شایعات نقل و انتقالات فوتبال: رحیم استرلینگ با ادامه ولگردی و شکنجه در چلسی کنار می رود؟ | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نبا توجه به اینکه میخایلو مودریک به عنوان بازیکن چلسی معرفی شد، یکی از حماسه های بزرگ نقل و انتقالات زمستانی به پایان غیرمنتظره ای رسید. اما آیا این متوقف خواهد شد چلسی در زمان تاد بوهلی مانند ویو نیکلسون خرج می کند؟ پاسخ به احتمال بسیار زیاد نیست.

پیشنهاد 26.5 میلیون پوندی برای وینگر PSV آیندهوون نونی امآدوکه هنوز روی میز است و صرف هزینه ای که می تواند به ۱۰۰ میلیون یورو برای Mudryk برسد، مانع از علاقه به قرارداد نشده است. انزو فرناندز از بنفیکا یا موسی کایسدو از برایتون، حتی اگر انجام هر دو معامله دشوار باشد. رحیم استرلینگ، که تابستان گذشته تقریباً 50 میلیون پوند هزینه داشت، اما از آن زمان ممکن است خارج شود، با مشکل مواجه شده است. هنوز هیچ گیرنده ای معرفی نشده است.

بازیکن دیگری که دوست دارند کنار بگذارند این است پیر امریک اوبامیانگبارسلونا خواهان بازگشت او برای حمایت از روبرت لواندوفسکی است. مشکل این است که مقررات پنجره نقل و انتقالات لالیگا ممکن است این معامله را لغو کند. اوبامیانگ پیش از این در این فصل برای بارسا بازی کرده است و سابقه قبلی این بود که دنی سبایوس از انتقال قرضی از رئال مادرید به بتیس پنج سال پیش ممانعت به عمل آورد که در اوایل آن فصل به عنوان بازیکن تمام وقت بتیس بازی می کرد. باشگاه اسپانیایی به دنبال پیچیدگی های بیشتری برای انجام یکی از آن قراردادهای مبادله ای است که درباره آن می شنوید اما فقط در بارسا اتفاق می افتد. فرانک کیسیاین است به صورت قرضی در ازای ستاره کروات اینترناسیونال در جام جهانی مارسلو بروزوویچ پیشنهاد است.

در حالی که مادریک از روی میز خارج شد، انبار مهمات هنوز به دنبال کسی هستند که خط جلوی آنها را تقویت کند. لئاندرو تروسارداو که روز جمعه پس از کشمکش با سرمربی برایتون، روبرتو دزربی، انگلیس را ترک کرد، احتمال دارد و در تابستان امسال قراردادش تمام می شود. دی زربی روز شنبه گفت که مایل به پایان دادن به خصومت است: “من آماده هستم که درها را به روی او باز کنم زیرا او پسر خوبی است و بازیکن بسیار خوبی برای ما است، بازیکن بسیار مهمی.” تاتنهام یکی دیگر از باشگاه های مرتبط با تروسارد است. باشگاه میکل آرتتا جاهای دیگری با آنها مرتبط است رافینیا و فران تورس بارسلونا همانطور که مشخص می شود گابریل ژسوس برای مدتی از میادین دور خواهد بود. طبق گزارش ها در اسپانیا، Raphinha تقریباً به اندازه Mudryk هزینه خواهد داشت. احتمال دیگر لوئیز هنریکه از رئال بتیس است که منچستر یونایتد همچنین می خواهند به مجموعه وینگرهای خود اضافه کنند. و یک مورد علاقه قدیمی نیز وجود دارد: مهاجم یوونتوس دوسان ولاوویچکه 71 میلیون پوند برای آرسنال هزینه داشت، که 12 ماه پیش هدف بزرگ آنها بود اما نتوانست در تورین مستقر شود.

توسعه Trossard پس از چکش کاری برایتون به وجود آمد لیورپول روز شنبه، و این نتیجه و عملکرد وحشتناک، ممکن است پایان حضور چند بازیکن در آنفیلد باشد. الکس اکسلید چمبرلین شروع کننده بی تاثیر در سمت چپ حمله بود نزدیک کیتا به عنوان یک فرعی بی اثر آمد. هر گیرنده ای؟ لیورپول امیدوار است و می خواهد روبن نوس از گرگ ها بدون پیوند نیس به یکی از لیورپول یا یونایتد، این پنجره نقل و انتقالات نخواهد بود.

گرگ ها، با ریاست جولن لوپتگی بر احیای، می خواهند خرج کنند و پابلو سارابیا از PSG، ملی پوش اسپانیایی، که با قیمت پایین موجود است، تحت تعقیب است. معامله ای برای جوسائو گومز، بازیکن برزیلی فلامنگو نیز قریب الوقوع است.

لسترکه به نظر می رسد در جهت مخالف وولوز حرکت می کنند، همچنین به دنبال اضافه کردن به تیم خود هستند، اما نیکلاس گونزالس، فیورنتینا می گوید مهاجم آرژانتینی فروشی نیست. و نه ستاره جام جهانی سفیان امربات، که با پر کردن خلاء اخیراً به خط هافبک لیورپول پیوند خورده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …