وزیر فرهنگ این ادعا را رد کرد که تغییرات در لایحه ایمنی آنلاین آن را ضعیف تر کرده است – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

ژنگ زگوانگ، سفیر چین در بریتانیا، به وزارت خارجه احضار شد تا در مورد خشم دولت از دستگیری و قتل خبرنگار بی‌بی‌سی که تظاهرات در شانگهای را پوشش می‌داد، به او گفته شود. نیکلاس سیسیل گزارش ها.

میشل دونلان، وزیر فرهنگ، توسط کمپین پیشرو ایمنی آنلاین، یان راسل، متهم شده است که لایحه ایمنی آنلاین را پایین آورده است. (نگاه کنید به 9.26 صبح.) اما ساعت برادر بزرگیک گروه آزادیخواه که برای آزادی بیان کمپین می کند، می گوید که دونلن به اندازه کافی لایحه را تغییر نداده است. در بیانیه ای درباره تغییرات، مارک جانسون، مسئول حقوقی و سیاست گذاری آن، گفت:

احیای طرح‌های دولت برای حمایت دولتی از شرایط و ضوابط شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی در لایحه ایمنی آنلاین کاملاً قهقرایی است، ماه‌ها بررسی کارشناسی را کنار می‌گذارد و تهدیدی بزرگ برای آزادی بیان در بریتانیا به شمار می‌رود…

دولت وعده داد که لایحه ایمنی آنلاین اصلاح شده ای را که از آزادی بیان محافظت می کند، تصویب کند. ما از تمایل وزیر امور خارجه برای ایجاد تغییراتی در قانون استقبال می کنیم، اما گرم کردن مجدد یک سیاست نادرست که قدرت سانسور ایالت و سیلیکون ولی را ادغام می کند نه برای آزادی های مدنی خوب است و نه برای امنیت آنلاین.

هارپر در پاسخ به درخواست‌ها برای شفاف‌سازی درباره اینکه چه کسی می‌تواند برای پایان اعتصاب راه‌آهن مذاکره کند، «اشتراک‌گذاری اطلاعات بهتر» را به RMT ارائه می‌کند.

پنجشنبه هفته گذشته مارک هارپر، وزیر حمل و نقل، جلسه ای را با میک لینچ، دبیر کل RMT برگزار کرد. آنها در مورد اعتصابات راه آهن صحبت می کردند و پس از آن لینچ به خبرنگاران گفت که برای اتحادیه او روشن نیست که چه کسی صلاحیت مذاکره برای تسویه حقوق را دارد. او گفت که شرکت‌های ریلی فردی و گروه تحویل ریلی (که نماینده آنهاست) هر دو می‌گفتند که نمی‌توانند وارد مذاکره جمعی شوند.

لینچ گفت هارپر به او پیشنهاد داده بود نامه ای بفرستد که در آن مشخص شود چه کسی دقیقاً اختیار مذاکره برای توافق را دارد.

هارپر اکنون متن نامه خود به لینچ را منتشر کرده است. این کوتاه است و واقعاً به سؤالات لینچ پاسخ نمی دهد، اما هارپر وعده ملاقات بیشتر و همچنین “به اشتراک گذاری اطلاعات بهتر” را می دهد. او می گوید:

نقش من تسهیل و حمایت است – نه مذاکره. مذاکرات بین اتحادیه های کارگری و کارفرمایان ادامه خواهد داشت، اما می توانم زمینه برای توافق را ببینم.

اجازه دهید مشخص کنم که چگونه فکر می کنم می توانیم از آن حمایت کنیم. به اشتراک گذاری اطلاعات بهتر بین وزیر راه آهن، اتحادیه های کارگری و کسانی که مذاکرات را از طرف کارفرمایان هدایت می کنند می تواند این روند را تسریع بخشد. ما به زودی جلسه دیگری برای کمک به پیشبرد، با حسن نیت همه طرف ها، گفتگوهای حل و فصل و پیشرفت در این مناقشه تشکیل خواهیم داد.

میشل دونلان، وزیر فرهنگ، این ادعا را رد کرد که تغییرات در لایحه ایمنی آنلاین آن را ضعیف‌تر کرده است

صبح بخیر. کابینه ریشی سوناک ممکن است مملو از چهره هایی از دولت های دیوید کامرون، ترزا می، بوریس جانسون و لیز تراس باشد، اما این همه تداوم نیست و از برخی جهات سوناک در حال تجدید نظر در سیاست های پیشینیان خود است. ما امروز یک مثال داریم، با تغییراتی در لایحه ایمنی آنلاین.

این لایحه که سال ها در حال برنامه ریزی بود و توسط نادین دوریس در زمانی که وزیر فرهنگ بود منتشر شد، کنترل های جدید قابل توجهی را بر شرکت های رسانه های اجتماعی گسترش می داد. این فراتر از آن چیزی است که در اکثر دموکراسی های غربی دیگر امتحان شده است. این لایحه تقریباً تمام مراحل عوام خود را در بهار تکمیل کرد، اما به دلیل اینکه جانسون مجبور به استعفا شد، به دلیل نگرانی هایی که آزادی بیان را بیش از حد محدود می کرد و با آگاهی از اینکه ممکن است نخست وزیر جدید رویکرد متفاوتی را ترجیح دهد، کنار گذاشته شد.

او انجام می دهد و امروز صبح میشل دونلان، دبیر فرهنگ از تغییرات قابل توجهی خبر داده است. در اینجا خلاصه بخش دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش آمده است. و اینجا همکار من است دن میلموداستان یک شبه

لایحه اصلی به شدت بر دسته ای از محتوا متمرکز بود که «قانونی اما مضر» تلقی می شد (مثلاً پست هایی در مورد خودکشی). این لایحه این محتوا را ممنوع نکرد، اما محدودیت‌های شدیدی را در مورد نحوه رسیدگی شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی به آن اعمال کرد (جزئیات کامل در یک جلسه توجیهی در اینجا آمده است)، و این منجر به ادعاهایی شد که این به معنای ممنوعیت عملی است، زیرا شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی ریسک نمی‌کنند و محتوا را به هر حال حذف می‌کنند.

مقررات “قانونی اما مضر” اکنون حذف شده اند و با طرح هایی جایگزین شده اند که هدف آنها دستیابی به اثری مشابه است در حالی که کمتر شبیه سانسور است. ایان راسلاو که از زمانی که دخترش مولی پس از تماشای حجم زیادی از محتوای مربوط به خودکشی و افسردگی در رسانه‌های اجتماعی خودکشی کرد، مبارزی برای کنترل‌های سخت‌گیرانه‌تر بود، گفت که خوشحال است که دولت بالاخره این لایحه را به مجلس بازگرداند.

اما او گفت که حذف بندهای “قانونی اما مضر” به معنای کمرنگ شدن این لایحه است. وی به برنامه امروز گفت:

امروز صبح دو احساس وجود دارد و یکی آرامش است، نه فقط از طرف من، بلکه از طرف بسیاری از والدینی که متأسفانه خود را در شرایط مشابهی می بینند، که بالاخره این روند رو به جلو است.

احساس ناامیدی فزاینده ای در میان آن جامعه از والدین و خانواده های داغدار وجود دارد که به اندازه کافی انجام نشده است، بنابراین این خبر خوب است.

اما، مثل همیشه در مورد این چیزها، شیطان در جزئیات خواهد بود و بنابراین درک چیزی که اخیراً در ماه ژوئیه مهم بود، زمانی که این لایحه برای سومین بار در مجلس عوام خوانش می شد – و در آن گنجانده شد، بسیار سخت است. لایحه، این محتوای قانونی اما مضر – درک اینکه چرا ناگهان نمی تواند وجود داشته باشد بسیار سخت است…

نمی‌دانم که چگونه می‌توانید حذف کل بند را چیزی غیر از کم‌کردن در نظر بگیرید.

ولی دونلان ادعا می کند که این لایحه “قوی تر” شده است. و در مصاحبه های امروز صبح، او گفت که حمایت از کودکان در این لایحه کمرنگ نمی شود. او به برنامه امروز گفت:

بیایید کاملاً روشن باشیم. بنابراین شما به جوانان و کودکان اشاره کردید – وقتی صحبت از بچه ها می شود، هیچ چیزی آب نمی شود یا از بین نمی رود. ما در حال اضافه کردن موارد اضافی هستیم، بنابراین هیچ تغییری برای کودکان وجود ندارد.

و او این را در توییتر منتشر کرده است.

لایحه ایمنی آنلاین بازگشته است و من تغییراتی ایجاد کرده ام.

اکنون شامل محافظت های قوی تر برای ایمن نگه داشتن کودکان و وظایف جدید برای حمایت از آزادی بیان و دادن قدرت بیشتر به کاربران است. pic.twitter.com/jpcc9obIEG

— Michelle Donelan MP (@michelledonelan) 29 نوامبر 2022

من قول داده بودم که برخی از ترفندهای عقل سلیم را انجام دهم و انجام دادم.

این یک صورتحساب قوی تر و بهتر برای آن است. در جایی که باید باشد متمرکز است: بر محافظت از کودکان و بر سرکوب غیرقانونی آنلاین.

اکنون زمان آن است که از آن عبور کنیم.

— Michelle Donelan MP (@michelledonelan) 29 نوامبر 2022

در اینجا دستور کار روز است.

صبح: کابینت صندلی ریشی سوناک.

ساعت 10 صبح: مارتین لوئیس، قهرمان مصرف‌کننده و بنیان‌گذار وب‌سایت MoneySavingExpert، در ساعت 10 صبح درباره اطلاعات نادرست به کمیته فرهنگ عوام مدارک می‌دهد.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

ساعت 3 بعدازظهر: اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان، به کمیته امور اقتصادی لردها شواهد می دهد.

بعد از ظهر: اولنا زلنسکا، بانوی اول اوکراین برای نمایندگان و همتایان خود در پارلمان سخنرانی می کند.

من سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم و اگر مورد علاقه عمومی باشد، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …