کیلیان امباپه با پیروزی مقابل دانمارک فرانسه را راهی مرحله یک هشتم نهایی کرد | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نمایشی از قدرت فرانسه، حتی اگر بارقه‌ای از ضعف را نیز در بر داشت. مدافع عنوان قهرمانی به دور دوم راه یافته است: اولین تیمی که به مرحله حذفی راه یافته است، و حتی اگر هنوز تسلط نداشته باشد، در حال حاضر بیش از حد کافی نشان داده است که در ادامه رقابت ها اطلاع رسانی شود. شما می توانید تلاش آنها را مطابقت دهید. شما می توانید تاکتیک های آنها را خنثی کنید. اما آنها همچنان کیلیان را خواهند داشت.

بله: یک بار دیگر، این نمایش امباپه بود. بقیه تمام تلاش خود را کردند. از نظر نفوذ، آنتوان گریزمان ممکن است بهترین بازیکن زمین باشد. عثمان دمبله در سمت راست فرانسه فوق العاده بود و نشان داد که چرا امباپه بسیار مشتاق است او را به پاریس بکشاند. تئو هرناندز در پست دفاع چپ بازی فوق العاده ای داشت. و با این حال بار دیگر این امباپه بود که به عنوان ستاره کنار رفت و دوربین ها را صدا زد و به طرز شومی به صدر جدول رده بندی کفش طلایی رسید، تنها یک روز بسیار پردرآمد تجاری در شرکت Kylian Mbappe.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

باید به نوعی احساس دانمارک را داشت. بازیکنان نیمه نهایی قهرمانی اروپا با یک برنامه قوی به میدان آمدند، دفاع درخشانی کردند، شجاعانه حمله کردند، از طلسم های طولانی مالکیت معنی دار لذت بردند. و با این حال، در اینجا آنها به سادگی با بازیکنی برخورد کردند که حتی در روزهای شلوغش همیشه عنصر ناپایدار بازی است: بمب منفجر نشده آن، جعبه رمز و راز با علامت سوال روی آن. حضور آنها اکنون به یک بازی حساس با استرالیا در روز چهارشنبه بستگی دارد که باید آن را ببرند.

به نظر می رسد که گل سر آندریاس کریستنسن به آنها جای پایی در بازی داده است. به نظر می رسید که این نشان دهنده ضعف احتمالی در فرانسه نیز باشد، با توجه به اینکه آنها اکنون در هشت بازی اخیر خود فقط یک دروازه را بسته نگه داشته اند. اما هیچ کدام از اینها به خودی خود مشکل ساز نیست. یکی از حقایق کمتر شناخته شده در مورد آن تیم فرانسوی 2018 این است که از زمان ایتالیا در سال 1982، بیش از هر قهرمان جهان (شش گل) گل دریافت کرده است. این مهم نبود.

کیلیان امباپه دومین گل خود را در این بازی برای فرانسه به ثمر رساند
امباپه دومین گل خود را در این بازی برای فرانسه به ثمر رساند. عکس: کایران مک مانوس/ شاتر استوک

و شاید مهم ترین جنبه این تیم فرانسه این باشد که آنها می توانند شما را به طرق مختلف کاهش دهند. سانترها از مدافعان کناری، مثلث های پیچیده در کانال ها، توپ بلند برای گریزمان یا اولیویه ژیرو، ضد حمله، دویدن مورب، ضربات ایستگاهی، نیمکت. شاید یکی از یادداشت های تعیین کننده بازی حدود 20 دقیقه زمانی بود که امباپه توسط کریستنسن در حالی که داشت جت مشعل ها را می پوشید به پایین کشیده شد. و اگر چه نتیجه ای جز یک کارت زرد نداشت، اما تنها دمیدن سرعت امباپه کافی بود تا ترسناک ها را روی دانمارک بیاورد و آنها را مجبور کند کمی عمیق تر قدم بگذارند و کنترل نبرد سرزمینی را به فرانسه بسپارند.

و تا نیمه باقی می ماند، و چیزی که می توانیم حدس بزنیم صحبت های سرد تیمی از کسپر هولمند سرمربی دانمارک بود. برای فرانسه در آن دوره افتتاحیه واقعاً داغ بود. 13 شوت در همان 45 دقیقه اول وارد شد و اگر امباپه و ژیرو کمی بالینی تر بودند، ممکن بود جلوتر می رفتند. دانمارک در نیمه دوم کمی بیشتر جلو رفت و کریستین اریکسن شروع به ایجاد فرصت های باز کرد. اما این به سادگی تهدید ضد حمله فرانسه را تجدید کرد، و پس از یک انفجار درخشان از دفاع، هرناندز امباپه را راه اندازی کرد، او هرناندز را راه اندازی کرد، او امباپه را برای یک پایان ضعیف آماده کرد.

این سرنخ دیدیه دشان بود تا تغییراتی ایجاد کند. ژیرو استراحت کرد و مارکوس تورام وارد زمین شد. شدت فرانسه اندکی کاهش یافت و زمانی که کرنر اریکسن توسط یواخیم اندرسن به زمین زده شد، آنها تنبیه شدند و کریستنسن از شش یاردی به خانه رفت، منطقه ای که واقعاً باید توسط یک بازیکن فرانسوی گشت می زد. به طور خلاصه، دانمارک یک سرقت معروف را تهدید کرد. هوگو لوریس یک دفع خوب از جسپر لیندستروم انجام داد. مارتین بریتویت، بازیکن تعویضی، با یک ضربه تند برای اولین بار، پست را قطع کرد.

اما به طور اجتناب ناپذیر و اجتناب ناپذیر، این امباپه است که حرف آخر را می زند. این گریزمان بود با سانتر از سمت راست – و پای چپ او واقعاً زیباترین چیز است – با امباپه که از فاصله نزدیک در توپ تاب می خورد. بازی تمام شد. ممنون از بازی

فرانسه هنوز تیم کاملی نیست. اما این یک آزمون بزرگ قدرت در برابر حریفان قدرتمندی بود که در سال جاری دو بار آنها را شکست داده بودند، آزمایشی برای توانایی آنها برای یافتن راه حل در برابر دفاع با کیفیت بدون مقابله با آنها. دانمارک می دوید و هیاهو می کرد اما نمی توانست اینجا با آنها زندگی کند. بر اساس این شواهد، تیم های کمی در جهان هستند که می توانند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال بریت کوین ممکن است تا پایان دهه استفاده شود | بانک انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، طبق برنامه هایی که توسط بانک …