“به هیچ وجه قمار ممنوع”: ساوتگیت اصرار دارد که آمادگی کین را در برابر ایالات متحده به خطر نمی اندازد | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرت ساوتگیت اعتراف کرده است که هری کین در جریان تساوی 0-0 انگلیس مقابل آمریکا احساس ناراحتی در پای راست خود کرده است، اگرچه سرمربی تیم تاکید کرده است که با شروع کردن کاپیتان خود روی آمادگی جسمانی خود قمار نکرده است.

کین سابقه طولانی مشکلات مچ پا دارد و پس از گرفتار شدن با خطای بد توسط مرتضی پورعلیگنجی در جریان پیروزی 6-2 انگلیس مقابل ایران در روز دوشنبه گذشته با انتظاری مضطرب مواجه شد. مهاجم پس از رفتن برای اسکن کاملا واضح بود و قبل از شروع جمعه شب در تمرین کامل شرکت کرد.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

با این حال، مهاجم 29 ساله نتوانست در یک بن بست کم در ورزشگاه آل بیت تاثیری بگذارد. کین دو موقعیت خوب را از دست داد و ساوتگیت اذعان کرد که مهاجم تاتنهام هنگام ضربه زدن به توپ درد کمی را تجربه کرد، که شاید زمانی که او نتوانست از فرصت اولیه از فاصله نزدیک استفاده کند، مشهود بود.

ساوتگیت در پاسخ به این سوال که آیا بازی کردن با کین خطری است یا خیر، گفت: “به هیچ وجه قمار وجود ندارد.” او ضربه ای به پایش زده است، بنابراین وقتی او به توپ ضربه می زند کمی ناراحتی وجود دارد، اما ما در مورد چیزی صحبت نمی کنیم که از هر نظر، شکل یا فرم خطرناک باشد.

تساوی با ایالات متحده به این معنی است که ساوت گیت بعید است که به کین در برابر ولز در روز سه شنبه استراحت دهد. انگلیس تا زمانی که از شکست سنگین مقابل ولز جلوگیری کند، به مرحله یک شانزدهم نهایی راه پیدا می کند، اما هنوز به صدر جدول گروه B دست پیدا نکرده است. کین نیز پس از شکست در دو بازی اول خود در قطر، برای بازی ناامید خواهد بود.

در یک دنیای ایده آل ساوت گیت می توانست به چند بازیکن مقابل ولز استراحت دهد. رقابت برای جانشینی کین از سوی کالوم ویلسون و مارکوس راشفورد انجام می‌شود، که پس از بیرون آمدن از روی نیمکت برای بوکایو ساکا در مقابل ایالات متحده، در سمت راست بازی کردند، در حالی که انگلیس نیاز به ایجاد آمادگی جسمانی کالوین فیلیپس و کایل واکر دارد. فیلیپس و واکر اخیراً از مصدومیت بازگشته اند، اما شروع آنها در برابر ولز خطرناک است.

ساوت گیت با نام بردن از 11 تیم اولیه مقابل ایران و آمریکا، در آخرین بازی گروهی خود به دنبال شادابی تیمش خواهد بود. ساوتگیت گفت: “ما باید ببینیم که سطح انرژی در کجاست و بهترین راه برای نزدیک شدن به بازی است.” ما در موقعیت قدرتمندی هستیم اما می‌خواهیم گروه را ببریم. ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا مطمئن شویم که واجد شرایط هستیم.”

فیل فودن، جک گریلیش و رشفورد برای شروع در خط حمله در رقابت خواهند بود و جردن هندرسون ممکن است وارد خط میانی شود. هندرسون که در تمرین روز شنبه یک جلسه انفرادی داخل سالن انجام داد، پس از جایگزینی جود بلینگهام که در برابر ایالات متحده مبارزه کرد، تحت تاثیر قرار گرفت.

ساوتگیت گفت: “ما نمی توانیم جود را 90 دقیقه در هر بازی رول کنیم.” ما باید از او مراقبت کنیم و هندو واقعاً خوب تمرین کرده است. از نظر تاکتیکی، بازی پیچیده ای در خط میانی بود. سازماندهی و هوش و تجربه اردن چیزی بود که احساس کردیم می تواند به ما کمک کند.»

انگلیس با بازگشت جیمز مدیسون به تمرینات تقویت شده است. هافبک لستر به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به میدان رفت و باید مقابل ولز روی نیمکت باشد.

ساوتگیت گفت: “جیمز واقعاً با گروه تمرین نکرده است، بنابراین فکر نمی‌کنم او در موقعیتی قرار بگیرد که شروع کند، اما او مثبت‌تر است و امیدوارم گزینه‌ای برای ما باشد.” ما باید در نظر بگیریم که آیا تجدید برخی موقعیت ها به همان اندازه مهم است یا خیر. ما تیم خوبی داریم و این بازی‌ها افراد زیادی را از بین می‌برند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راگبی بازان آرژانتینی به دلیل قتل یک نوجوان به حبس ابد محکوم شدند | آرژانتین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هشت بازیکن آماتور راگبی به …