جام جهانی 2022: اخبار و افزایش با شروع مراحل حذفی – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

کرت پرلبرگ یک سوال بزرگ می پرسد: “آیا USMNT هرگز جام جهانی فوتبال را برنده خواهد شد؟”

من خواهم گفت بله.

احساسات بسیاری از کنفرانس مطبوعاتی دیدیه دشان.

چشم کناری.
چشم کناری. عکس: کریستف انا/AP
دیدیه دشان لبخند می زند.
خوشحال. عکس: کریستف انا/AP
دیدیه دشان چشمانش را می بندد.
خواب آلود. عکس: کریستف انا/AP

مورات یاکین، سرمربی سوئیس، هر گونه ادعایی مبنی بر اینکه سیاست در قلب دو رویارویی پرتنش در پیروزی 3-2 تیمش مقابل صربستان بوده را رد کرد و اصرار داشت که هرگونه شایعه ای بر خلاف آن “فقط حدس و گمان” بود.

پیروزی سوئیسی در دیدار برگشت مرحله گروهی 2018 بین دو تیم، آنها را به عنوان نایب قهرمان گروه G قطر به مرحله یک شانزدهم نهایی رساند.

آن برد قبلی در روسیه زمانی جنجال برانگیخت که گرانیت ژاکا و ژردان شقیری، هر دو از اصالت آلبانیایی-کوزوویی، به دلیل جشن گل خود جریمه شدند – حرکات دستی که نماد عقاب دو سر شبیه به نماد روی پرچم آلبانی را تقلید می کند.

یاکین که تیمش روز سه‌شنبه با تیم برنده گروه H پرتغال روبرو می‌شود، شایعاتی را که مبادله‌های سیاسی مطرح می‌شد را رد کرد و گفت: «آنچه که من دیدم گرانیت ژاکا بود که امروز کاملاً روی فوتبال تمرکز کرد و عملکرد بسیار خوبی داشت.

من دقیقا نمی دانم در زمین چه اتفاقی افتاد. من فقط بازیکنان صربستان را دیدم که از کناره ها عبور می کردند و فکر می کنم بازیکنان دیگر سعی کردند آنها را آرام کنند.

من فکر می کنم که این یک تبادل بسیار عادی بود، همانطور که در فوتبال اتفاق می افتد. می دانید، احساسات با چنین بازی ای درگیر است. بدون احساسات، من فکر می کنم که بیش از حد انتظار است.

“اما من فکر می کنم در کل، ما کنترل را در دست داشتیم. آنها ما را تا آخرین لحظه به چالش کشیدند. ما باید واقعاً از محدودیت های خود عبور می کردیم. اما بله، باز هم نمی‌دانم دقیقاً چه اتفاقی افتاده است.»

وی افزود: ما بسیار خوشحالیم که اکنون به مرحله یک هشتم نهایی می رویم و فکر می کنم همه چیز فقط حدس و گمان است و باید منتظر ماند و دید. میانگین AP

جردن هندرسون روزهای بد را به یاد می آورد.

من یک کلاه پشمی وردربرمن دریافت کردم تا بتوانم حمایت خود را از Niclas Fullkrug برای باقی مانده مسابقات نشان دهم. مسلما آلمان بیرون است، بنابراین کمک زیادی نمی کند. شاید آنها بتوانند Fullkrug را به عنوان یک کارشناس برگردانند. جالب ترین هدیه فوتبالی که دریافت کرده اید چیست؟

پس از تماشای مرحله گروهی، از چه کسی برای قهرمانی در مسابقات حمایت می کنید؟ من نمی توانم به زرادخانه مهاجمان برزیل نگاه کنم. آنها گزینه های زیادی در بالا دارند که متوقف کردن آنها بسیار سخت خواهد بود.

سون هیونگ مین انتظار طاقت فرسا کره جنوبی برای تایید حضورش در دور حذفی جام جهانی را “طولانی ترین 6 دقیقه زندگی من” پس از پیروزی 2-1 آنها مقابل پرتغال در روز جمعه و صعود آنها به مرحله یک شانزدهم نهایی توصیف کرد.

کاپیتان کره ای هوانگ هی چان را در دقیقه 91 مقابل تیم فرناندو سانتوس به ثمر رساند و تاگوک واریورز را ترک کرد به این امید که اروگوئه نتواند به برتری دو گل خود مقابل غنا در دیگر بازی گروه H اضافه کند.

یک گل دیگر می‌توانست اروگوئه را به یک شانزدهم نهایی با هزینه کره در تفاضل گل برساند و تیم در زمین استادیوم شهر آموزش دور هم جمع شود و با دستگاه‌های دیجیتال تماشا کند زیرا در نهایت آمریکایی‌های جنوبی کوتاه آمدند.

سون که برای اولین بار در دوران حرفه ای خود در دور حذفی جام جهانی بازی خواهد کرد، گفت: “این طولانی ترین شش دقیقه زندگی من بود، اما در دایره ما واقعا مثبت بود.”

گفتم: اگر اروگوئه یک گل دیگر بزند، من به این تیم بسیار افتخار می کنم و بسیار خوشحالم که همه چیز را به او دادی و خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. ما فقط منتظر بودیم، اما انتظار طولانی بود.» رویترز

کره جنوبی پیشرفت را جشن می گیرد.
کره جنوبی پیشرفت را جشن می گیرد. عکس: دارکو باندیک/AP

لوئیس فن خال با پست خالی تیم ملی بلژیک مرتبط شده است، اما او باید مسائل فوری تری را از امروز مقابل ایالات متحده شروع کند.

فن خال از طریق یک مترجم گفت: “ما می خواهیم قهرمان جهان شویم، بنابراین چهار مسابقه دیگر در پیش داریم و سپس خواهیم دید که آیا پیشنهاداتی روی میز وجود دارد یا خیر.” “اگر ما قهرمان جهان شویم، همه در این دنیای فوتبال آنقدر فرصت طلب هستند که پیشنهاداتی وجود خواهد داشت. من این را به خوبی می دانم.

اما در حال حاضر ما قهرمان جهان نیستیم. و اگر مجبور باشم رسانه های هلندی را باور کنم، هرگز قهرمان جهان نخواهیم شد.

بعد استرالیا و آرژانتین است. گراهام آرنولد قبلا در این مسابقه بازی کرده است. آن روز یک دی مارادونا در حال بازی بود.

با توجه به جام جهانی دیشب چند بازی لیگ یک و دو برگزار شد.

کارن کارنی بزرگ در بازی انگلیس و سنگال.

کرت پرلبرگ از آمریکایی ها حمایت می کند: USMNT امروز هلند را شکست خواهد داد.

قطعی.

ندوم اونوها در اسکای اسپورت نیوز از ایالات متحده برای غلبه بر هلند حمایت کرده است. آیا شخص دیگری در همان قایق است؟ استعدادهای هجومی زیادی در تیم USMNT وجود دارد، اما من می ترسم دفاع آنها یک مشکوک باشد.

انگلیس چهار مسابقه تا قهرمانی در جام جهانی فاصله دارد. جاناتان ویلسون می پرسد “اما آیا آنها در فوتبال خوب هستند؟”

به طور طبیعی، در حالی که همکارانم در دوحه به سر می برند، من با مدیر سابق یک تیم غیر لیگ صحبت می کنم. نگران نباشید، این بسیار به جام جهانی مرتبط است. دو بازیکن سنگالی نماینده تیم های غیر لیگ انگلیس بوده اند. می توانید نام دیگری را بگویید؟

ما باید اقدام دیروز را به خود یادآوری کنیم.

از صربستان و سوئیس شروع شد.

تحلیل بارنی رونای

گزارش مسابقه

و کامرون – برزیل

بارنی رونای به پروژه Aspire و تأثیر آن نگاه کرده است.

مقدمه

مرحله گروهی به پایان رسیده است، پس زمان استراحت فرا رسیده است. اوه، مراحل حذفی از امروز آغاز می شود.

این اکشن با بازی هلند – آمریکا در ساعت 15 شروع می شود و با بازی آرژانتین – استرالیا در شب پایان می یابد. شرط بندی ها از هلندی ها و آرژانتینی ها برای پیشرفت حمایت می کنند، اما این تورنمنت یک تورنمنت ساده نبوده است.

در جاهای دیگر، چیزهای زیادی برای ساختن در روزهای آینده وجود دارد، از جمله بازی فردا شب انگلیس مقابل سنگال. تیم گرت ساوتگیت برای رسیدن به کوارتر بازگشته است، اما حریفان آنها ناامید خواهند بود تا ناراحتی ایجاد کنند.

علاوه بر این که به آینده نگاه می‌کنم، گمان می‌کنم که از دیروز پیامدهایی وجود داشته باشد. ناراحتی اروگوئه از مسئولان و ناظران تلویزیون ممکن است برای آنها مشکلاتی ایجاد کند و شیطنت ادعایی گرانیت ژاکا توسط فیفا مورد ارزیابی قرار گیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ‌کنگ‌ها در بریتانیا از سوئلا براورمن می‌خواهند لایحه «سرکوبگرانه» ضد اعتراض را کنار بگذارد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ساکنان هنگ کنگ در بریتانیا …