اسب های سخنگو: بانک در بهبود قدرت ما برای بالا بردن جام طلای نیوبوری | نکاتی در مورد اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو برای اولین بار از تاریخی ترین تعقیب و گریز معلول نیوبوری با ظاهر جدید خود به عنوان جام طلای مرجانی، یکی از رقابتی ترین بازی های این قرن است، با حداقل پنج اسب با قیمت بالای 8-1 در صبح جمعه و چهار اسب دیگر. یک امتیاز عقب تر از 9-1.

Remastered، زمانی که مانند برنده 12 ماه پیش سقوط کرد، ممکن است انتخاب رهبران بازار باشد، اما با وجود قدرت و عمق میدان، یافتن آن شگفت‌انگیز است. قدرت ما (3.05) با قیمت دو رقمی کمی پایین تر از لیست.

پسر هفت ساله سام توماس فصل گذشته به طور پیوسته پیشرو بود و بهترین دوران حرفه ای خود را برای برنده شدن جام طلای لندن در آسکوت در ماه اکتبر انجام داد و زمان بسیار خوبی را در این روند ثبت کرد. قدرت ما بیش از سه مایل آشکار نشده است، در زمین خوب ثابت شده است و یک شرط عالی در حدود 12-1 است تا هم توماس و هم سام تویستون دیویس، جوکی او، اولین برد را در این مسابقه کسب کنند.

نیوبوری 1.20 پل نیکولز داشت کاپکورس – که رنگ های معروف مرحوم سر پیتر اوسالوان را حمل می کند – برای اولین بار در سال گذشته به یاد اوسالوان آماده برنده شدن در این مسابقه است و افزایش 6 پوندی وزن ممکن است برای جلوگیری از اجرای مجدد کافی نباشد.

نیوکاسل 1.35 مالینلو غیبت طولانی مدتی برای غلبه بر اولین بازی خود در تعقیب دارد، اما بن پاولینگ رکورد قابل توجهی با اسب‌هایی دارد که از تعلیق برگشته‌اند و دوران کوتاه هفت ساله با مانع در 2020-21 نشان می‌دهد که امتیاز افتتاحیه او بیش از حد منصفانه است.

نیوبوری 1.55 مادیان سبک نژاد بالبوآ غربی چشم انداز بسیار خوبی برای اولین هندیکپ برنده از 127 دارد که در فاصله هفت طول Stage Star در Challow Hurdle سال گذشته در مسیر و سفر به پایان رساند.

Constitution Hill بازگشت فصلی خود را در نیوکاسل انجام می دهد.
Constitution Hill بازگشت فصلی خود را در نیوکاسل انجام می دهد. عکس: استیون پاستون / PA

نیوکاسل 2.10 هفت روز دیرتر از زمان برنامه ریزی شده، تپه قانون اساسی در رتبه بندی Timeform حداقل با یک سنگ در دست به بازی برمی گردد و هر چیزی غیر از یک سومین برد درجه یک از چهار شروع بر روی موانع، یکی از شوک های فصل خواهد بود.

نیوبوری 2.30 نیکی هندرسون دو دونده دارد و به دنبال سومین برد در این مسابقه در چهار سال گذشته است شکوه تئاتر، یک برنده چشمگیر با امتیاز 8 پوندی کمتر در کلسو در ماه مارس، می تواند انتخابی باشد که ناتان برنان 7 پوندی را از آن خود کرد.

راهنمای سریع

نکات روز شنبه گرگ وود

نمایش دهید

نیوکاسل 11.55 Tessy Lad 12.30 Captain Quint 1.00 Mofasa 1.35 Malinello 2.10 Constitution Hill 2.45 War Soldier 3.25 Into Overdrive (nb)

دانکاستر 12.05 Blame The Game 12.40 Rare Edition 1.12 Rose Of Siena 1.47 Hurricane Ali 2.22 Nothin To Ask 2.57 Finisk River 3.32 Tedtwo

نیوبوری
12.15 Carole’s Pass 12.45 Thyme Hill 1.20 Kapcorse 1.55 West Balboa 2.30 Theatre Glory 3.05 Our Power (nap) 3.40 Amarillo Sky

بانگور-آن-دی
12.23 Feel The Pinch 12.53 Harper’s Brook 1.28 Only The Bold 2.03 Duke Of Moravia 2.38 Horacio Apple’s 3.13 Galante De Romay 3.48 Pure Theater

ولورهمپتون
4.20 Mickey Donovan 4.50 Soaring Eagle 5.20 Yaahobby 5.50 Way To Amarillo 6.20 Coral Reef 6.50 Big Narstie 7.20 Liberty Breeze 7.50 Cailin Saoirse 8.20 Billy Roberts

از بازخورد شما متشکرم.

نیوکاسل 3.25 یک تکلیف سخت برای L’Homme Presse، برنده فصل گذشته Brown Advisory Novice Chase در چلتنهام، زیرا او با یک نقص با امتیاز 164 به بازی بازمی گردد. به Overdrive به نظر می رسد شرط بهتری در حدود 4-1 باشد، زیرا او 22 پوند از بازیکن مورد علاقه دریافت می کند و از مزایای دویدن در این فصل برخوردار است.

نیوبوری 3.40 زرد آسمان او در فرم عالی بازگشته است و باید برد اخیر خود را در دیدار نوامبر چلتنهام دنبال کند.

Champ در تریلر پیزلی پارک را شکست داد

Champ و Paisley Park، کهنه سربازان در یک میدان پنج اسب، پایانی به یاد ماندنی را برای Grade Two Long Hurdle Distance Hurdle در نیوبوری در روز جمعه به وجود آوردند، در حالی که Champ مسئولیت دیرهنگام همکار 10 ساله خود، Paisley Park، را به عهده داشت. پیش‌تر از مسابقه‌ای که احتمالاً سه هفته دیگر در لانگ واک مانع در آسکوت برگزار می‌شود.

Champ تصمیم گرفت تا تمام دویدن را زیر نظر Jonjo O’Neill jnr انجام دهد و به نظر می رسید که برای یک موفقیت مستقیم آماده است زیرا Paisley Park در دویدن تا آخرین مرحله تحت فشار قرار گرفت. با این حال، برنده سابق Stayers’ Hurdle بیشتر برای آیدان کولمن پیدا کرد و فاصله بین دو اسب در پرواز نهایی به کمتر از دو طول رسید.

آنها با عرض مسیر از هم جدا شدند زیرا پیزلی پارک در تمام مسیر تا خط به سمت چمپ می خورد، اما دونده نیکی هندرسون به اندازه کافی در مخزن داشت تا از خط عبور کند.

قهرمان در راه پیروزی در نیوبوری.
قهرمان در راه پیروزی در نیوبوری. عکس: آلن کروهورست/گتی ایماژ

هندرسون پس از آن به راسینگ تی وی گفت: «پسر پیر ما برنده مسابقه RSA Chase بر روی نرده ها شده است و همه او را می ستایند. او دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت را دارد و اسب شیرینی است. AP [McCoy] 10 روز پیش او را در یک تاخت و تاز سوار کردم و فکر می کرد که در فرم عالی است، اما او نیز بیماری های خود را دارد. او مانند همه ما در آن سن کمی ژول است.

«می‌توانستید ببینید که ما در سفر بودیم و پیزلی پارک از کنترل خارج شده بود، اما هرگز نمی‌توانید او را بنویسید. شما هرگز نمی توانید پیزلی پارک را بخوانید، او ممکن است در شروع کار ثابت بماند و همچنان بیاید و شما را بزند.

او یک شخصیت عجیب و غریب است، اما او یک اسب خارق‌العاده با تیمی فوق‌العاده است و من مطمئن هستم که سه هفته دیگر دوباره همدیگر را ملاقات خواهیم کرد.»

هندرسون پس از موفقیت چشمگیر 11 طولی Jet Powered در مانع مبتدی کارت، در حال تکمیل یک دوبل بود، عملکردی که باعث شد این بازیکن پنج ساله به عنوان یک شانس 8-1 برای Super Novice Hurdle در چلتنهام در ماه مارس نصب شود.

در همین حال، تعقیب مبتدی درجه دو کارت، باعث شگفتی شد زیرا سباستوپل، بازیکن خارجی 22-1 از چهار دونده، با قدرت باقی ماند تا ستاره استیج پل نیکولز، ستاره مورد علاقه 2-7، را با پنج طول شکست دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …