با کمک های فدرال روی میز، شرکت های آب و برق به سمت اهداف اقلیمی می روند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آقای بایدن با اشاره به آتش‌سوزی‌های جنگلی که تا حدی به دلیل تغییرات آب‌وهوایی نسبت داده می‌شود، به آنها گفت: «من در سال گذشته زمان زیادی را صرف پرواز با هلیکوپتر بر فراز مناطقی از زمین سوخته کرده‌ام. وی افزود: «در سواحل غربی بیشتر از کل ایالت نیوجرسی بر حسب مایل مربع سوزانده شده است. “این فقط خیره کننده است. کاملا خیره کننده، کاملا محسور کننده.”

آقای بایدن همچنین به گروهی که گرد هم آمده بود می‌دانست که به خوبی می‌دانست که بسیاری از آن‌ها در گذشته به سختی آماده بودند که پشت سر او گرد هم آیند، با اشاره به زمانی که او به عنوان معاون رئیس‌جمهور در دولت اوباما خدمت می‌کرد و همچنین اغلب در مواجهه با مخالفت صنعت، برای اقدامات جاه طلبانه تغییر آب و هوا.

در آن دوره، شرکت‌های آب و برق مخفیانه میلیون‌ها دلار را به یک شرکت حقوقی ارسال می‌کردند که از طرف آن‌ها برای جلوگیری از طرح برق پاک، که در دوران دولت اوباما وضع شده بود، طرح دعوی دادخواهی کرد. آنها همچنین کمک های مالی زیادی به دادستان های کل جمهوری خواه دادند که شکایت های خود را برای لغو قوانین آلودگی هوا و آب و هوا تنظیم کردند.

اعضای EEI، حتی در برخی موارد، عملیات سیاسی پیچیده، اما مخفیانه خود را سازماندهی کردند تا تلاش کنند تا دستورات انرژی تجدیدپذیر را مسدود کنند.

مالک خدمات عمومی آریزونا، بزرگترین شرکت برق ایالت، به طور مخفیانه بیش از 10 میلیون دلار برای کمک به انتخاب قانونگذاران ایالتی که الزامات انرژی تجدیدپذیر را خراب می کنند، اهدا کرد.

این شرکت برای چندین سال نقش خود را در این طرح انکار می کرد تا اینکه FBI تحقیقاتی را آغاز کرد. این شرکت احضار شد و سپس در سال 2019 اعتراف کرد که این فشار تاریک پول را تامین کرده است.

اما علیرغم آن سابقه مخالفت با مقررات هوای پاک، این صنعت در سال های اخیر عمدتاً به دلایل اقتصادی زغال سنگ را کنار گذاشته است. شرکت ساترن که به 4.4 میلیون مشتری برق در جورجیا، می سی سی پی و آلاباما خدمات رسانی می کند، مدت هاست که یکی از بزرگترین ناوگان نیروگاه های زغال سنگ سوز را در اختیار دارد و برای محافظت از آنها مبارزه شدیدی از جمله کمک های مالی به افراد بدبین به تغییرات آب و هوایی به راه انداخته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارگران متعهد به اقدام سریع برای تکمیل ذخایر تسلیحات بریتانیا می‌شوند | سیاست دفاعی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، حزب کارگر به دنبال تغییر …