در یک هشتم نهایی به مصاف انگلیس خواهد رفت. اگر انتظارات واقعی در آخر هفته یک چهارم نهایی در مارسی وجود نداشت، اکنون این اتفاق افتاده است.

همچنین چندین سؤال گسترده تر را مطرح می کند. با رها کردن جونز بدون اینکه او را مجبور به انجام هر نوع مرخصی باغبانی کند، RFU عملاً هفت سال IP را به یکی از نزدیک‌ترین رقبای خود واگذار کرده و به آن‌ها مسیر درونی راز آماده‌سازی خود را داده است. تاریخ مملو از مثال‌هایی است – نیوزلند در سال 2003، آفریقای جنوبی در سال 2015، نیوزلند دوباره در سال 2019 – تیم‌های تحت مربی‌گری جونز که در کمین تیم‌های ظاهراً بهتر نشسته‌اند و پس از ماه‌ها برنامه‌ریزی شدید، به طرز ماهرانه‌ای دام را به وجود آورده‌اند.

بیل سوینی، مدیر اجرایی RFU، قبلاً خود را از احتمال پیوستن جونز به یکی از رقبای اصلی انگلیس اعلام کرده بود. اگر استرالیا ناگهان متحول شود، در حالی که انگلیس برای تطبیق با زندگی تحت رهبری استیو بورثویک و پایان دادن به حکم ضربتی شش ملت زمان می‌برد، چقدر او احساس آرامش می‌کند، می‌تواند موضوع دیگری باشد.

جونز در جریان پیروزی 2-1 سری تست انگلیس مقابل استرالیا در سال گذشته به نیک وایت والابیز خوش آمد می گوید.
جونز در جریان پیروزی 2-1 سری تست انگلیس مقابل استرالیا در سال گذشته به نیک وایت والابیز خوش آمد می گوید. عکس: مارک کولب/گتی ایماژ

زیرا جونز، بدون تردید، در مأموریتی قرار خواهد گرفت تا ثابت کند بسیاری از مردم اشتباه می کنند. با وجود تمام رزومه‌های تاثیرگذارش در جام جهانی – رسیدن به فینال با استرالیا در سال 2003، کمک به قهرمانی آفریقای جنوبی به عنوان مشاور در سال 2007 – او هرگز به عنوان سرمربی تیمی را به افتخار جهانی هدایت نکرده است. آخرین باری که ماه گذشته با او صحبت کردم، او کمی خسته‌تر و فلسفی‌تر از حد معمول به نظر می‌رسید، اما اگر والابی‌ها بتوانند چند استراحت زودهنگام امیدوارکننده داشته باشند، به زودی به زودی بازخواهد گشت.

همچنین حس یک میخ مربعی در نهایت در یک سوراخ مربع وجود دارد. در انگلستان اغلب این احساس وجود داشت که جونز با عوامل فرهنگی کمی ناآشنا – ذخیره انگلیسی، سیستم کلاسی، نگرش مدارس دولتی، رسانه‌هایی که به راحتی کنترل نمی‌شوند، دست به گریبان است. شاید خوشحال‌ترین موردی که او را دیدیم تابستان گذشته در تور استرالیا بود و با رضایت در زمین قدیمی‌اش در کوگی نشسته بود، استاد تمام آنچه او بررسی کرد. او به طور غریزی می داند که کدام دکمه های سبز و طلایی را فشار دهد، دقیقاً به همین دلیل است که راگبی استرالیایی خوشحال او را استخدام کرده است.

بله، همه چیز در انگلستان با هو کردن تماشاگران تویکنهام و شکست سخت انگلیس در مقابل اسپرینگ باکس به طرز نامرتبی پایان یافت. بله، فرانسه و ایرلند مدعیان فعلی برای بالا بردن جام وب الیس در ماه اکتبر هستند. اما همانطور که 24 ساعت گذشته بار دیگر تاکید کرد، همه چیز می تواند به سرعت در اتحادیه بین المللی راگبی تغییر کند.

ناگهان جونز به جاده خشمگین بازگشته است، نه تنها در جلوی شیشه جلوی انگلستان ظاهر می شود، بلکه قرار است با شیرهای بریتانیایی و ایرلندی که قرار است در سال 2025 تور استرالیا را برگزار کنند. در یک تحول پیشگامانه، او همچنین مسئولیت کلی را بر عهده می گیرد. والاروس، طرف زنان استرالیا، یک جبهه جذاب دیگر را با پتانسیل عصبانی کردن کارمندان سابق خود باز می کند. هنگامی که یک جونز با انگیزه هدف خاصی دارد، مگس‌های بیرونی پایدار کمتری وجود دارد.

پس پاپ کورن خود را بردارید و محکم نگه دارید. بعید است که یک سواری خسته کننده باشد. جونز و استرالیا از بسیاری جهات دقیقاً در موقعیتی قرار دارند که به طور سنتی خطرناک ترین هستند. افراد ضعیف کمی، کمی اختلاط لازم است، چند امتیاز آرام برای حل و فصل. تا جایی که به تویکنهام مربوط می شود، جونز ممکن است دور از چشم باشد اما دیگر از ذهنش دور نیست. آن بومرنگی که RFU قبل از کریسمس دور انداخت، در خطر بازگشت به پشت سر است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“نابودی مالی”: بحران آدانی با اعتراضات در هند به دلیل ادعاهای تقلب افزایش می یابد | گروه آدانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، بحرانی که گروه آدانی گروه هندی …