آب و هوای بریتانیا: هشدارهای مربوط به برف و یخبندان با کاهش شدید دما | آب و هوای انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به مردم در بخش‌های بزرگی از بریتانیا گفته شده است که پس از کاهش دمای هوا در طول شب، در روز دوشنبه هنگام رسیدن به محل کار و مدرسه مراقب یخبندان باشند.

پیش بینی می شود دماسنج ها در لندن به -2 درجه سانتیگراد، در کاردیف -1 درجه سانتیگراد و در ادینبورگ و بلفاست -3 درجه سانتیگراد کاهش یابد. به مناطق مرتفع اسکاتلند گفته شد که دمای هوا می تواند به 10- درجه سانتیگراد برسد.

سه اخطار زرد برای یخبندان و برف وجود داشت و شرایط خیانت آمیز به طور بالقوه تا ساعت 10 صبح روز چهارشنبه در اسکاتلند ادامه داشت.

هشدارها برای یخبندان در شمال انگلیس، شمال ولز و ایرلند شمالی تا ساعت 10 صبح برقرار بود. در همین حال، هشدار برای برف در سواحل جنوب شرقی انگلیس در ساعت 8 صبح به پایان می رسد. ممکن است از دوشنبه شب تا سه شنبه دوباره در سراسر بریتانیا دمای زیر صفر وجود داشته باشد.

به دنبال یک جبهه آب و هوایی که در هفته گذشته بارندگی و سیل را به همراه داشت، شرایط سرد از قطب شمال در آخر هفته وارد شد.

نیروهای امدادی در قایق ها در آخر هفته در یورک بیرون آمدند زیرا منطقه کنار رودخانه شهر سیل زده بود. سایر نقاط کشور، از جمله ووسسترشر، هرفوردشایر و گلوسسترشر، هنوز مناطقی زیر آب دارند.

بیش از 100 هشدار سیل در سراسر انگلیس وجود دارد، جایی که آژانس محیط زیست می گوید سیل “انتظار می رود”.

مناطق تحت تأثیر عمدتاً در امتداد رودخانه سورن، رودخانه آون و برای آب‌های زیرزمینی در بخش‌هایی از دورست در نزدیکی دورچستر و بورنموث قرار دارند. صد و 72 هشدار سیل در جایی که سیل “ممکن” بود هنوز فعال بود.

مسافران راه آهن در جنوب غربی انگلستان پس از لغزش زمین در همپشایر به سمت چپ ریل در هوا با تاخیر مواجه می شوند.

به آنها گفته شده است که از همه سفرهای غیر ضروری با قطارهایی که از منطقه نزدیک هوک در همپشایر عبور می کنند، اجتناب کنند. یک زمین لغزش 44 متری روی یک خاکریز در خط بین لندن و باسینگ استوک رخ داد. این خدمات بین لندن و باسینگ استوک، بورنموث، اکستر، سالزبری، ساوتهمپتون و ویموت را تحت تاثیر قرار می دهد.

مارک کیلیک، مدیر مسیر وسکس شبکه ریل، گفت: «این یک لغزش بزرگ است و تأثیر زیادی بر مشتریان خواهد داشت. خط اصلی به Basingstoke ستون فقرات راه آهن ما است و اثرات ضربه ای در سراسر مسیر وجود خواهد داشت.

یک هشدار سیل در ولز، نزدیک رودخانه وای در مونموث همچنان برقرار است. در مجموع 13 هشدار سیل در کمتر از یک هفته از زمانی که سیل شدید برق برخی از خانه‌های نزدیک در نیوپورت، در جنوب ولز را قطع کرد، همچنان فعال بود.

هیچ هشدار سیل فعالی در اسکاتلند و ایرلند شمالی وجود ندارد.

کریگ اسنل، یک هواشناس در اداره هواشناسی گفت: «این ممکن است در ساعات شلوغی یک مشکل باشد، می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در جاده‌ها شود. خطر سیل همچنان وجود دارد.»

اسنل گفت که در حالی که ممکن است هوا از اواسط صبح صاف شود، بقیه هفته سرد و همراه با بارش های تکان دهنده خواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هری ویتینگتون، وکیل تگزاس که توسط چنی تیراندازی شد، در ۹۵ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، همسرش گفت، هری ویتینگتون، یک وکیل ثروتمند …