آرام ساوتگیت برای چرخیدن در میان دریای منفی انگلیسی نیست | گرت ساوتگیت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در چنین مواقعی، واقعاً باید آن را به گرت ساوتگیت بسپارید. تنش خفه کننده، یک عملکرد ضعیف، هواداران هو می کنند و او ناشناخته، بی آلایش و مهره ای روی او باقی نمی ماند.

وقتی ساوتگیت را تجربه کردید – دو جام جهانی به عنوان بازیکن انگلیس، و حالا به دومین جام جهانی او به عنوان سرمربی – ساده‌تر است که یک بازی مانند بازی جمعه شب مقابل ایالات متحده را در چشم انداز قرار دهید تا سر و صدا را از بین ببرید.

در حالی که ساوتگیت به تساوی 0-0 فکر می کرد، که از نظر انگلیس با عدم ریسک و خطر مشخص می شد، اظهار نظری کرد که کاملاً با دیدگاه او مطابقت داشت، اما در عین حال به نظر می رسید که به چیزی عمیق تر اشاره می کند. . او گفت: “من به اینجا آمده ام تا از این مسابقات تا جایی که می توانم لذت ببرم.”

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این یک احساس پایان روز به آن بود. حال و هوای شیطان ممکن است، این ظن را ایجاد می کند که این جام جهانی می تواند آخرین رقص او با انگلیس باشد، با وجود اینکه تا دسامبر 2024 قرارداد دارد.

چیزی که ساوتگیت کاملاً می خواست روشن کند آرامش او با نتیجه ایالات متحده بود. این، و آمادگی مستمر او برای زدن هر ضربه‌ای که به آن‌ها وارد می‌شود، به عنوان سپری برای بازیکنانش عمل می‌کند و به آنها اعتماد می‌کند – بسیار شبیه به شیوه سرمربی سابق آرسنال، آرسن ونگر.

می توان شباهت های بین ساوت گیت و شهید قدیمی شمال لندن را دید. روش هوشمندانه‌ای که او با مسائل اجتماعی روز درگیر می‌شود، اما، به‌ویژه وقتی صحبت از مدیریت انسانی به میان می‌آید، آن عنصر رواقی، یعنی بینش تونلی وجود دارد.

او گفت: «زمانی که شما به اندازه من دچار فلک شده اید، واقعاً از داشتن مقداری بیشتر ناراحت نمی شوید. “من می دانم چه سر و صدا خواهد بود. این تورنمنت دیگری برای سر و صدا است و ما باید مطمئن شویم که واقعا آرام بمانیم.

“من خوش شانسم. من در هتلی محبوس شده‌ام که تلویزیون روشن نیست. این یک جدایی عمدی است. چون اگر به همه چیز گوش کنم، یا دچار غم می شوم یا تو به خودت شک می کنی. من روشن هستم که چگونه باید باشیم و تصمیماتی که باید بگیریم. ما تک تک تصمیمات را درست نخواهیم گرفت و بنابراین اگر انتقاداتی از برخی تماس ها وجود دارد، همینطور باشد.

می‌خواهم مطمئن شوم که لذت من از این تورنمنت به بازیکنان منتقل می‌شود، زیرا این بهترین شانس ممکن را برای عملکرد خوب به ما می‌دهد. من عاشق گروه بازیکنانی هستم که اینجا داریم.”

گرت ساوتگیت در جریان تساوی بدون گل انگلیس مقابل ایالات متحده نگاه می کند
گرت ساوتگیت از کلین شیت انگلیس مقابل آمریکا خوشحال شد و پس از دو بازی گروهی از وضعیت این تیم راضی است. عکس: Michael Zemanek/Shutterstock

ساوتگیت یکی دیگر از ونگریسم کلاسیک را پذیرفت – هنر سخن گفتن متقاعدکننده، که باعث می‌شود مخاطبانش آنچه را که چشمانشان دیده است، زیر سوال ببرند. برای اکثر ناظران، نمایش علیه ایالات متحده به اندازه کافی خوب نبود و انتقادها – بدون آزادی، بدون ماجراجویی. همه چیز خیلی آهسته و جانبی – زمانی که همه چیز در دوران تصدی ساوتگیت کار نمی کرد، مضامین تکرار شونده بوده است.

شکست 6-2 ایران تنها برد انگلیس در 8 پیروزی در رقابت های لیگ ملت ها بوده است. ساوتگیت سعی کرده است آنچه را که در آن مسابقه اتفاق افتاده توضیح دهد و آن را به دلیل شرایط به عنوان یک دوره عجیب و غریب توصیف کند. اگر ایران پرت بود چه؟

ساوتگیت هیچ کدام از اینها را نخواهد داشت و او با نیمه پر لیوان به این موقعیت رسید. انگلیس عملاً به مرحله یک شانزدهم نهایی راه یافته است – شکست سنگینی در برابر ولز در روز سه شنبه لازم است تا آنها را از مسیر خارج کند – و با کنترل در دستان خود، آنها همچنان به عنوان مدعی صعود در گروه باقی می مانند.

0-0 با اسکاتلند در دومین بازی یورو 2020، پس از پیروزی انگلیس در بازی اول خود مقابل کرواسی را به خاطر دارید؟ در آن زمان دست درازی زیادی وجود داشت و بعد از آن همه چیز به خوبی پیش رفت. ساوتگیت تاکید کرد که نباختن به اسکاتلند، حفظ امتیازی که در مراحل پایانی داشتند چقدر مهم بوده است و در مقابل آمریکا هم همینطور بود.

ساوت‌گیت همچنین می‌خواست نکات مثبت دفاع را برجسته کند، به‌ویژه هری مگوایر، و مربی در کلین شیت خوشحالی داشت، که او آن را پایه‌ای برای یک کمپین موفق می‌داند. اگر او تقریباً به طور نامتناسبی از امتیاز دادن به ایران عصبانی بود، راه دیگری را در مورد اینکه چگونه تیمش از آمریکا دور نگه داشته بود، ادامه داد. انگلیس در سال 2021 14 کلین شیت به ثبت رساند، اما برای سال تقویمی که تا جمعه شب شروع شد، دو کلین شیت داشت. آنها به یکی دیگر به شدت نیاز داشتند.

دست اندازها در جاده بخشی از فوتبال مسابقات است و باید در نظر گرفت که چگونه چهار برنده جام جهانی گذشته در مرحله گروهی امتیازات را از دست دادند. ایتالیا در سال 2006 برابر تیم ایالات متحده که از دقیقه 47 با 9 نفر بازی می کرد تساوی وحشتناکی داشت. اسپانیا در سال 2010 بازی ابتدایی خود را به سوئیس باخت. آلمان در 2014 در برابر غنا ضعیف بود. فرانسه در بن بست با دانمارک در این بازی بی دندان بود. 2018.

معمولاً هر سه بازی برای کسب سهمیه لازم است. اینکه انگلیس بعد از دو جام جهانی گذشته و سپس یورو موفق به این کار شد، غیرعادی بود.

در جام جهانی 1998 به عنوان یک بازیکن، به یاد دارم زمانی که تونس را شکست دادیم و سپس به رومانی باختیم، گفتم که اگر کسی فکر می‌کند نمی‌توانیم کلمبیا را شکست دهیم. [in the final group tie]، پس ما چه کار می کنیم؟” ساوت گیت گفت.

“شما باید سه بازی بروید. ما در نهایت به بازی های حذفی می رویم، بنابراین شما باید بتوانید آن لحظات را مدیریت کنید.”

ساوتگیت احساس می‌کرد که انگلیس در مقابل ایالات متحده وجهی متفاوت از شخصیت خود را نشان داد و این یک واقعیت است که یک مربی می‌تواند در شرایط ناملایمات بیشتر از زمانی که مثلاً شش گل می‌زند، درباره تیمش بیاموزد. او نسبت به واکنش مقابل ولز مطمئن است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نورپردازی های کپنهاگ: نمایش نوری سه هفته ای برای پایتخت دانمارک

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پایتخت دانمارک سه هفته از شب …