Streetwise آفریقای جنوبی برای دفن انگلستان، چاقو و راپیر را انتخاب کنید | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آدر تمام صحبت های قبل از مسابقه در مورد آزمون سختی بود که این آزمون می تواند باشد، بازیکنان و مربیان انگلیس در مورد اینکه چگونه می خواهند به عنوان کمک مربی “در جلو”، “آنها را از نظر بدنی جلو ببرند” و “آنها را در جلو قرار دهند” صحبت کردند. ریچارد کاکریل گفت: «می‌دانی با اسپرینگ‌بوک‌ها چه اتفاقی می‌افتد». همه اینها به اندازه کافی درست بود. این یک تست بد بود که در یک غروب تند و زننده بازی می‌شد، زمانی که به نظر می‌رسید زمستان ناگهان با یک باد سفت و چرخان و با نم نم نم نم نم نم باران می‌آمد. این یک بازی از ضربه زدن، ضربه زدن، لغزش، ضربه زدن، و پنالتی بود که تحت فشار بالا انجام می شد.

و در تمام موارد، همانطور که کاکریل گفت، همه چیزهایی بود که از یک تست در برابر اسپرینگ باکس انتظار دارید. نکته این است که سی دقیقه بعد، به طرز دردناکی آشکار شد که این تیم آفریقای جنوبی نیز چیزهای بیشتری دارد. انگار انگلیس آنقدر مشغول نگاه کردن به چماق حریف در دست راستش بود که متوجه خنجری که در سمت چپ پشت سرشان گرفته بود، نبودند. از آنجایی که آفریقای جنوبی خیلی قوی‌تر از انگلیس نبود، اما کاملاً تیزتر و باهوش‌تر بودند، شکاف بین تیم‌ها در دقت پاس‌هایشان بود و سرعت تندتری که داشتند بسیار زیاد بود.

می‌توانید آن را در تلاش بی‌رحمانه‌ای که کرت‌لی آرندس به ثمر رساند، ببینید که بازی را شکست. زمانی که فردی استوارد پس از اینکه ضربه مارکوس اسمیت در لبه 22 آفریقای جنوبی را گرفت، با گامی آهسته بود، زمانی که فردی استوارد برای گرفتن دیمین ویلمز بسیار کند بود. le Roux، که از طریق آرندسه. این سه نفر در عرض هفت ثانیه انگلیس را تکه تکه کردند. و در دو گل قطره‌ای که ویلمسه در دو طرف نیمه‌تیم به ثمر رساند، هم همینطور بود.

این یک کار هوشمندانه شمشیر بود، در بین همه چیزهای دستی. این احساس می‌کرد که انگلیس در ضربات ایستگاهی، اگر نه در ضربات ایستگاهی، تقریباً با آفریقای جنوبی برابری کرده است. ادی جونز آن‌ها را برای این کار آماده کرده بود، با دو نفر از ردیف‌های جلوی همیشگی‌اش، الیس گنگ و لوک کوان-دیکی، روی نیمکت، که آماده بودند تا در نیمه دوم مقابل تیم بمب افکن آفریقای جنوبی به بازی بیایند. او باید به این فکر می کرد که در سال 2021 در تور شیرها با کایل سینکلر و ماکو وونیپولا چه کرده بودند، زمانی که تروور نیاکان و وینسنت کخ سومین تست را با بردن دو پنالتی اسکرام در دقایق پایانی برگرداندند، اگرچه نه نیاکان یا نه. کخ اینجا در تویکنهام بودند. هر دوی آنها از سوی باشگاهشان دعوت شده بودند.

کایل سینکلر
کایل سینکلر از انگلیس یک ضربه محکم از صف اول آفریقای جنوبی گرفت. عکس: خوان گاسپارینی/JMP/Shutterstock

جونز پس از آن به طور مفصل در مورد اینکه چگونه انگلیس در این مسابقه شکست خورده بود صحبت کرد، که به شما می گوید که نقشه او عملی نشد. این یک کار سیزیفی است که در مقابل سه نفر ابتدایی Ox Nché، Bongi Mbonambi و Frans Malherbe قرار می‌گیرد، تلاش‌های بسیار زیادی باید انجام شود، و درست زمانی که فکر می‌کنید برنده شده است، باید همه چیز را از نو شروع کنید. سینکلر و وونیپولا در حالی که این کار را انجام می‌دادند ضربه جهنمی را متحمل شدند. .

جونز در پایان در نیمه اول تغییرات ردیف اول خود را انجام داد، بنابراین دو واحد هر کدام 40 دقیقه وقت داشتند، مشکل پیش آمد، انگلیس تا آن زمان یازده امتیاز عقب بود و برای بازگشت به بازی تلاش می کرد. هنگامی که ویلمسه آن گل دوم را بلافاصله بعد از این فاصله زد، آنها با 14 عقب افتادند، درست مانند هفته قبل مقابل نیوزیلند. این یک مسابقه بسیار متفاوت بود، اما در نهایت با انگلیس در موقعیتی مشابه به پایان رسید. آنها در آن زمان با ده دقیقه بازی مقابل 14 بازیکن، 19 امتیاز کمتر داشتند، و پس از اخراج یکی از بازیکنان جایگزین آفریقای جنوبی، توماس دو توآ، از بازی اخراج شدند.

اما این بار هیچ بازگشتی وجود نداشت، یا حتی اشاره ای به آن وجود نداشت. آفریقای جنوبی 10 دقیقه پایانی را نیز کنترل کرد، و دقایق پایانی مهم در 22 دقیقه انگلیس انجام شد. بسیاری از هواداران قبل از سوت پایان بازی را ترک کردند و بسیاری از آنها که در بازی ماندند، انگلیس را بعد از آن هو کردند. عصر دردناکی بود، نه فقط به خاطر همه بریدگی‌ها، شکستگی‌ها و کبودی‌ها، اگرچه خدا می‌داند که تعداد زیادی از آن‌ها وجود داشت، بلکه به این دلیل که تیمی که سرعت و دقت آن‌ها را بسیار تومور و کند به نظر می‌رساند کاملاً مغلوب شدند. انگلیس خون، زحمت، اشک و عرق را تقدیم کرد و متوجه شد که در برابر تیمی که همه اینها و بسیاری دیگر را داشت، به هیچ وجه کافی نیست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نورپردازی های کپنهاگ: نمایش نوری سه هفته ای برای پایتخت دانمارک

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پایتخت دانمارک سه هفته از شب …