استیو بارکلی، وزیر بهداشت، اصرار دارد که با اعلام تاریخ اعتصاب، دستمزد پرستاران افزایش یابد – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

همزه یوسفوزیر بهداشت کابینه دولت اسکاتلند تاکید کرده است که اعتصاب پیشنهادی پرستاران اسکاتلند را پوشش نخواهد داد.

واضح است که اعتصاب پرستاران RCN شامل انگلستان، ولز و NI می شود، نه اسکاتلند. RCN اسکاتلند در حال حاضر در حال بررسی پیشنهاد دستمزد رکوردی است که روی میز گذاشته ایم. در صورت پذیرش، حقوق کارکنان NHS (AfC) را بین 2205 تا 2751 پوند افزایش می‌دهد که بهترین دستمزد کارکنان NHS در بریتانیا است. https://t.co/e3V2JDqV0N

– همزا یوسف (@HumzaYousaf) 25 نوامبر 2022

اعتصابات اساتید دانشگاه و پست سلطنتی ادامه دارد

به گزارش PA Media، کارگران پست سلطنتی و اساتید دانشگاه امروز دوباره به دلیل اختلافات طولانی مدت بر سر حقوق، حقوق بازنشستگی، مشاغل و شرایط اعتصاب کردند. PA می گوید:

اعضای اتحادیه کارگران ارتباطات (CWU) و اتحادیه دانشگاه و کالج (UCU) روز پنجشنبه به مدت 48 ساعت از خانه خارج شدند و اقدامات بیشتری در هفته های آینده برنامه ریزی شده است.

در جمعه سیاه که یکی از شلوغ ترین روزهای خرید سال است، دوباره در خارج از دانشگاه‌ها و مراکز پست سلطنتی در سراسر کشور صف‌های پیکت به راه افتاد.

استیو بارکلی، وزیر بهداشت، اصرار دارد که با اعلام تاریخ اعتصاب، دستمزد پرستاران افزایش یابد

صبح بخیر. یک روز دیگر، یک اعتصاب دیگر، زیرا یک شبه کالج سلطنتی پرستاری تاریخ دو اعتصاب 12 ساعته پرستاری را در ماه دسامبر تعیین کرده است که بیشتر بریتانیا را تحت تاثیر قرار خواهد داد. همکاران من اندرو گرگوری و جیمی گریرسون جزئیات را اینجا داشته باشید

پت کالن، دبیر کل RCN، استیو بارکلی، وزیر بهداشت را به ناسازگاری متهم کرد. او گفت:

اگر بارکلی بخواهد با من ملاقات کند، دور میز بنشیند و چرخش را متوقف کند و شروع به صحبت کند، می تواند از این حملات جلوگیری کند. درب من شب و روز کاملا باز است. من خودم را در دسترس قرار خواهم داد، همانطور که تیمم از طرف کارکنان پرستاری ما در دسترس خواهند بود. این گزینه در حال حاضر در دسترس من نیست و در نتیجه او اعتصاب را به صحبت با من انتخاب کرده است.

اما در توییت های امروز صبح بارکلی اصرار داشت که برای گفتگو در دسترس است.

اولویت ما حفظ سلامت بیماران است. NHS برنامه هایی را برای به حداقل رساندن اختلال و اطمینان از ادامه فعالیت خدمات اضطراری آزمایش و آزمایش کرده است، اما به ناچار اقدامات اعتصابی تأثیری بر خدمات خواهد داشت.

– استیو بارکلی (@SteveBarclay) 25 نوامبر 2022

درب من به روی باز است @theRCN اگر آنها می خواهند در مورد راه هایی بحث کنند که ما می توانیم زندگی کاری پرستاران را بهبود بخشیم.

– استیو بارکلی (@SteveBarclay) 25 نوامبر 2022

با این حال، او همچنین از پیشنهاد پرداختی که قبلاً روی میز قرار داشت، به عنوان “عادلانه” دفاع کرد.

ما توصیه‌های نهاد مستقل بررسی حقوق NHS را پذیرفته‌ایم تا به پرستاران دستمزد حداقل 1400 پوند در سال جاری افزایش دهند. این بدان معناست که یک پرستار تازه واجد شرایط معمولاً بیش از 31000 پوند در سال درآمد دارد

– استیو بارکلی (@SteveBarclay) 25 نوامبر 2022

به زودی بیشتر در این مورد پست خواهم کرد. در اینجا دستور کار روز است.

9.30 صبح: نمایندگان مجلس درباره لایحه پشتیبان بحث می کنند، که با لایحه انتقال برق و گاز (غرامت) لیام فاکس شروع می شود.

ساعت 10 صبح: نیکولا استورجن، اولین وزیر اسکاتلند، در کنفرانس اتحادیه فقر در گلاسکو سخنرانی می کند.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

وقت ناهار: کیر استارمر در حال بازدید از بیرمنگام است.

من سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم و اگر مورد علاقه عمومی باشد، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …