Unite به دلیل ترس از بی نظمی های مالی، روابط خود را با تامین کننده اصلی قطع می کند | متحد کردن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از بزرگترین اتحادیه های کارگری بریتانیا، Unite، روابط خود را با یک تامین کننده کلیدی قطع کرده و تحقیقات مستقلی را در مورد نگرانی در مورد بی نظمی های مالی آغاز کرده است.

یکی از دستیاران دبیرکل اتحادیه به کارمندان گفت که روابط خود را با این شرکت “به دلیل خطر ارتکاب یک تخلف تحت قانون عواید جرم 2002” تعلیق می کند.

سخنگوی شرکت درگیر تایید کرد که این شرکت “با تحقیقات خاصی به پلیس کمک کرده است” اما گفت که قاطعانه هرگونه تخلف را رد می کند و افزود: “هیچ گونه اتهامی علیه هیچ فردی به هیچ وجه مرتبط یا مرتبط با شرکت ما مطرح نشده است. ” آبان نیوز به دلایل قانونی نام این شرکت را اعلام نمی کند.

Unite روابط خود را با این شرکت قطع کرد و شرکت حسابداری Grant Thornton در حال انجام تحقیقاتی است که قرار است ماه آینده گزارش شود.

یک سخنگوی یونیت گفت شارون گراهام، دبیر کل آن، تحقیقات پزشکی قانونی خارجی را در مورد ارائه دهندگان خدمات وابسته به یونیت سفارش داده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: «دبیر کل متعهد است اطمینان حاصل کند که در کشف حقیقت در مورد این موضوعات و انجام هر اقدامی که برای حفاظت از منافع اعضای ما لازم است سنگ تمام گذاشته نشود.»

در همین راستا، اتحادیه اخیرا رابطه خود را با یک تامین کننده قطع کرده است. “باید روشن شود که اتحادیه هر گونه اطلاعات مرتبطی را که در مورد این موضوعات به دست می آوریم با پلیس و سایر مقامات مربوطه به اشتراک گذاشته و ادامه خواهد داد.”

این پس از آن صورت می گیرد که 20 افسر پلیس ولز جنوبی در ماه آوریل به دفتر یکی از کارکنان یونیت در لندن یورش بردند و به عنوان بخشی از تحقیقات خود، مطالبی را با خود بردند.

در آن زمان، سخنگوی پلیس گفت: «پلیس ولز جنوبی به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد اتهامات رشوه، کلاهبرداری و پولشویی، احکامی را اجرا کرده است. این حکم ها در روز چهارشنبه 6 آوریل در آدرس هایی در ولز جنوبی، متروپولیتن، مرسی ساید، چشایر، ولز شمالی، دایفد پاویس و نیروی پلیس نورث همپتون شایر اجرا شد.

“تحقیقات مشترک با اعلیحضرت درآمد و گمرک ادامه دارد و در زمان مناسب با تعدادی از مظنونان مصاحبه خواهد شد.”

گراهام سال گذشته بر اساس یک پلتفرم تغییر به عنوان دبیر کل یونیت انتخاب شد، در حالی که قصد داشت کمک های مالی به حزب کارگر را کاهش دهد و پول را به کمپین های اتحادیه اختصاص دهد.

به طور جداگانه، او دستور تحقیق در مورد هزینه های سرسام آور ساخت یک هتل و مرکز کنفرانس بیرمنگام را صادر کرد که گفته می شود متضمن ضرر است. حدود 70 میلیون پوند این نیز قرار است در ماه دسامبر گزارش شود و توسط یک KC، که آبان نیوز می‌داند مارتین باودری است، انجام می‌شود.

هزینه اولیه پیش بینی شده برای مجتمع 170 اتاقه 57 میلیون پوند بود، اما هزینه به 98 میلیون پوند افزایش یافت، افزایشی که یونیت گفت که نتیجه حفاظت از شیوه های استخدام در محل است.

اسنادی در ژانویه 2021 توسط آبان نیوز فاش شد که نشان می داد هزینه های پروژه ساختمانی بحث برانگیز میلیون ها افزایش یافته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جام جهانی 2022: اخبار و افزایش با شروع مراحل حذفی – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …