شرکت 2700 کارگر را در حالی که روزها قبل از عید شکرگزاری خواب بودند اخراج کرد | می سی سی پی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش‌های متعدد، یک شرکت مبلمان مستقر در می‌سی‌سی‌پی نزدیک به 27000 کارگر را تنها چند روز قبل از عید شکرگزاری به طور ناگهانی اخراج کرد.

درست قبل از نیمه شب 21 نوامبر، هزاران کارگر – که بسیاری از آنها در خواب بودند – پیامکی از صنایع مبل یونایتد (UFI) دریافت کردند که در آن به طور موثری از کار خاتمه داده شده و دیگر اجازه بازگشت به کار را ندارند.

این پیام که نیویورک پست بررسی کرد، گفت.

در ایمیل بعدی این شرکت با اشاره به قانون فدرال که به کارمندانی که شغل خود را از دست می دهند این امکان را می دهد که بمانند، آمده است: “انتظار می رود اخراج شما از شرکت دائمی باشد و همه مزایا بلافاصله بدون ارائه کبرا خاتمه می یابد.” بیمه درمانی تحت حمایت کارفرمای آنها تحت شرایط خاص.

این شرکت همچنین به رانندگان خود دستور داده است که فوراً “تجهیزات، موجودی و اسناد تحویل را برگردانند” صرف نظر از “خواه یا نه”. [they] تکمیل کرده اند [their] تحویل”.

به کارمندان هیچ توضیحی برای اینکه چرا اینقدر ناگهانی اخراج شدند داده نشد. روز سه‌شنبه، UFI یک به‌روزرسانی در مورد بازیابی وسایل آنها ارسال کرد که FreightWaves آن را بررسی کرد.

در این ایمیل آمده است: «به محض اینکه مدیر دارایی بتواند یک فرآیند امن و منظم را برای کارمندان سابق فراهم کند تا بیایند و وسایل خود را جمع آوری کنند، آنها این کار را انجام خواهند داد… ما از زمان بندی این کار مطمئن نیستیم، اما فعالانه با هم ارتباط برقرار خواهیم کرد.

در پاسخ، بسیاری از کارمندان از اخراج ناگهانی خود ابراز شوک و ناامیدی کردند.

یکی از کارمندان به FreightWaves گفت: «این عادلانه نیست برای کارگرانی که به‌طور جدی سخت کار می‌کردند که این‌طور چشم‌پوشی کنند. این عادلانه نیست که مادری که به تازگی بچه دار شده است فکر کند که آیا او حتی بیمه درمانی دارد تا آن را پوشش دهد. این برای بیمار سرطانی در بحبوحه شیمی درمانی در مورد نحوه پرداخت هزینه های درمان منصفانه نیست.

یکی دیگر از کارمندان، تی جی مارتین، به WLBT گفت: “این یک شوک شدید برای هر یک از ما بوده است… این باعث می شود روحیه همه تضعیف شود، به خصوص زمانی که به شما گفته می شود آماده باشید که دوشنبه به شدت ضربه بزنید. هر یک از ما وقف این شرکت هستیم. ما همدیگر را اعضای خانواده می دانیم.»

روز چهارشنبه، کارمند سابق توریا نیل شکایتی را علیه شرکت تنظیم کرد و مدعی شد که این شرکت با عدم ارائه حداقل 60 روز اخطار تعطیلی، قانون فدرال اعلان تنظیم و بازآموزی کارگران را نقض کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راگبی بازان آرژانتینی به دلیل قتل یک نوجوان به حبس ابد محکوم شدند | آرژانتین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هشت بازیکن آماتور راگبی به …