افسر نخبه پلیس متروپولیتن دیوید کریک به عنوان متجاوز زنجیره ای فاش شد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک افسر پلیس متروپولیتن به‌عنوان یک متجاوز زنجیره‌ای فاش شد که مرتکب بیش از 40 حمله شد، علی‌رغم اینکه ادعاهای مکرر در طول دو دهه به این نیرو گفته شده بود که او تهدیدی برای زنان بوده است.

پی سی دیوید کریک، یک افسر مسلح در فرماندهی حفاظت از پارلمان و دیپلماسی، روز دوشنبه به بیش از 43 فقره اتهام – برخی از جزئیات جرایم متعدد علیه 12 زن اعتراف کرد.

پلیس و دادستان می گویند که او از موقعیت خود به عنوان یک افسر متأسفانه برای فریب دادن زنان سوء استفاده کرد، سپس آنها را به وحشت انداخت تا در مورد حملات جنسی خود و تحقیر آنها سکوت کنند.

میزان توهین توسط کریک، 48 ساله، به مدت 17 سال، او را به یکی از بدترین مجرمان جنسی در تاریخ جنایی مدرن تبدیل کرده است.

او روز دوشنبه در دادگاه سلطنتی ساوت‌وارک به آخرین جرایم علیه خود اعتراف کرد و اجازه داد محدودیت‌های گزارش برداشته شود.

اکنون می توان فاش کرد که Met به اشتباهات خود در عدم تشخیص خطر فزاینده کریک در طول 20 سال خدمتش اعتراف کرده است.

به این نیرو در مورد 9 حادثه از سال 2000 تا 2021 گفته شد، از جمله هشت مورد حمله یا درگیری ادعایی که کریک با زنان قبل از دستگیری انجام داد که منجر به محکومیت او شد.

هیچ اقدامی صورت نگرفت و زنان یا از شکایت رسمی خودداری کردند و یا همکاری خود را از تحقیقات پلیس منصرف کردند.

زنگ خطر نیز در داخل این نیرو به صدا درآمد که کریک را در سال 2009 از گشت زنی در خیابان ها به عضویت در یک واحد مسلح نخبه، فرماندهی حفاظت پارلمانی و دیپلماتیک، نگهبانی سفارتخانه ها، خیابان داونینگ و مجالس پارلمان ارتقا داد.

یک حادثه قبل از پیوستن کریک به Met در سال 2001 رخ داد. آبان نیوز می‌داند که مورد دیگری در سال 2002 شامل این ادعا می‌شود که او شانه یک زن را پس از پایان رابطه‌شان گاز گرفته است و در دوره آزمایشی‌اش رخ داد که اخراج او آسان‌تر بود. .

دادگاهی پیشتر شنیده بود که قبل از یک حمله ادعایی به یک زن در سپتامبر 2020، کریک، اهل استیونیج در هرتفوردشایر، کارت حکم پلیس خود را برای ایجاد احساس امنیت در این زن به نمایش گذاشت، به نگهبانی از نخست وزیر لاف زد و گفت که نام مستعار او “حرامزاده” است. دیو».

به دیگر قربانیانی که او اعتراف می کند که حمله کرده اند، هشدار داده شده است که اگر درباره تجاوز و تجاوز جنسی او صحبت کنند، باورشان نمی شود زیرا او یک افسر پلیس است.

پلیس و دادستان می گویند که کریک به دنبال تسلط و تحقیر قربانیان خود بود و یک کمد کوچک زیر پله را به فضایی تاریک تبدیل کرد که برخی مجبور بودند ساعت ها برهنه و تنگ بمانند.

او زنان را مورد آزار و اذیت لفظی قرار می‌داد و یکی را «برده» می‌نامید و برای تحقیر آنها از خشونت جنسی استفاده می‌کرد، از جمله ادرار کردن بر روی برخی از زنان.

Met گفت که باید تهدیدی را که کریک برای زنان در طول دوران حضورش در نیرو از سال 2001، زمانی که برای اولین بار مراحل بازرسی نیرو را گذراند، شناسایی می کرد. در سال 2009 اسلحه به او داده شد و علیرغم شکایت هایی که از او وجود داشت، در سال 2017 مجدداً بازرسی را پشت سر گذاشت.

باربارا گری، دستیار کمیسر در Met، گفت که این نیرو در حال بررسی هر ادعای گذشته در مورد سوء استفاده خانگی یا تجاوز جنسی علیه حدود 1000 نفر از 45000 افسر و کارمند Met است.

Met گفت که کریک هرگز نباید اجازه می‌گرفت به این نیرو بپیوندد و جرم او از نظر مدت و ماهیت «بی‌سابقه» بوده و به دنبال یک رشته رسوایی‌های دیگر است.

DCI Iain Moor، که تحقیقات پلیس هرتفوردشایر را در مورد کریک انجام داد، گفت: «او برای ایجاد روابط با زنان وقت گذاشت تا اشتهای خود را برای تحقیر و کنترل حفظ کند. ماهیت اجباری جرم او قربانیانش را به مخرب ترین شکل تضعیف کرد.

بسیاری از جرایم تجاوز جنسی با خشونت علیه قربانی صورت می‌گیرد که ممکن است به لحاظ جسمی آسیب دیده باشد.»

برخی از جرایم در لندن اتفاق افتاد، اما بیشتر آنها در هرتفوردشایر بودند و این نیروی محلی بود که تحقیقاتش منجر به محکومیت کریک شد.

پلیس مظنون است که کریک قربانیان دیگری نیز داشته است که هنوز معرفی نشده اند، یا به کارآگاهان درباره حملات افسر مت به آنها گفته اند، اما پس از آن نتوانسته اند با محاکمه ای روبرو شوند که برای قربانیان خشونت جنسی بسیار طاقت فرسا است.

کریک با برخی از زنان از طریق برنامه های دوستیابی آشنا شد، برخی دیگر از آشنایان یا زنانی بودند که او در زندگی واقعی با او ملاقات کرد. یک زن در طول سه سال رابطه با افسر Met مورد حمله قرار گرفت.

مور گفت که سوء استفاده کریک از موقعیت خود، “ابر بزرگی” بر پلیس افکنده است. باور نکردنی است که فکر کنیم این جرایم توسط یک افسر پلیس در حال خدمت انجام شده باشد. اما این قربانیان اکنون بازماندگان هستند و شجاعت و شجاعت باورنکردنی را با آمدن به جلو نشان داده‌اند.»

هریت ویستریچ، از مرکز عدالت زنان، گفت: «همه این افشاگری‌ها در زمینه تصویر وسیع‌تری که از زن‌ستیزی در متد فاش شده است، به طور جدی اعتماد زنان به پلیس را تضعیف می‌کند.

“[Carrick’s] جنایات، همراه با تعداد قابل توجهی از دیگر افسران پلیس مت، فرهنگ زن ستیزی عمیقاً پوسیده ای را که اجازه داده شده در متد وجود داشته باشد، آشکار می کند.

گری، رهبر حرفه‌ای‌گری مت‌تبار، می‌گوید: «کریک یک مجرم جنسی پرکار و سریالی است که زنان را در یک دوره 17 ساله شکار می‌کند، از موقعیت خود به عنوان افسر پلیس سوء استفاده می‌کند و وحشتناک‌ترین و تحقیرکننده‌ترین جنایات را مرتکب می‌شود.

او از این واقعیت که یک افسر پلیس بود برای کنترل و وادار کردن قربانیانش استفاده کرد. ما می دانیم که آنها احساس می کردند نمی توانند زودتر جلو بیایند، زیرا او به آنها گفت که آنها را باور نمی کنند. ما باید الگوی رفتار توهین آمیز او را می دیدیم و چون این کار را نکردیم، فرصت هایی را برای حذف او از سازمان از دست دادیم.

ما واقعا متاسفیم که توانایی ادامه استفاده از نقش او به عنوان یک افسر پلیس ممکن است باعث طولانی شدن رنج قربانیان شود.»

Met گفت که روند اخراج رسمی کریک را از روز سه شنبه آغاز خواهد کرد.

کریک که قبل از پیوستن به Met در ارتش خدمت کرده بود، ماه آینده محکوم خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لیگ برتر: 10 نکته صحبت از اقدام آخر هفته | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در عرض چند دقیقه پس از …