ماتیا بینوتو، مدیر تیم فراری پس از فصل اشتباهات استعفا داد | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماتیا بینوتو از سمت مدیر تیم فراری استعفا داد و پس از چهار فصل حضور در تیم ایتالیایی، در 31 دسامبر سمت خود را ترک خواهد کرد.

فراری در مسابقات قهرمانی سازندگان فصل گذشته دوم شد، در حالی که چارلز لکلرک سال را با مکس ورشتاپن از ردبول نایب قهرمان در جدول رده بندی رانندگان به پایان رساند. اما بینوتو به دنبال فهرستی از خطاهای فراری است که باعث کاهش هزینه لکلرک برای عنوان قهرمانی شده است.

بینوتو که در سال 1995 به فراری ملحق شد، گفت: “با تاسفی که به دنبال دارد، تصمیم گرفتم همکاری خود را با فراری به پایان برسانم.” آرامشی که ناشی از این اعتقاد است که من تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف تعیین شده انجام داده ام.

من یک تیم متحد و در حال رشد را ترک می کنم. تیمی قدرتمند و آماده، مطمئنم، برای رسیدن به بالاترین اهداف، که برای آن بهترین ها را برای آینده آرزو می کنم. فکر می کنم درست است که در این مقطع زمانی که این تصمیم برای من سخت بوده است، این قدم را برداریم.

مایلم از تمام افرادی که در Gestione Sportiva این سفر را با من در میان گذاشتند، متشکل از مشکلات و همچنین از رضایت زیاد تشکر کنم.

فراری گفت که فرآیندی برای شناسایی جانشین بینوتو در حال انجام است.

گزارش‌ها در ایتالیا در اوایل این ماه حاکی از آن بود که فرد واسور، مدیر تیم آلفارومئو در صف جایگزینی بینوتو است. در آن زمان، فراری این گزارش را رد کرد و آن را “کاملاً بدون پایه” خواند.

راس براون که نقش خود را به عنوان رئیس اتومبیلرانی فرمول یک ترک کرده است، نام دیگری بود که برای جانشینی بینوتو مطرح شد. اما مرد انگلیسی 68 ساله که به مغز متفکر پنج قهرمانی متوالی مایکل شوماخر در جهان با فراری در آغاز قرن اخیر کمک کرد، روز دوشنبه تایید کرد که از این ورزش کناره گیری می کند.

لکلرک در دو مسابقه از سه مسابقه ابتدایی امسال برنده شد تا به فراری امیدوار شود که بتواند به خشکسالی قهرمانی رانندگان پایان دهد که به سال 2007 بازمی گردد. اما مونگاسکی تنها در یک موقعیت دیگر پس از یک سری مسابقات مکانیکی به پله های بالای سکو رسید. و خطاهای استراتژی

بندتو ویگنا، مدیر اجرایی فراری گفت: «من می‌خواهم از ماتیا به خاطر کمک‌های بزرگ او در طول 28 سال با فراری و به‌ویژه برای هدایت تیم به موقعیت رقابتی در سال گذشته تشکر کنم.

“در نتیجه، ما در موقعیتی قوی هستیم که چالش خود را، مهمتر از همه برای طرفداران شگفت انگیز خود در سراسر جهان، برای کسب جایزه نهایی در ورزش موتوری تجدید کنیم. همه اینجا در اسکودریا و در جامعه بزرگتر فراری برای ماتیا آرزوی موفقیت در آینده دارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راگبی بازان آرژانتینی به دلیل قتل یک نوجوان به حبس ابد محکوم شدند | آرژانتین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هشت بازیکن آماتور راگبی به …