O Yeong-su بازیگر Squid Game به اتهام سوء رفتار جنسی متهم شد | بازی ماهی مرکب

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادستان کره جنوبی گفت: «او یئونگ سو» بازیگر «بازی ماهی مرکب» به سوء رفتار جنسی متهم شده است.

این پیرمرد 78 ساله در ژانویه اولین کره‌ای بود که جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال را برای بازی در نقش پیرمردی به ظاهر آسیب‌پذیر در فیلم هیجان‌انگیز دیستوپیایی نتفلیکس دریافت کرد.

بر اساس گزارش های محلی، دادستانی کره جنوبی روز پنجشنبه بدون بازداشت وی را به اتهام دست زدن نادرست به بدن یک زن در سال 2017 متهم کرد.

رسانه های محلی گزارش می دهند که او این ادعا را رد کرده است.

یک مقام از دفتر دادستانی منطقه سوون بدون ارائه جزئیات بیشتر به خبرگزاری فرانسه گفت، هر آنچه رسانه های محلی در مورد O گزارش داده اند “از لحاظ واقعی نادرست نیست”.

پس از این خبر، گزارش‌های محلی می‌گویند که وزارت فرهنگ سئول تصمیم گرفته است که پخش یک آگهی تبلیغاتی دولتی – در مورد نوآوری نظارتی خود – با O.

بازی Squid که دنیایی ترسناک را تصور می‌کند که در آن افراد حاشیه‌نشین در بازی‌های سنتی کودکانه که مرگ‌بار می‌شوند در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند، تبدیل به محبوب‌ترین سریال نتفلیکس شد و در کمتر از چهار هفته پس از اولین نمایش خود در سال ۲۰۲۱، ۱۱۱ میلیون مخاطب را جذب کرد.

هنوز هم یکی از محبوب‌ترین نمایش‌های روی پلتفرم است.

موفقیت این نمایش، پس از شهرت جهانی که توسط گروه کی پاپ BTS و فیلم برنده اسکار انگل به دست آورد، نفوذ فزاینده کره جنوبی بر فرهنگ عامه جهانی را تقویت کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال بریت کوین ممکن است تا پایان دهه استفاده شود | بانک انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، طبق برنامه هایی که توسط بانک …