لوک شاو با انگیزه ویدئویی از جشن خروج ولز از یورو 2016 انگلیس | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لوک شاو گفت که تیم گرت ساوتگیت هرگز به حریفان خود بی احترامی نخواهد کرد زیرا این مدافع چپ در ویدیوی بدنام بازیکنان ولز در جشن شکست تحقیرآمیز انگلیس مقابل ایسلند در یورو 2016 منعکس می شود.

زمانی که ولز قصد دارد با غلبه بر همسایگان خود در روز سه شنبه، امیدهای ضعیف خود برای ماندن در جام جهانی را زنده نگه دارد، مطمئناً شور و شوق بالا خواهد بود، ذهن به واکنشی بازگشت که شش سال پیش به پیروزی شوک‌آور ایسلند در نیس استقبال کرد. کلیپی از تشویق بازیکنان ولز در فضای مجازی پخش شد و در رختکن انگلیس به خوبی به نمایش درآمد.

شاو در تیمی که در مرحله یک شانزدهم نهایی یورو به ایسلند رفت نبود – او در حال بهبودی از شکستگی پا بود – اما مدافع منچستریونایتد این ویدئو را فراموش نکرده است. او گفت انگلیس که می تواند با شکست دادن ولز به مقام اول گروه B برسد، رفتار مشابهی نخواهد داشت. شاو گفت: “من فکر می کنم ما یک گروه محترم هستیم.” “ما کارها را به روش درست انجام می دهیم. این همان مثالی است که گرت می خواهد نشان دهد. ما کاملاً پشت آن هستیم. ما کاملاً محترم هستیم. این راهی است که گرت ما را به آن می‌بیند.»

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

شاو موافقت کرد که این ویدئو به انگلیس انگیزه بیشتری در برابر ولز می دهد که بعد از شکست مقابل ایران در آستانه حذف شدن است. شاو گفت: «فکر می‌کنم شما می‌توانید این را بگویید. اما انگیزه ما به خودی خود باید در بالاترین سطح خود باشد. ما در جام جهانی هستیم. ما برای آنچه می خواهیم به آن برسیم، اهداف بزرگی داریم.

ما باید در هر بازی حداکثر انگیزه را داشته باشیم. فکر نمی‌کنم انگیزه‌ای بیشتر از آن چیزی که ما داریم وجود داشته باشد. ما باید در هر جلسه تمرینی و هر بازی که داریم 100 درصد انگیزه داشته باشیم.

“خوب نبود. من نمی خواهم زیاد روی آن بنشینم. می خواهم روی کاری که در زمین انجام می دهیم تمرکز کنم. ما می‌توانیم در مصاحبه‌ها چیزهایی بگوییم و من ترجیح می‌دهم در زمین صحبت کنیم تا خارج از آن.”

ولز از دو بازی ابتدایی خود یک امتیاز دارد اما برای شکست دادن انگلیس ناامید خواهد بود. ساوتگیت به یاد می آورد که تیمش در هنگام تساوی 0-0 مقابل اسکاتلند در یورو 2020 چه زحمتی کشید. حتی از سرمربی انگلیس پرسیده شد که آیا سخنرانی پرشور مایکل شین، بازیگر پیش از جام جهانی برای تیم ولز را دیده است.

ساوتگیت گفت: «ما باید خوب بازی کنیم. ما قرار است با حریفی بازی کنیم که زخمی است و مانند هر کس دیگری از شکست دادن انگلیسی ها ناامید است. ما می دانیم که آن چه خواهد بود. ما باید یک بازی هوشمندانه انجام دهیم و خوب بازی کنیم.

«روح را مطابقت دهید. من بسیار ناامید خواهم شد اگر کسی به من بگوید که بازیکنان آنها بیشتر از ما آن را می خواهند. من در مورد اینکه ما برای چه چیزی ایستاده ایم و پنج سال است که بوده ایم سؤال می کنم. ما کاملاً تمام نشده ایم. برای اطمینان از صعود به یک امتیاز بیشتر نیاز داریم. ما به سه امتیاز نیاز داریم و اگر آن را کسب کنیم، صدرنشین گروه می شویم.

از ساوت گیت پرسیده شد که آیا ولز اشتیاق بیشتری نسبت به انگلیس دارد؟ او گفت: «فکر نمی‌کنم در مدتی که مسئولیت آن را بر عهده داشتم، به دلیل غرور یا احساس و روحیه در پوشیدن پیراهن کوتاهی کرده باشیم. کاری که ما باید انجام دهیم این است که خوب بازی کنیم و از توپ به خوبی استفاده کنیم. آنها بازیکنانی دارند که می توانند بازی را تغییر دهند و بازیکنان خوبی هستند. اما این در مورد تمرکز بر عملکردمان و اطمینان از این است که دوباره گام برداریم. جام جهانی آزمون‌های متفاوتی را به همراه دارد و ما باید مطمئن شویم که می‌توانیم با آن کنار بیاییم.»

شاو تاکید کرد که انگلیس که پس از تساوی بدون گل مقابل ایالات متحده به پیشرفت نیاز دارد، باید نسبت به مقابل هموطن خود محتاط باشد. او درباره ولز گفت: “من فکر می کنم انگیزه آنها بسیار بالا خواهد بود.” “آنها همه چیز را برای پیروزی می دهند. این یک بازی آسان نیست. اما باید روی کاری که انجام می دهیم تمرکز کنیم. استعدادی که داریم، عمقی که داریم، باید روی خودمان تمرکز کنیم. اگر به درستی آماده شویم، باید بازی را ببریم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشاهیر و دانشمندان عزاداری شیر کوهی P-22 را در یادبود فروخته شده | لس آنجلس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در یک شنبه آفتابی در …