وین پیواک پس از اینکه ولز به برتری بزرگی دست یافت و دوباره شکست خورد، نسبت به آینده سرپیچی کرد | تیم اتحادیه راگبی ولز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وین پیواک پس از برتری 21 امتیازی تیمش مقابل استرالیا در 25 دقیقه پایانی که نهمین شکست آنها در سال تقویمی به پایان رسید، همچنان درباره موقعیت خود به عنوان سرمربی ولز سرپیچی می کند. 9 شکست برابر با بدترین شکست قبلی آنها در سال 2010 است. به ناچار، درخواست ها برای سر زدن به او در هفته های اخیر افزایش یافته است و پس از این نیز کاهش نخواهد یافت.

او گفت: “این سوال برای شخص دیگری است.” من تا جام جهانی قرارداد دارم [in France next year]” سلف او، وارن گاتلند، چیزی شبیه به یک افسانه در این بخش ها، در ورزشگاه در حال انجام وظیفه رسانه ای بود و خودش را در مورد سوال شغل ولز جلب نمی کرد، وقتی از او پرسیده شد که آیا هیچ یک از دستمزدهای سابق او در کار بوده است، به سادگی پاسخ “نه” می دهد. در تماس است. در طول ساعت شروع بازی یا بیشتر، کمتر به عنوان یک سؤال به نظر می رسید. پیواک ترجیح داد روی آن تمرکز کند، پس از وحشت شکست هفته قبل از گرجستان.

پیواک گفت: «فکر می‌کردم راگبی عالی بازی کردیم. ما از 50 دقیقه خیلی خوشحال بودیم، اما بعد کمی گلابی شکل شد. از دیدگاه ما ناراحت کننده است، زیرا بازیکنان می خواستند با یک نوت بسیار خوب به میدان بروند – و من فکر می کردم بخش های زیادی از آن بازی را که انجام دادیم. یکی از نقاط عطف بسیار، شاید مهم ترین آن، کارت زرد جاستین تیپوریچ در دقیقه 67 برای سفر روی پیت سامو بود، اما کاپیتان ولز آن لحظه را به عنوان یک اشتباه بی گناه اشتباه کرد.

او گفت: «بعضی وقت‌ها عمداً آنها را انجام می‌دهی، اما آن یکی، به معنای واقعی کلمه می‌چرخیدم و پایش را می‌زدم. در گذشته، به عنوان یک بازیکن عقب، کمی کار کثیف انجام می دادید و مستحق دریافت کارت های زرد خود هستید. اما گاهی اوقات وقتی اوضاع بر وفق مراد شما نیست، چنین تماس هایی دریافت می کنید.»

همانطور که Pivac اذعان کرد، برعکس نیز ممکن است. او گفت: “در این بازی کمی شانس وجود دارد.” زمانی که ما شش ملت را بردیم [last year]، خیلی راه ما را رفت. فقط در حال حاضر احساس می شود، در شرایط سخت، اینطور نیست. ما فقط باید به این باور ادامه دهیم. فکر می‌کنم همه موافق باشند، آن عملکرد خاص یک پیشرفت قابل توجه بود.» تیپوریک موافقت کرد. «شش ملت تورنمنت عجیبی است. در گذشته، شما به عنوان افراد ضعیف وارد می‌شوید و به عنوان قهرمان بیرون می‌آیید، یا به عنوان افراد مورد علاقه وارد می‌شوید و در نهایت با یک قاشق چوبی به پایان می‌رسید. به همین دلیل است که بسیار هیجان انگیز است. وقتی از همان ابتدا از بازی خارج می شویم، معمولا بهترین راگبی خود را بازی می کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشاهیر و دانشمندان عزاداری شیر کوهی P-22 را در یادبود فروخته شده | لس آنجلس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در یک شنبه آفتابی در …