جام حذفی: چسترفیلد و رکهام در غیر لیگ به دور سوم راه یافتند | جام حذفی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

غیر لیگ چسترفیلد برد شوک 2-0 در AFC ویمبلدون تا در مرحله سوم جام حذفی حضور داشته باشند.

آرماندو دوبرا درست قبل از پایان نیمه اول، بازیکنان بلندپایه لیگ ملی را جلو انداخت و تلاش طولانی جف کینگ در 15 دقیقه مانده به پایان شکست تیم لیگ دو را تضمین کرد.

پل مولین هت تریک کرد راکسام، رهبران لیگ ملی، شکست خوردند فارنبرو 4-1 در زمین مسابقه. مولین در اوایل نیمه دوم از یک کرنر جلوی اژدهاها را با ضربه سر زد، اما میهمانان لیگ ملی جنوبی درست بعد از یک ساعت با ضربه ایستگاهی اولی پندلبری به تساوی رسیدند. الیوت لی در 12 دقیقه مانده به پایان بازی، راکسام را در جلو قرار داد تا اینکه مولین دو تیم دیگر را با تاخیر اضافه کرد تا سه گانه خود را تکمیل کند.

مریخ نوردهای سبز جنگلی به رده هفتم پایان داد الوی کلیسااو امیدوار است در دور سوم با پیروزی 2-1 به تساوی پر سود برسد. کانر ویکهام مهاجم سابق کریستال پالاس در دقیقه 24 روورز را که در انتهای لیگ یک قرار دارد از روی نقطه پنالتی پیش انداخت. آلو چرچ – که در بخش مرکزی لیگ برتر جنوبی بازی می کند و پایین ترین تیم باقی مانده در رقابت ها بود – در سه دقیقه نیمه دوم با ضربه ایستگاهی جدی یبوآه ابی بازی را به تساوی کشاند.

با این حال، جاش مارس تنها دو دقیقه بعد تیم لیگ یک را جلو انداخت و مقابل تیم سابقش گلزنی کرد. فارست گرین بازی را با 10 نفر به پایان رساند، پس از اینکه مدافع دم برنارد پس از گرفتن پیراهن دنی والدرون به دلیل گرفتن کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

کانر ویکهام پس از به ثمر رساندن گل افتتاحیه از روی نقطه پنالتی، با هم تیمی هایش در فارست گرین جشن می گیرد
کانر ویکهام پس از به ثمر رساندن گل افتتاحیه از روی نقطه پنالتی، با هم تیمی هایش در فارست گرین جشن می گیرد. عکس: گراهام هانت / ProSports / Shutterstock

کینگز لین، مقام دوم لیگ ملی شمال، در خانه با نتیجه 3-0 مغلوب شد استیونیج از لیگ دو سه گل در پنج دقیقه در شروع نیمه دوم، با زدن گل سریع لوک نوریس قبل از ضربه جیمی رید، به امید لینتس برای پیشرفت بیشتر پایان داد.

بارنترویاهای جام حذفی با شکست 1-0 تیم لیگ ملی به پایان رسید آکرینگتون با گل دیرهنگام اتان همیلتون. اوتیس خان یک برنده در آخرین لحظه به عنوان گریمزبی شوکه شده کمبریج 2-1 در ورزشگاه ابی. خان در همان ساعت، میهمانان لیگ دو را جلو انداخته بود، اما سم اسمیت در گل تساوی سری تکان داد، قبل از اینکه مهاجم مارینرز در یک ثانیه دیرهنگام ضربه ای بزند تا لیگ وان یوس از بین برود.

مایلز هیپولایت با ضربه سر یک گل تساوی در وقت های تلف شده در لیگ دو انجام داد استاکپورت تساوی 2-2 در چارلتون برای کسب یک پخش مجدد کریس هاسی زودتر به کانتی برتری داده بود، اما ادیکس در نیمه اول به برتری رسید، ارسال استیون سسنیون توسط دروازه بان بن هینچکلیف به تور دروازه خود منحرف شد، قبل از اینکه آلبی مورگان نتیجه را 2-1 کند.

گل های دوانت کول، آدام فیلیپس و یک پنالتی جاش بنسون به ثمر رسید بارنزلی پیروزی مقابل کرو لیگ دو 3-0 در اوکول. یک بریس از جاش اومره کمک کرد هارتلپول ضرب و شتم 10 نفره هاروگیت 3-1 در پارک ویکتوریا. جو ماتوک مدافع تاون در پایان نیمه اول به دلیل خطا روی اومره از زمین اخراج شد که او در نتیجه ضربه نقطه ای را زد.

بیلی بودین در مراحل پایانی دو گل به ثمر رساند آکسفورد رقبای خود در لیگ یک را شکست دادند اکستر 4-1 در ورزشگاه قسام.

والسال از پشت آمد تا بزند کارلایل 2-1 با گل تساوی اندی ویلیامز در دقیقه 88 و یک گل در وقت های تلف شده توسط همکار تعویضی داگلاس جیمز-تیلور.

را شفیلد ونزدی تعویضی مایکل اسمیت دو گل در شش دقیقه در یک پیروزی 2-1 برگشت منسفیلد از لیگ دو در هیلزبورو، در حالی که شروزبری ضرب و شتم پیتربورو 3-1 تا در قرعه کشی روز دوشنبه نیز جایگاهی کسب کنیم.

کلبی بیشاپ دو بار از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد پورتسموث از پشت آمد تا بزند MK Dons 3-2 در فراتون پارک.

در اواخر روز شنبه، لیگ ملی داگنهام وقتی اسکات کشکت گل تساوی را به ثمر رساند، ناراحتی دیگری برای آنها رد شد گیلینگهام در استادیوم ساخت و ساز چیگول پس از اینکه جاش واکر میزبان را در 10 دقیقه باقی مانده جلو انداخت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

فلاکو جغد پس از تخریب محوطه از باغ وحش پارک مرکزی نیویورک فرار کرد | نیویورک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک جغد عقاب اوراسیا به …