دولت بریتانیا کمک‌های بلاعوض را برای کاهش مصرف انرژی خانه‌ها در نظر می‌گیرد | صنعت انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش ها، وزیر بازرگانی، گرانت شاپس، هفته آینده طرحی را برای ارائه کمک های مالی تا سقف 15000 پوند به خانوارهای با درآمد متوسط ​​اعلام خواهد کرد تا خانه ها را در مصرف انرژی کارآمدتر کنند.

این طرح که “eco plus” نام دارد از آوریل اجرا می شود و افراد با درآمد متوسط ​​را هدف قرار می دهد تا آنها را قادر به تامین مالی کارهای خانه های خود مانند نصب عایق دیوار حفره ای یا کنترل های گرمایش هوشمند کند.

به گزارش تایمز، دولت 1 میلیارد پوند برای طرحی که افراد در گروه مالیات شورایی A تا D را هدف قرار می دهد، کنار گذاشته است.

هدف این است که 70000 خانه در طول سه سال مورد هدف قرار گیرد که 75 درصد از هزینه هر گونه ارتقاء بهره وری انرژی در خانه های مردم را پوشش می دهد.

تلاش برای تشویق مردم به نصب تجهیزات به روز رسانی در خانه هایشان صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها در زمانی است که قیمت نفت و گاز در نتیجه تهاجم روسیه به اوکراین افزایش یافته است.

سهام مسکن بریتانیا قدیمی ترین و کم مصرف ترین موجودی در اروپا است و دولت مجبور شده است در بازار مداخله کند تا مردم را از افزایش سرسام آور قبوض انرژی محافظت کند.

بر اساس اعلام صندوق صرفه جویی انرژی (EST) نصب عایق زیر شیروانی بسته به نوع دارایی بین 455 تا 640 پوند هزینه دارد و می تواند سالانه بین 330 تا 590 پوند برای یک خانواده صرفه جویی کند.

عایق دیوار حفره ای بین 580 تا 1800 پوند هزینه دارد و می تواند بین 235 تا 690 پوند در سال صرفه جویی کند.

این بودجه بر خلاف طرح کمک مالی خانه های سبز که سال گذشته قطع شد و 5000 پوند یا 10000 پوند برای نصب عایق یا گرمایش کم کربن ارائه کرد، توسط تامین کنندگان انرژی اداره خواهد شد.

این طرح بخشی از یک جاه طلبی گسترده تر است که صدراعظم آلمان، جرمی هانت، در بیانیه پاییز اعلام کرد که مصرف انرژی از ساختمان ها و صنایع را تا 15 درصد تا سال 2030 کاهش می دهد.

او گفت: «کاهش تقاضا به این میزان در قیمت‌های امروزی به معنای صرفه‌جویی 28 میلیارد پوندی از قبض انرژی ملی ما یا 450 پوند از میانگین قبض خانوار است.»

انتظار می رود دولت قبل از کریسمس یک کمپین تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی 25 میلیون پوندی را در مورد چگونگی کاهش مصرف انرژی در زمستان توسط خانوارها تصویب کند.

این توصیه شامل نکاتی است، مانند خاموش کردن رادیاتور در اتاق‌های خالی، کاهش دمای دیگ و دوش گرفتن به جای حمام.

مایکل گوو، منشی ارتقاء سطح، گفت که این توصیه ها “دبیره” نخواهد بود، بلکه مردم را به سمت “منابع معتبر مشاوره” در مدیریت مصرف انرژی راهنمایی می کند.

تلاش قبلی برای معرفی یک کمپین اطلاع رسانی عمومی در مورد اقدامات صرفه جویی در مصرف انرژی، طبق گزارش ها توسط دولت لیز تراس مسدود شده بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

درخواست برای سرکوب ساخت و ساز در ایتالیا پس از فاجعه ایسکیا | ایتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از اینکه رئیس دفتر …