استرالیا پس از اولین قهرمانی در جام جهانی پس از 12 سال از خوشحالی منفجر شد | استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیفوران او در میدان فدراسیون همه چیز را گفت. تا آنجایی که بازخوردها پیش می رود، آتش سوزی در ساعت 11 شب در فاصله بیش از 10000 کیلومتری فشارسنج مناسبی است. جکسون اروین گفت: “کاش من هم آنجا بودم.” این هافبک یک پسر ملبورن و از طرفداران Socceroos از زمان بازگشت است. در کودکی در سال 2006 او در کایزرسلاترن بود تا شاهد اولین پیروزی کشورش در جام جهانی باشد – آن نتیجه معروف 3-1 مقابل ژاپن. چهار سال بعد شکست 2-1 صربستان را تماشا کرد.

انتظار از آن زمان تاکنون پایان ناپذیر بوده است. بیشتر از دهه ای که او برای تیم ملی بازی کرده است، دوام آورده است. در استرالیا، “اولین برد در 12 سال” عنوان همه جا در چاپ و روی امواج بود. در قطر، روزنامه نگاران فیلم ایروین از صحنه های وحشی در میدان فدرال را نشان دادند. اول نمی توانست حرف بزند.

او در نهایت گفت: «عیسی مسیح». «حتی سخت است که … که کاملاً باورنکردنی به نظر می رسد. امیدوارم تک تک آنها شبی را داشته باشند که تا آخر عمر به یاد داشته باشند مانند من به عنوان یک طرفدار. این خاص است.»

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

ایروین اخیراً به حمایت از نیاز به حفظ اهمیت نتیجه پایان داده بود، تا اجازه دهیم “کمی روی سطح حباب بزند” اما “جوش نیاید” با توجه به اینکه چهار روز دیگر یک جلسه مهم با دانمارک در انتظار است.

اما او همچنین به تازگی زمین ورزشگاه الجنوب را ترک کرده بود، جایی که همه چیز در حال جوشیدن بود. سوت تمام وقت، که در نهایت به حمله اخیر تونس پایان داد، تنش را از بین برد و جشن های دیوانه وار را در بین بازیکنان به راه انداخت. حتی آرون موی درونگرا نیز دهانش را کاملا باز و دستانش را دراز کرده بود.

مارتین بویل روی عصاهای زیر بغلش تکان می‌خورد، ACL پاره‌شده‌اش او را از بازی کردن باز می‌دارد، اما نقش جدید خود را به‌عنوان «مدیر ارتعاشات رسمی» ایفا نمی‌کند. گراهام آرنولد بازوی خود را روی شانه‌اش انداخت، در حالی که تیم دایره‌ای دور جفت تشکیل داد، سپس به همه آنها گفت که همین حالا جشن بگیرند و سپس به رختکن بروند و به رختخواب بروند زیرا هنوز «هیچ کاری نکرده‌اند».

منظور او از “هیچ”، حضور در مرحله حذفی بود، یک امکان بسیار زنده پس از شکست فرانسه از دانمارک در اواخر روز شنبه، که استرالیا را با یک مسابقه در رده دوم گروه D قرار داد. پیشرفت می تواند خشکسالی دیگری را بشکند – این خشکسالی 16 ساله که قدمت آن به عبور نسل طلایی به مرحله یک شانزدهم برمی گردد، جایی که آنها در شرایطی که هنوز بحث برانگیز تا به امروز بحث برانگیز است به ایتالیا باختند.

گراهام آرنولد سرمربی استرالیا پس از سوت پایان بازی جشن گرفت.
گراهام آرنولد سرمربی استرالیا پس از سوت پایان بازی جشن گرفت. عکس: نیک پاتس/ PA

آیا واقعا امکان پذیر است؟ آیا حتی ارزش امید کردن را دارد؟ Socceroos زندگی خود را در حاشیه زندگی می کنند، تا دیروقت فرار می کنند. دو دوره مقدماتی گذشته از طریق پلی آف به دست آمد و بهترین کار خود را تحت فشار و با تمام خط انجام دادند.

این مورد در پلی آف روسیه 2018 تحت هدایت آنگه پستکوگلو بود، تیرک دروازه ای که آنها را در برابر سوریه نجات داد قبل از تساوی 0-0 خارج از خانه در هندوراس خصمانه آنها را در مسیر پیروزی خانگی قرار داد. این دوباره پنج ماه پیش تکرار شد، زمانی که آنها تحت هدایت گراهام آرنولد، در پلی آف غیرقابل برد مقابل امارات متحده عربی و پرو پیروز شدند.

و این درگیری، با جو متضاد و فوتبال کثیف و سخت، کمی پرو را در خود داشت. جیمی مکلارن که اولین بازی خود را در جام جهانی از روی نیمکت انجام داد، گفت: “این بسیار شبیه بود.” می دانید، وقتی آنها با 15000 پرویی حاضر شدند و شما از دقیقه اول با آن مخالف هستید، گاهی اوقات که شما ضعیف هستید و هواداران علیه شما هستند، در واقع می تواند به نفع شما باشد. امروز انجام شد – ما آنها را ساکت کردیم، تونس تیم فوق العاده ای است. از دقیقه صفر تا 96 آنها پیش ما بودند و ما مصمم ماندیم.

این عملکرد در مقابل فرانسه بود. میچل دوک، تقریباً نامرئی در بازی افتتاحیه، همیشه حاضر و با یک هدف به عنوان پاداش بود. موی نیز بسیار بهبود یافته بود، توزیع او حیاتی و به موقع با یک ناجی در دقایق پایانی زیر پمپ مقابله می کند.

البته تکل‌های به‌موقع اکنون مترادف با هری سوتار است که برای هر سؤالی که در سر راهش بود و حتی برای برخی که پاسخی نداشتند، پاسخی داشت. سه بازی بزرگسالان پس از بازگشت او از دوره توانبخشی ACL و هافبک میانی استوک از قبل به اندازه کافی برای یک مداخله کشویی مطمئن بود که باعث شد گل تساوی احتمالی خنثی شود و ممکن است علاقه باشگاه های لیگ برتر را که قبل از مصدومیت او در سال گذشته در حال چرخش بودند، جلب کند.

سوتار گفت: «ما برای اینکه آنها چگونه خواهند بود و فضا چگونه خواهد بود، آماده شده بودیم. بدیهی است که ما می دانیم هواداران آنها چگونه هستند و می دانیم که این بیشتر یک بازی با توپ بلند خواهد بود، بنابراین باید ابتدا در آن نبرد پیروز می شدیم. من فقط خیلی خوشحالم اما ما یک بازی را برده ایم. ما هنوز یک بازی بزرگ و بزرگ برای انجام داریم.”

ممکن است چنین باشد. اما در حال حاضر آنها این را دارند. این نمایشگر برجسته برای رقابت با سایر نمایشگرهای اخیر. اجازه بدهیم سوابق نشان دهند که این تیم بی تجربه، با آن بازیکنان جوانی که برای بسیاری از کشورهایی که نمایندگی می کنند ناآشنا هستند، از اسطوره های تثبیت شده ای که موفق می شوند، استفاده می کنند. سرانجام.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال بریت کوین ممکن است تا پایان دهه استفاده شود | بانک انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، طبق برنامه هایی که توسط بانک …