جمع بندی: استارت آپ های هندی بودجه جدید و خلاصه های بیشتری کسب می کنند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استارت‌آپ فناوری آیورودا NirogStreet 12 میلیون دلار از بودجه سری B جذب کرد

NirogStreet، یک پلتفرم فناوری آیورودا در هند، در دور سرمایه گذاری سری B که توسط Jungle Ventures رهبری می شود، 12 میلیون دلار به دست آورده است.

این یک جامعه برای پزشکان آیورودا و یک پلت فرم تجارت الکترونیکی است که زنجیره تامین خدمات و پزشکی آیورودا را ساده می کند. NirogStreet دارای حدود 50000 پزشک و حدود 50 برند آیورودا است.

این استارت آپ از درآمد حاصل از آخرین دور سرمایه گذاری خود برای تقویت زنجیره تامین، فناوری و خدمات خود استفاده خواهد کرد.


استارتاپ سلامت مردان Bonatra بودجه اولیه را دریافت می کند

بوناترا، یک استارت آپ متمرکز بر سلامت مردان از هند، در دور اولیه سرمایه گذاری به رهبری صندوق فرصت های رشد ITI با مشارکت سرمایه گذاران فرشته خیمه شب بازی، جیتندرا جاگادف، بنیانگذار Nestaway و بنیانگذار بلک باک، 55 میلیون INR (670000 دلار) جمع آوری کرده است. راجش یاباجی.

این شرکت یک پلت فرم فناوری را اجرا می کند که برنامه های بهداشتی شخصی را با هدف قرار دادن شرایط مزمن مردان ارائه می دهد.

بوناترا در بیانیه‌ای گفت که سرمایه‌های تازه‌اش برای گسترش پیشنهادات، ایجاد تیم و رشد پایگاه مشتریانش استفاده خواهد شد.


Edenlux گزارش هوش مصنوعی را به برنامه سلامت چشم موبایل خود معرفی می کند

Edenlux سازنده دستگاه های پزشکی کره جنوبی اکنون گزارش های مدیریت سلامت چشم تولید شده توسط هوش مصنوعی را از طریق برنامه تلفن همراه خود Otus Plus ارائه می دهد.

این اپلیکیشن به کاربران این امکان را می‌دهد تا سلامت چشم خود را با یک دستگاه عینک جفتی آزمایش کنند، ورزش‌های چشم بازی‌سازی شده را انجام دهند و گزارش سلامت چشم خود را دریافت کنند.

گزارش‌های سلامت چشم آن اکنون شامل نمرات سلامت چشم تولید شده توسط هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل سرعت واکنش تمرکز چشم و نتایج بازی‌های تمرین چشمی بر اساس داده‌های کاربران است.

در آینده، Edenlux قصد دارد یک شاخص بهبود را به گزارش‌های خود اضافه کند و همچنین سرویسی را ارائه دهد که به کاربران امکان می‌دهد لنزهای سفارشی خود را برای تمرینات چشم انتخاب کنند و از داده‌های انباشته‌شده برای ارائه گزارش نمره سلامت چشم استفاده کنند.


واکسن چا با MOGAM برای کشف داروی هوش مصنوعی ارتباط دارد

موسسه تحقیقات بیومدیکال MOGAM یادداشت تفاهمی با موسسه واکسن چا برای کشف داروی هوش مصنوعی امضا کرده است.

آنها برای توسعه داروهای جدید و بهبود مواد دارویی با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی MOGAM که با استفاده از داده‌های پزشکی Cha Vaccine آزمایش خواهند شد، همکاری خواهند کرد. بعداً مطالعات مشترکی انجام خواهند داد و برای ثبت اختراع مشترک اقدام خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چین افراد مسن را در برنامه واکسیناسیون کووید-19 هدف قرار می دهد | چین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مقامات بهداشتی چین از تلاشی …