آینده دیوید والیامز به عنوان Britain’s Got Talent قضاوت “در هوا” | دیوید والیامز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سخنگوی برنامه ITV گفت که آینده دیوید والیامز به عنوان قاضی در Britain’s Got Talent “بسیار مشخص است”، در میان گزارش هایی که وی پس از 10 سال این برنامه را ترک می کند.

والیامز اخیراً به دلیل “نظرات بی احترامی” در مورد شرکت کنندگان در هنگام ضبط یک قسمت از برنامه عذرخواهی کرد.، به دنبال گزارش آبان نیوز

روزنامه سان روز جمعه در صفحه اول خود گزارش داد که والیامز قرار است از این برنامه کناره گیری کند. اما سخنگوی BGT گفت هیچ تصمیم نهایی در مورد ترکیب داوری سال 2023 گرفته نشده است.

این سخنگو گفت: «هیئت داوری Britain’s Got Talent 2023 در زمان مناسب اعلام خواهد شد. در حال حاضر این موضوع در مورد اینکه آیا دیوید قرار است در نمایش سال آینده شرکت کند یا نه، بسیار مطرح است. هرچند هنوز تصمیمی گرفته نشده است.»

والیامز در کنار سایمون کاول، آماندا هولدن و آلشا دیکسون بخشی از هیئت داوران سریال است.

عذرخواهی او که در اوایل ماه جاری انجام شد، پس از آن صورت گرفت که این کمدین اظهارات تحقیرآمیز و اظهارنظرهای صریح جنسی درباره شرکت کنندگانی که برای نمایش در پالادیوم لندن در ژانویه 2020 تست بازیگری می دادند، ضبط شد.

بر اساس متن فاش شده ای که توسط آبان نیوز مشاهده شد، والیامز پس از یک استماع ناموفق، سه بار از یک مجری مسن تر به عنوان یک «خره» یاد کرد. در طول آزمون، شرکت کننده با داوران شوخی‌های ساده‌ای داشت که در آن درباره والیامز فحش می‌داد.

این متن همچنین حاکی از آن بود که نظرات جنسی بیشتر پس از خروج یک شرکت کننده زن از صحنه انجام شده است.

والیامز در بیانیه‌ای گفت: «من می‌خواهم از افرادی که در طول وقفه‌های فیلمبرداری Britain’s Got Talent در سال 2020 درباره آنها اظهارنظرهای توهین آمیز کردم عذرخواهی کنم. اینها مکالمات خصوصی بودند و – مانند اکثر مکالمات با دوستان – هرگز قرار نبود به اشتراک گذاشته شوند. . با این وجود، متاسفم.»

آبان نیوز گزارش داد که وکلای Walliams و Thames TV، شرکت سازنده سریال Britain’s Got Talent، استدلال کردند که این نظرات بخشی از یک گفتگوی خصوصی بود که هرگز برای پخش در نظر گرفته نشده بود.

تلویزیون تیمز در بیانیه‌ای گفت: «اگرچه مربوط به یک مکالمه خصوصی تقریباً سه سال پیش بود، اما زبان مورد استفاده نامناسب بود. اگرچه خصوصی بود، اما با آن‌هایی که درگیر بودند صحبت شده و مسئولیت‌هایشان و انتظارات نمایش در مورد رفتار حرفه‌ای آینده یادآوری شده است.»

نظرات والیامز توسط میکروفون هایی که برای ضبط بحث بین داوران استفاده می شد، برداشت می شد.

در بیانیه ای، آی تی وی گفت: «ما از زبان ذکر شده در این اتهامات چشم پوشی نمی کنیم و با تهیه کنندگان بریتانیایی استعداد دارم صحبت کرده ایم. وظیفه مراقبت نسبت به همه شرکت کنندگان در هر یک از برنامه های ما همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و ما پروتکل ها و دستورالعمل هایی را برای همه شرکای تولید خود داریم.

آبان نیوز گزارش داد که نظرات والیامز تنها مواردی از اظهارات تحقیرآمیز در مورد شرکت کنندگان در سه قسمت بود که مورد بازبینی قرار گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گزارش مورد حمایت سازمان ملل می گوید که دیوار مرجانی بزرگ باید در فهرست میراث جهانی «در خطر» قرار گیرد | دیواره مرجانی بزرگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک ماموریت تحت حمایت سازمان …