کشف “مواد بالقوه خطرناک” بر روی جسد در ویگان | منچستر بزرگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته پلیس، موادی که به عنوان “بالقوه خطرناک” توصیف شده اند، گمان می رود در جسد فردی که در ویگان مرده پیدا شده است وجود داشته باشد.

در پی گزارش‌هایی مبنی بر وجود یک جسد در محل حادثه، افسران به کیلبرن درایو، شوینگتون، روستای آرام و مسکونی در ویگان فراخوانده شدند. این موضوع مدت کوتاهی پس از رسیدن نیروهای اورژانس تایید شد.

پلیس بزرگ منچستر گفت: “بر این باور است که مواد بالقوه خطرناکی روی بدن وجود دارد و هر کسی که مستقیماً با بدن تماس داشته است باید با افسران صحبت کند یا فوراً به دنبال مشاوره پزشکی باشد.”

پلیس در تلاش برای شناسایی جسد است و تحقیقات در حال انجام است. آنها گفتند هنوز خیلی زود است که جسد مرد باشد یا زن.

بعدازظهر جمعه این مکان محاصره شد. ساکنان حصر گزارش دادند که نمی توانند خانه های خود را ترک کنند. تیم بررسی صحنه جنایت اندکی پیش از ظهر جمعه در محل حاضر شد.

یکی از ساکنان شهر منچستر ایونینگ نیوز در صحبت با منچستر ایونینگ نیوز گفت: «زمانی که دیشب حدود ساعت 10:30 از سر کار به خانه برگشتم، پلیس از قبل اینجا بود. ماشین های آتش نشانی هم اینجا بودند. هر چند اینجا معمولاً ساکت است. هیچ وقت هیچ اتفاقی نمی افتد.»

دبیرستان Shevington کمتر از نیم مایل با Kilburn Drive فاصله دارد. پلیس گفت: “صحنه مهار شده است و گمان می رود خطر بیشتری برای منطقه اطراف وجود نداشته باشد.”

ماهیت مواد ناشناخته است. در اوایل سال جاری، دو نفر در تیلدسلی، شهری در طرف مقابل منطقه شهری ویگان، یک “ماده خورنده” به سمت آنها پرتاب کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انگلیس و ولز در حال حاضر کشورهای مسیحی اقلیت هستند، سرشماری نشان می دهد | سرشماری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس سرشماری سال 2021، …