ولز – ایران: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

مقدمه

چه کسی دوست دارد سواری دیگری از ترن هوایی احساسی داشته باشد؟ می ترسم اگر ولزی یا ایرانی باشی، انتخاب زیادی نداری. به دلایل مختلف و به روش های مختلف، هر دو کشور در روز دوشنبه این محدوده را انجام دادند. امروز فرقی نخواهد کرد

بیایید با فوتبال شروع کنیم. ایران از نظر واقع بینانه حداقل به یک تساوی نیاز دارد تا شانس صعود به مرحله یک هشتم نهایی را داشته باشد. ولز از نظر تئوری می‌تواند امروز را ببازد و همچنان ادامه دهد. اما حتی در بازی غیرقابل پیش بینی مارها و نردبان ها که مرحله گروهی جام جهانی است، نمی توان آن را تشویق کرد.

هدف آنها ساده است – اولین پیروزی در جام جهانی پس از گلزنی تری مدوین که مجارستان را در پلی آف در 17 ژوئن 1958 شکست داد، در حالت ایده آل با لحظه ای دیگر که فیلمنامه های گرت بیل را می نویسد. صلاحیت ممکن است به تفاضل گل برسیم، اما فکر کردن به آن در این مرحله غرورآفرین خواهد بود. ایران تیم بهتری نسبت به شکست 6-2 خود مقابل انگلیس است.

اما آنها چیزهای دیگری نیز در ذهن خود دارند. حتی در این سیاسی ترین جام جهانی، وضعیت ایران خودنمایی می کند. من اینجا سرمقاله نخواهم کرد، و نه تنها به این دلیل که ناخودآگاه از گفتن ناخواسته حرف اشتباه و لغو شدن قبل از ضربه زدن به توپ وحشت دارم. این یک موقعیت ظریف است که اگر از ابتدا آن را به دقت دنبال نکرده باشید، درک کامل آن دشوار است.

بازیکنان تصمیم گرفتند تا قبل از بازی روز دوشنبه انگلیس سرود ملی را نخوانند، این آخرین ژست آنها در حمایت از معترضان به مرگ تکان دهنده مهسا امینی 22 ساله در بازداشت پلیس در ماه سپتامبر بود. ترس از اقدامات تلافی جویانه پس از پایان مسابقات وجود دارد، اما همچنین سردرگمی در مورد اینکه آیا جشن های محلی آن شکست در روز دوشنبه علیه ایالت، تیم (به دلیل “توهین” به سرود) یا هر دو صورت گرفته است.

وقتی بازیکنان برای سرودها صف بکشند، به همه اینها باز خواهیم گشت. من باید برای ایمیل روزانه فوتبال ما، Football Daily، چند زنگ شکسته بنویسم – لطفا مشترک شوید! – اما من یک ساعت قبل از شروع بازی با اخبار تیم برمی گردم.

شروع کنید ساعت 10 صبح به وقت گرینویچ، ساعت 13 در ورزشگاه احمد بن علی.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …