از نظر ظاهری جذاب: آیا طعم‌های جدید پانتونه می‌تواند روی کیک کریسمس تأثیر بگذارد؟ | صنعت غذا و نوشیدنی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیوبا طعم سبک، کره ای و جذابیت ایتالیایی، پانتون به چالشی برای دال سنتی کیک میوه کریسمس تبدیل شده است، اما امسال تقریباً غیرقابل تشخیص است، زیرا نسخه های عجیب و غریب نان جشن، از جمله تیرامیسو، گیلاس سیاه و حتی پنیر پارمزان، خط تولید شده است. در قفسه های سوپرمارکت

Panettone در سال 2021 موفقیت زیادی کسب کرد و امسال Waitrose با بیش از 12 تنوع، از جمله یک “اول سوپرمارکت” – یک پانتون خوش طعم “Parmigiano Reggiano و فلفل سیاه ترک خورده” به شهر رفته است. این پیچ و تاب برای برخی از منتقدان مواد غذایی بسیار دور است و وقتی یک نانوا آن را برای آبان نیوز امتحان کرد، آنها به این نتیجه رسیدند که “بنابراین نه یک پانتون” بلکه یک “نان پنیری” نسبتاً خوشمزه است.

Waitrose که امسال یک کیت پانتون 5.50 پوندی می‌فروشد، گفت که در کریسمس گذشته بیشتر از گنبدهای ایتالیایی تا کیک میوه در سوپرمارکت‌هایش فروخته است. سارا دیویس، خریدار نانوایی این سوپرمارکت، گفت: «سال گذشته 60 درصد بیشتر از کیک های کریسمس پنتون فروختیم. او گفت در حالی که مشتریان آن دستور پخت سنتی را دوست داشتند، آنها همچنین دوست داشتند طعم های جدید و هیجان انگیزی را کشف کنند.

اگرچه پانتون اکنون جای خود را در میز تضمین کرده است، اما راهی برای شکستن قفل کلی کیک میوه در بازار کیک کریسمس دارد. بیش از 1.1 میلیون نفر در دسامبر سال گذشته یک پنتون خریدند، اما 7 میلیون نفر یک کیک سنتی کریسمس خریدند. به گفته تحلیلگران سوپرمارکت Kantar، در واقع، بریتانیایی ها 41.4 میلیون پوند سالانه برای کیک میوه ای و آیسینگ فوندانت و حدود 7 میلیون پوند برای پانتون هزینه کردند.

نیل نوجنت، که مشاور مواد غذایی BullDogFish را اداره می کند و در توسعه محصول برای خرده فروشان بزرگ از جمله ایسلند و موریسونز کار کرده است، گفت که معمولاً در اکثر خانواده ها برای هر دو کیک جا وجود دارد. پانتون فقط یک غذای خوب و آسان از صبحانه تا بعد از ظهر است.

اگر یک کالای خوب خریده اید، او به شما پیشنهاد می کند “هرچقدر با آن کار کنید، بهتر است”. “معمولا تلاش زیادی برای تهیه آن انجام شده است، بنابراین اگر آن را در کاستارد خفه کنید، می توانید ماهیت پانتون را از دست بدهید.”

Panettone در سوپرمارکت‌های پیشرو از کمتر از 4 پوند شروع می‌شود، اما زمانی که صحبت از هزینه‌های شما به میان می‌آید، آسمان محدود است زیرا به یک هدیه محبوب تبدیل شده است و نسخه‌های «طراحی» مانند همکاری بین سازنده پانتون Fiasconaro و برچسب مد را ایجاد کرده است. Dolce & Gabbana، که در یک کلاه رنگارنگ عرضه می شود و قیمت آن از 46 پوند است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آرژانتین – مکزیک: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …