مادر آتش‌نشان لندنی که خود را به قتل رساند، از گزارش نفرین‌آور استقبال کرد | آتش نشانان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مادر یک آتش‌نشان که مرگ او باعث بررسی فرهنگ در آتش‌نشانی لندن شد، از یافته‌های یک گزارش وحشتناک استقبال کرده است.

با این حال، لیندا فرانسوا، که پسرش Jaden Francois-Esprit خود را در آگوست 2020 کشت، گفت که کارهای زیادی باقی مانده است که باید انجام شود و ایجاد تغییرات واقعی در محل کار برای افرادی مانند پسرش چیزی است که واقعا مهم است.

بررسی فرهنگ مستقل LFB، به رهبری نذیر افضل، دادستان ارشد سابق، «سطوح خطرناکی از تعصب ریشه‌دار علیه زنان» را نشان داد، در حالی که همکارانی از پیشینه‌های اقلیت «اغلب هدف آزار نژادپرستانه بودند».

کمیسر آتش نشانی لندن، اندی رو، گفت که رویکردی بدون تحمل برای قلدری، آزار و تبعیض وجود خواهد داشت، و 21 توصیه بازبینی، از جمله معرفی دوربین های ویدئویی با بدن را پذیرفت.

فرانسوا که به طور انحصاری با آبان نیوز صحبت می کرد، گفت: “زمانی که جدن آموزش آتش نشانی خود را به پایان رساند، افتخار می کرد که یونیفرم خود را پوشیده است، اما در مدت کوتاهی آتش نشانی لندن او را “به طور کامل نابود کرد”.

فرانسوا، 55 ساله، کارمند NHS، گفت که پسرش به طور فزاینده ای در مورد نژادپرستی و قلدری در ایستگاه آتش نشانی ومبلی، جایی که او مستقر بود، مضطرب می شد.

در حالی که او گفت که کمیسر همیشه از او حمایت کرده و بارها به او گفته است که سازمان آتش نشانی باید در مورد اتفاقی که برای پسرش افتاده است پاسخگو باشد، فرانسوا گفت که با خصومت آتش نشانان مواجه شده است، به ویژه در زمان بازجویی پسرش. با انکار وجود نژادپرستی یا قلدری در LFB که در رسانه های اجتماعی پست شده است.

او گفت: “خوب این است که مردم احساس می کنند می توانند برای این بررسی صحبت کنند.” آن‌ها احساس می‌کردند که در مکانی امن هستند تا حقیقت خود را بیان کنند و آسیب‌هایی را که سال‌ها تجربه کرده‌اند را به اشتراک بگذارند.»

او توضیح داد که گروهی از آتش‌نشانان پس از مرگ جیدن یک «نگهبان افتخار» تشکیل دادند تا درباره مسائلی که او تجربه کرده بود، از جمله نژادپرستی و قلدری صحبت کنند.

آنها انبوهی از شواهد را جمع آوری کردند. آنها برای ارائه پشتیبانی با من تماس گرفتند. افرادی که به جای Jaden صحبت کردند، در ابتدا هیچ اقدامی ندیدند، اما اکنون این گزارش منتشر شده است، آنها احساس می کنند حق دارند.

او امیدوار است که توصیه هایی که LFB در بررسی مستقل پذیرفته است، تغییرات قابل توجهی ایجاد کند.

LFB سال به سال به طور مستمر در رسیدگی به مسائل فرهنگی شکست خورد. من سوال می کنم که چگونه این فرهنگ قرار است تغییر کند. چطور می‌خواهند کاری کنند که یک فرد جوان، سیاه‌پوست، واگرای عصبی مانند جیدن، که بسیار بی‌تجربه بود، در محل کار احساس اعتماد به نفس و راحتی کند. چه چیزی در محل قرار خواهد گرفت؟

“جیدن در آستانه ترک LFB بود که جان خود را گرفت. چند نفر دیگر نیز به دلیل تجربیات مشابه ترک کرده اند.»

فرانسوا گفت که پسرش در ایستگاه آتش نشانی ومبلی نگرانی هایی را در مورد آنچه که او معتقد است قلدری، آزار و اذیت و نژادپرستی است مطرح کرده است.

به گفته خانواده وی هنگام ورود به آتش نشانی هیچ مشکل روحی و روانی نداشت. اما در اواخر عمر این آتش نشان به شدت رو به وخامت رفت. او 16 درخواست انتقال داد تا در ایستگاه های دیگر کار کند، اما این درخواست ها پذیرفته نشد و او در ومبلی ماند، جایی که به طور فزاینده ای ناراضی بود.

فرانسوا گفت که او نگرانی‌های مختلفی را در مورد رفتارش از جمله مسخره شدن برای خوردن غذاهای سنتی کارائیب، با توجه به لقب «پسر تنبل» و تحقیر شدن با توبیخ‌هایی که در ایستگاه PA انجام می‌شود، مطرح کرده است.

او همچنین نگران نبود حمایت کافی برای نارساخوانی خود، تصمیم اولیه مبنی بر عدم تعیین مربی به او، و عدم ارائه کمد برای ماه ها بود.

فرانسوا این سوال را مطرح کرده است که چرا مدیران نتوانستند پسرش را در محل کار ایمن نگه دارند، علیرغم اینکه اعضای خانواده مکرراً به مدیران ایستگاه آتش نشانی درباره نگرانی هایشان درباره او هشدار می دادند.

“هیچ چیز جدن را برنمی گرداند. او هنوز باید اینجا با ما باشد.» وقتی جیدن تمریناتش را تمام کرد، بسیار به پوشیدن آن یونیفرم افتخار می کرد. او بهترین زندگی خود را داشت. اما در مدت زمان بسیار کوتاهی او را به کلی نابود کردند. ما هرگز، هرگز از آن عبور نخواهیم کرد.

«در حالی که این گزارش شروع خوبی است، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. آنها گفته اند این گزارش میراثی برای جادن است. یک میراث واقعی این خواهد بود که مطمئن شوید تغییرات پایدار در محل کار وجود دارد.

  • در بریتانیا و ایرلند، سامری‌ها می‌توانند با شماره 116 123 یا از طریق ایمیل به آدرس jo@samaritans.org یا jo@samaritans.ie تماس بگیرند. در ایالات متحده، خط حیاتی پیشگیری از خودکشی ملی 1-800-273-8255 است. در استرالیا، خدمات پشتیبانی بحران Lifeline 13 11 14 است. سایر خطوط کمک بین المللی را می توانید در befrienders.org بیابید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

DP World Tour قوانین را پس از بحث حذف پنالتی پاتریک رید روشن می کند | گلف

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تور جهانی DP مجبور شد بیانیه‌ای …