اما رادوکانو شروع بدی را برای برپایی بازی اوپن استرالیا با Gauff | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

همانطور که اما رادوکانو برای اولین مسابقه گرند اسلم خود در فصل جدید تنیس به آرنا 1573 رسید، هنوز سوالاتی برای پاسخ دادن داشت. علیرغم پیشرفت آشکار از زمان چرخاندن مچ پایش و بازنشستگی اشک آلود از اولین تورنمنت سال خود در اوکلند، باید دید که این آسیب تحت فشار فیزیکی و روحی رقابت چگونه ادامه خواهد داشت.

به اندازه کافی خوب بود. رادوکانو پس از حرکت ترسو در مبادلات اولیه، در طول مدت حضورش در زمین پیشرفت کرد و مسابقه دور اول اوپن استرالیا را در بالای خط پایه به پایان رساند و کاملاً از تامارا کورپاتچ آلمانی پیشی گرفت و به راحتی با نتیجه 6-3 و 6 به دور دوم رفت. -2 برد

هر کاری که انجام داده‌ام در هفته گذشته کاملاً کنترل شده است. بنابراین برای تست [the ankle] رادوکانو گفت: در یک مسابقه واقعی و با غیرقابل پیش بینی بودن و چیزهای دیگر، فقط در ابتدا به آن عادت کردم… اما، بله، احساس خوبی داشت.

علیرغم شکستن سرویس بلافاصله و حمله خوب به فورهند او، رادوکانو در آغازین مبادلات با ترس، مچ پای چپ خود را که نوار چسب زده بود حرکت داد. در دو ضربه که نیاز به استفاده قابل توجه از مچ پای چپ او دارد – بک هند و سرویس – او در هنگام فشار دادن از زمین برای تولید قدرت از طریق پاهایش مردد به نظر می رسید.

کورپاچ، یک آلمانی 25 ساله که بیشتر دوران حرفه ای خود را در پیست ITF گذرانده است، آنقدر ضعیف بود که نمی توانست از شروع بد رادوکانو استفاده کند. همانطور که جنبش بریتانیایی به تدریج بهبود می یافت، او خط اصلی را کنترل کرد، سرویس های بی کیفیت کورپاتش را خفه کرد و همچنین دست های عالی نشان داد، و از موقعیت یابی حریف در عمق زمین با ضربات دراپ شات های بسیار خوب استفاده کرد.

در ست دوم، رادوکانو خود را در بالای خط پایه قرار داده بود، جایی که کورپاچ را با تسلیحات برترش مغلوب کرد و قاطعانه یک برد محکم را به پایان رساند. پس از آن، رادوکانو گفت که تلاشی که تیمش صرفا برای رسیدن به دور اول انجام داد به این معنی بود که او با احساس آرامش بسیار بیشتری وارد زمین شد.

“اگر چیزی باشد، به نوعی فشار را کاهش می دهد. من خیلی خوب کار کردم تا خودم را به زمین برسانم و تیم من خیلی خوب کار کرده است.» او گفت. “اراده [Herbert, Raducanu’s physio] هر روز روی آن کار کرده است. برای او این فقط یک دستاورد بزرگ برای همه ما است. پس برای اینکه من آنجا باشم، مثل این است که از تمام کارهای سختی که برای رسیدن به اینجا انجام داده‌ایم لذت ببرم.»

یک مسابقه دور دوم خیمه شب بازی در انتظار رادوکانو بعدی است زیرا او با کوکو گاوف، نفر هفتم، که به راحتی کاترینا سینیاکوا را 6-1، 6-4 شکست داد و به دور دوم رسید، روبرو می شود. با پیروزی ست های متوالی خود بر سینیاکوا، این آمریکایی پس از کسب سومین عنوان قهرمانی خود در اوکلند، فصل را 6-0 بدون افت ست آغاز کرد.

رادوکانو گفت: “من فکر می کنم او یک ورزشکار بزرگ است.” زمانی که او برای اولین بار به ویمبلدون آمد، فکر می‌کنم کمی طول کشید تا خودش را هم تطبیق دهد، اما پس از آن قطعاً پاهایش را پیدا کرد. او واقعاً تنیس خوبی بازی می کند و در حال حاضر واقعاً قوی به نظر می رسد. او یک ورزشکار بزرگ با چند سلاح بزرگ است. حریف سرسختی خواهد بود. من مشتاقانه منتظر این مناسبت هستم.»

در جای دیگر، بیانکا آندریسکو، قهرمان سابق اوپن ایالات متحده، با شکست دادن ماری بوزکووا، نفر بیست و پنجم، با نتایج 6-2، 6-4، یک پیروزی اعلام کرد و به دور دوم رسید. نفر سوم جسیکا پگولا نیز با نتیجه 6-0 و 6-1 ژاکلین کریستیان را شکست داد.

در همین حال، هریت دارت نتوانست از یک شروع قدرتمند در مسابقه دور اول خود استفاده کند زیرا با نتیجه 7-5، 6-1 توسط Jil Teichmann، بازیکن سی و دوم شکست خورد.

دارت به سرعت در ست ابتدایی برتری 4-2 را ایجاد کرده بود اما پس از ناکامی در گرفتن سه امتیاز بریک برای برتری 5-2، پس از باخت 10 بازی از 12 گیم پایانی شکست خورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادگاه رواندا راننده سرعت غیر مجاز را 920 دلار به دلیل مرگ روزنامه نگار مبارز جریمه کرد | رواندا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک راننده رواندایی به دلیل …