گراهام آرنولد به Socceroos در مورد خطرات رسانه های اجتماعی قبل از شروع بازی جام جهانی هشدار داد | استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گراهام آرنولد از بازیکنانش درخواست کرده است که از خواندن “مطمئن” در رسانه های اجتماعی خودداری کنند و هشدار داده است که این موضوع بر آمادگی روانی آنها برای بازی نهایی نهایی جام جهانی استرالیا در گروه D مقابل دانمارک تأثیر منفی خواهد گذاشت.

برای اولین بار از سال 2006، فقط 90 دقیقه بین Socceroos و حضور در مرحله یک هشتم نهایی فاصله دارد، اما آرنولد به همان اندازه نگران است که تیمش در طول تمرین چقدر سر و صدای خارجی دریافت می کند و بر توصیه های شخصی آنها تأثیر می گذارد. تجربه: “همان افرادی که از شما حمایت می کنند، همان کسانی هستند که شما را روز بعد می کشند.”

آرنولد روز سه‌شنبه، کمتر از 48 ساعت قبل از بازگشت تیمش به ورزشگاه الجنوب برای سومین بار، گفت: «می‌دانم که به گفتن آن ادامه می‌دهم، و امیدوارم در نهایت شما ممکن است باور کنید که من چیزی نمی‌خوانم». من می‌دانم چه تأثیری می‌تواند بر مردم بگذارد، و تأثیر زیادی بر افراد مشهور، ستاره‌های ورزشی یا هر چیز دیگری دارد.

از نظر ذهنی، این بزرگترین چیز است، و اگر روی مغز شما تأثیر بگذارد، مهم نیست که چقدر تناسب اندام دارید، از نظر فنی چقدر خوب هستید یا تاکتیک های خوبی دارید، آنها آن را قبول نمی کنند زیرا از نظر ذهنی آماده نیستند. ”

آرنولد می گوید که از المپیک توکیو درس گرفته است، جایی که اولیروس او در اولین بازی گروهی خود با نتیجه 2-0 آرژانتین را شکست داد، اما در ادامه بازی های دوم و سوم خود را به اسپانیا و مصر باخت و در انتهای گروه آنها قرار گرفت.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

آرنولد گفت: “به همین دلیل است که من بلافاصله بعد از بازی در حال حاضر بودم.” زیرا اگر چیزی باشد که در المپیک یاد گرفتم [it’s that] بعد از برد بزرگ مقابل آرژانتین، جشن خیلی زیاد بود و این جشن در شبکه های اجتماعی است.

«آنها تا ساعت 4 یا 5 صبح این کار را انجام می دهند و همه نظرات عالی را تماشا می کنند و از این همه مزخرف لذت می برند، و این روی الگوهای خواب تأثیر می گذارد. شما تا ساعت 5 صبح بیدار هستید و به نظرات خوب نگاه می کنید، و همان افرادی که از شما حمایت می کنند همان کسانی هستند که شما را می کشند. پس فقط از شر آن خلاص شوید، به آن نگاه نکنید.»

این یک روز پس از آن اتفاق می افتد که همسر آرنولد، سارا، به News Corp گفت که او از همسرش در برابر انتقادهای “تند و زننده و وحشتناک” رسانه های اجتماعی محافظت می کند که باعث تضعیف دوران او در تیم ملی شده است، و گاهی اوقات با یک ایموجی سلام یک انگشتی به او پاسخ می دهد.

آرنولد گفت: “من واقعا خوشحالم که در روزهایی که هیچ تلفن همراهی وجود نداشت و هیچ مجله ای به شما رتبه بندی از 10 و مواردی از این دست را نمی داد، بازی کردم.” خیلی وقت پیش بود، می‌دانم، اما این یک چیز بزرگ است. فکر می‌کنم بازیکنان این روزها از نظر ذهنی بسیار قوی هستند به همین دلیل، اما در نهایت باید همسرم را از شبکه‌های اجتماعی دور کنم، باید بچه‌هایم را از شبکه‌های اجتماعی دور کنم، زیرا تقریباً آنها را در این محیط می‌کشد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال بریت کوین ممکن است تا پایان دهه استفاده شود | بانک انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، طبق برنامه هایی که توسط بانک …