جیلیان کیگان می گوید معلمان نیازی به تهدید به اعتصاب ندارند | درس دادن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وزیر آموزش و پرورش از معلمان در انگلیس درخواست کرده است که “تنش را کاهش دهند” و از اقدامات صنعتی خودداری کنند، با این استدلال که پیشرفت در پرداخت حقوق و سایر نگرانی ها بدون تهدید اعتصابات “مضر” انجام می شود.

هر چهار اتحادیه بزرگ معلمان در انگلیس در حال رای دادن به اعضای خود در مورد اعتصاب احتمالی بر سر حقوق هستند، با اتحادیه ملی آموزش و NASUWT که می گویند افزایش دستمزد در سپتامبر – حدود 5٪ به طور متوسط ​​- با توجه به تورم افسارگسیخته و هزینه زندگی ناکافی است. بحران

جیلیان کیگان، وزیر آموزش و پرورش، در نوشته ای در آبان نیوز، گفت که ریشی سوناک و دولت با دادن 2.3 میلیارد پوند اضافی در سال در بیانیه پاییز و در زمانی که بودجه در سال 2018 در نظر گرفته شده بود، قدردانی خود را از مشکلاتی که مدارس با آن مواجه بودند به وضوح اعلام کردند. سایر بخش ها با کاهش مواجه بودند.

کیگان گفت: “اهمیت این سرمایه گذاری را نباید با توجه به پس زمینه رکود و تورم بالا دست کم گرفت.”

“حمایتی که ما ارائه می کنیم قابل توجه است. هم ارزش فوق‌العاده این حرفه و هم چالش‌هایی که در حال حاضر با آن مواجه است را می‌شناسد. با توجه به آن، من مشتاقانه منتظر تشدید تنش از سوی اتحادیه ها هستم، که بسیاری از آنها در رای گیری هستند. ما به‌عنوان یک دولت گوش داده‌ایم و به شنیدن آن ادامه می‌دهیم.»

درخواست کیگان احتمالاً متوجه مدیران مدارس است که توسط انجمن ملی دبیران (NAHT) و انجمن رهبران مدرسه و کالج (ASCL) نمایندگی می شوند. ASCL هفته گذشته اولین رای گیری مشورتی خود را در مورد اقدامات صنعتی ملی با نگرانی اعضای آن از فشارهای وارده بر استخدام معلمان و بودجه مدرسه آغاز کرد.

کیگان گفت: “ما می دانیم که چالش های بیشتری وجود دارد که باید در مورد حقوق، آموزش، حفظ و استخدام کار کنیم، و من مصمم به ادامه گفتگوها در مورد چگونگی رسیدگی به این مسائل هستم. من قبلاً اینها را با رهبران اتحادیه‌ها دارم و مشتاقانه منتظر پیشرفت بدون تهدید اقدامات اعتصابی مضر هستم.»

کیگان تاکید کرد که قرارداد دستمزد امسال به این معناست که معلمان جدید تقریباً 9 درصد افزایش پیدا می کنند، زیرا بخشی از تعهد دولت برای شروع حقوق برای رسیدن به 30,000 پوند است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …