قطر و سنگال: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها بیرون هستند. ورزشگاه کاملاً پر نیست اما همچنان پر می شود، هواداران قطر پرچم های لباس خود را به اهتزاز در می آورند.

چیزهایی که ممکن است ندانید: دروازبان قطر، مشعل برشم، برادر معتز عیسی برشم، قهرمان پرش ارتفاع المپیک است، گری لینهکر در بیب به ما اطلاع می دهد.

قبل از اینکه شروع کنیم

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز در مورد مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین مسابقه بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اکنون که ولز به ایران شکست خورده است آیا USMNT امروز انگلیس را شکست می دهد؟ کرت پرلبرگ می پرسد. آنها می توانند بله، اگر در نیمه اول تاثیرگذار خود در برابر ولز پیشرفت کنند و انگلیس به فرم قبل از دوشنبه برسند. من دوست دارم که ایالات متحده حداقل گل بزند، و اگرچه انگلیس باید یک تساوی را برد، فریاد بدی نیست. با این حال، برد ایالات متحده به درستی شانس ولز را از بین می برد.

به بازی مقابلمان برگردیم، قطر ممکن است از نمایش ایران دل کند.

خارج از زمینلباس‌های جنگی صلیبی آخرین آیتم‌هایی هستند که طبق گزارش‌ها ممنوع شده‌اند، هر چند صادقانه بگویم که من کوچک‌ترین ویولن دنیا را برای هر کسی در آن حالت بی‌حس و بی‌حساس می‌نوازم. در اینجا راهنمای مواردی است که مجاز نیستند.

کمی دلتنگی سنگال را دوست دارید؟ یکی از بهترین بازی های ژاپن/کره جنوبی 2002 چطور است؟

خواندن شما در زمان ناهار:

هدف! ولز 0-2 ایران. اوضاع برای تیم رابرت پیج بدتر می شود، اما ایران شایسته این بوده است – آنها عالی بوده اند. و تمام وقت وجود دارد.

بازگشت به این یکیو آن ترکیب ها: سعد الشیب، دروازه بان قطر، جای خود را برای مشعل برشام باز می کند، پس از نمایش عصبانی اش مقابل اکوادور، جای تعجب ندارد. برای سنگال، اسماعیل یاکوبس برای چیخو کویاته مصدوم وارد دفاع می شود و پاپ ابو سیسه جای خود را به فامارا دیدیو می دهد.

پروفایل مهسال برشم

هدف! ولز 0-1 ایران – ایران آخرین بار آن را برده است.

تیم ها وارد می شوند

قطر: برشم، پدرو میگل، محمد، خوخی، عبدالکریم حسن، احمد، الحیدوس، بودیاف، مادیبو، علی، عفیف

سنگال: ادوارد مندی، سابالی، کولیبالی، یاکوبز، دیالو، ادریسا گی، نامپالیس مندی، دیاتا، دیدیو، اسماعیلا سار، دیا.

یا او دارد؟ یک چک VAR برای او انجام می دهد و او باید به دنبال تلق زدن طارمی در زمانی که فوروارد تمیز بود برود. ولز به 10 نفر کاهش یافته است.

و در گروه B یک برخورد قدیمی پرتنش وارد مراحل پایانی خود می شود. در حالی که وین هنسی فقط با یک کارت زرد به نوعی فرار کرد…

برخی ضروری خواندن قبل از بازی:

مقدمه

سلام به همه، و به دومین بازی امروز ما در جام جهانی خوش آمدید. این تیم قهرمانان آسیایی و آفریقایی مربوطه را در مقابل یکدیگر قرار می دهد که هر کدام در دیدارهای ابتدایی خود 0-2 شکست خوردند. در آن نقطه، ممکن است استدلال کنید، شباهت ها به پایان می رسد. در حالی که سنگال به ویژه در اوایل در مقابل هلند جذاب و رقابتی به نظر می‌رسید، و عمدتاً به دلیل فقدان برتری در خط مقدم شکست خورده بود، قطر در مقابل اکوادور در مقابل اکوادور با خرگوش‌هایی روبرو شد و خوش شانس بود که حریفان خود اعلام کردند. در نیمه وقت تمام آن پول نقد آکادمی Aspire، همه آن مکان های با استعداد در مسابقات دیگر، از جمله این تورنمنت به عنوان میزبان، همه آن موقعیت ژئوپلیتیکی نامطلوب – و برای که?

از نظر احساسی، همه چیز بسیار سخت بود و برخورد با جام جهانی کاملاً متفاوت است. من امیدوارم که این عملکرد در مقابل سنگال رقابتی باشد.» دیروز فیلیکس سانچز، مدیر آنها اذعان کرد: «ما خود را برای احتمال خروج زودهنگام آماده کردیم، اما این به معنای پایان پروژه نیست. من مطمئن هستم که قطر به پروژه خود برای حفظ یک تیم قدرتمند، رقابت و کسب سهمیه در مسابقات آتی ادامه خواهد داد. آه بله، پروژه ها. همیشه با پروژه ها

به هر حال، تقریباً مطمئناً قطر دوباره ضعیف بازی نخواهد کرد و آنها در چند وقت اخیر شجره نامه ای از خود نشان داده اند. فکر می‌کنید سنگال چیزهای بیشتری دارد، اما آنها به شدت دلتنگ سادیو مانه مقابل هلندی‌ها شدند. آنها همچنین روی تناسب اندام کامل چیخو کویاته و عبدو دیالو، چرخ‌دنده‌های مهم تیم که در بازی روز دوشنبه با نیگل‌ها به اجبار کنار گذاشته شدند، عرق خواهند ریخت. تا آنجا که می‌توانیم تعمیم دهیم، به نظر می‌رسد یک الگوی اولیه از تیم‌های آفریقایی وجود دارد که علی‌رغم کیفیت و قصد هجومی فراوان، برای گلزنی تلاش می‌کنند. آیا این الگو در اینجا تغییر می کند؟

شروع ساعت 13 به وقت گرینویچ

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

والنسیا: پایتخت هوشمند اروپا میزبان کنفرانس Smart Destinations است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آیا می دانستید که والنیکا پایتخت …