مقامات می گویند که تیرانداز والمارت در همان روز تفنگ دستی را به طور قانونی خریداری کرد | ویرجینیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات گفتند مرد مسلحی که روز سه شنبه شش نفر را در یک فروشگاه والمارت در چساپیک ویرجینیا کشت، اسلحه دستی را در همان روز به طور قانونی خریداری کرد.

به گفته پلیس، مظنون 31 ساله اسلحه دستی 9 میلی متری را از یک فروشگاه محلی خریداری کرده است. او آن را به شعبه والمارت که از سال 2010 در آنجا کار می کرد، کمی قبل از بسته شدن فروشگاه برد. بازرسان گفته اند که او چندین خشاب مهمات حمل می کرد و قبل از رسیدن مقامات با سلاح خود را کشت.

پلیس در یادداشتی گفته است که از تلفن او بازیابی کرده و تمام شد ارسال شده توسط حساب توییتر شهر چساپیک، مظنون که آندره بینگ نام دارد، گفت که توسط همکارانش مورد تمسخر و آزار قرار گرفته است و از خدا برای آنچه که گفته است به زودی انجام خواهد شد، طلب بخشش کرد.

پلیس گفت بینگ سابقه جنایی نداشت. در بازرسی از خانه او برای یافتن مواد مرتبط تنها یک جعبه مهمات و مدارک مربوط به خرید اسلحه به دست آمد.

پس از یک رشته تیراندازی دسته جمعی که در آن فرد مسلح انگیزه های ایدئولوژیک مشخصی را به جا گذاشت، فقدان مانیفست آنلاین در ابتدا مقامات را برای توضیح انگیزه این قتل ناامید کرد. به گزارش وال استریت ژورنال، همکارانش توضیح داده‌اند که چگونه بینگ می‌تواند سخت و تهاجمی باشد و از دوربین تلفنش نوار ببندد زیرا نگران بود که دولت او را ردیابی کند.

پلیس روز چهارشنبه پنج تن از قربانیان را شناسایی کرد: لورنزو گمبل، برایان پندلتون، کلی پیل، راندال بلوینز و تاینکا جانسون. نام ششم به دلیل صغیر بودنش مخفی شد.

به گفته پلیس، دو نفر دیگر در بیمارستان بستری هستند که حال یکی وخیم و دیگری خوب و رو به بهبود گزارش شده است. شمع‌افروزی در روز دوشنبه توسط شهر برنامه‌ریزی شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سئول یک مقام ارشد امنیتی سابق را به اتهام پنهان کردن قتل در مرز دستگیر کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، مدیر سابق امنیت ملی سئول روز …