هلند – اکوادور: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

قطر 1-3 سنگال: در دیگر بازی امروز گروه همه چیز تمام شد و قهرمان آفریقا پیروز شد. در صورت عدم شکست هلندی ها در بازی مقابل اکوادور، قطر حذف خواهد شد. در صورت پیروزی هلندی ها با سه گل یا بیشتر، سنگال برای صعود به مرحله حذفی تنها به یک امتیاز از بازی آخر خود مقابل اکوادور نیاز دارد.

قطر – سنگال: تنها شش دقیقه مانده به پایان بازی، بامبا دینگ سنگال را 3-1 مقابل قطر پیش انداخت. جیگ علیرغم عملکرد بسیار بهبود یافته در نیمه دوم، برای میزبان خوب و واقعاً خوب به نظر می رسد.

قطر – سنگال: محمد مونتاری به تازگی از روی نیمکت آمده تا با ضربه سر برای قطر مقابل سنگال گلزنی کند و اختلاف تیم میزبان در این بازی را به یک گل کاهش دهد. آنها 2-1 با 10 دقیقه (و بقیه) عقب هستند و به یک گل دیگر نیاز دارند یا برای راهیابی به مرحله حذفی به چندین اسنوکر نیاز دارند. Boulaye Dia و Famara Diédhiou سنگال را 2-0 پیش انداختند.

گوستاوو آلفارو می گوید: سرمربی اکوادور پیش از بازی امروز گفت: ما همه چیز برای برد داریم و چیزی برای از دست دادن نداریم. من از تیمم راضی هستم. اما هلند یک رقیب بزرگ است. ما باید در همه جبهه‌ها، چه احساسی و چه فیزیکی قوی باشیم و تا زمانی که از زمین خارج شوند، آنها را به سختی اجرا کنیم. کاری که ما مقابل قطر انجام دادیم در مقابل هلند یا سنگال ناکافی است، ما باید پیشرفت کنیم.

گوستاوو آلفارو در جمع مطبوعاتی که سباستین مندز، هافبک اکوادور در کنار آن قرار دارد، سخنرانی می کند.
گوستاوو آلفارو در جمع مطبوعاتی که سباستین مندز، هافبک اکوادور در کنار آن قرار دارد، سخنرانی می کند. عکس: رائول آربولدا/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

لویی فن خال می گوید: سرمربی هلند در نشست خبری پیش از بازی خود گفت: اکوادور تیم باثباتی است. آنها از نظر بدنی با بازیکنان بسیار باهوش و زیرک قوی هستند، به همین دلیل است که معتقدم آنها از سنگال سرسخت تر هستند.

فان خال در پاسخ به سوالی درباره کمپین بازوبند OneLove و اینکه آیا تیمش اعتراضی برای امروز دارد یا خیر، این را بیان کرد. “” نه. ما بعد از همه مسائل سیاسی پنجشنبه گذشته نقطه پایان گذاشتیم. ما این هدف را داریم و با اقدامات فیفا یا هر سازمان دیگری این هدف را خدشه دار نمی کنیم. اما من قبلاً پاسخ داده‌ام… فکر می‌کنم همین کافی است.»

لوئیس فن خال (سمت چپ) و ویرجیل فن دایک مدافع هلند دیروز محیط اطراف استادیوم خلیفه را بررسی کردند.
لوئیس فن خال (سمت چپ) و ویرجیل فن دایک مدافع هلند دیروز محیط اطراف استادیوم خلیفه را بررسی کردند. عکس: آلبرتو پیتزولی/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

مسئولین بازی امروز

  • داور: مصطفی گوربال

  • کمک داوران: مکرانه گوری و عبدالحک اتچیال

  • مقام چهارم: گفت مارتینز

  • کمک داور ویدیویی: شان ایوانز

مصطفی غوربال، داور الجزایری تیم امروز را هدایت می کند.
مصطفی غوربال، داور الجزایری تیم امروز را هدایت می کند. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

اخبار اولیه تیم

ممفیس دیپای که برای شروع بازی برای هلند در مقابل سنگال به اندازه کافی مناسب نبود، 30 دقیقه از روی نیمکت نشست و می تواند امروز به جای وینسنت یانسن شروع کند. انتظار می رود لوئیس فن خال ترکیب اصلی را بدون تغییر به میدان برود.

انر والنسیا قهرمان دو گل که 15 دقیقه مانده به پیروزی تیمش مقابل قطر به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مجبور شد برای شروع بازی برای اکوادور آماده باشد. گوستاوو آلفارو، سرمربی او گفت: “انر مقابل هلند بازی خواهد کرد، در این شکی نیست.”

انتظار می رود انر والنسیا، زننده دو گل مقابل قطر، بعدازظهر امروز برای صف آرایی مقابل هلند آماده شود.
انتظار می رود انر والنسیا، زننده دو گل مقابل قطر، بعدازظهر امروز برای صف آرایی مقابل هلند آماده شود. عکس: ریچارد سلرز/عکس ورزشی/آل ​​استار

گروه A: هلند – اکوادور

ورزشگاه بین المللی خلیفه محل برگزاری دومین بازی امروز گروه A است که هلند به مصاف اکوادور می رود. هر دو تیم بازی‌های ابتدایی خود را بردند، اکوادور یک برد معمولی را در برابر قطر میزبان در پرده‌بازی مسابقات به ثبت رساند، در حالی که هلند یک روز بعد سنگال را دیر ترک کرد. بدیهی است که هر دو طرف شانس خود را برای صعود به مرحله حذفی دوست دارند، به ویژه هلند، که در آخرین بازی گروهی خود به مصاف قطر خواهد رفت.

تیم میزبان که با اختلاف ضعیف ترین تیم گروه به نظر می رسد، در حال حاضر مقابل سنگال در جای دیگری در دوحه شکست خورده است و عملا هیچ شانسی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی نخواهد داشت، مگر اینکه بتواند چیزی از بازی بگیرد. شروع بازی در خلیفه ساعت 4 بعدازظهر است، اما در این مدت منتظر اخبار و ترکیب تیم باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

طراح Balenciaga بابت کمپین “نامناسب” با حضور کودکان متاسفم | بالنسیاگا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، طراح خلاق Balenciaga به دلیل …