مرکز نرم انگلیس همچنان بزرگترین دردسر گرت ساوتگیت است | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاینجا همیشه جای پیشرفت هست حال و هوای اردوی انگلیس پس از پیروزی 6 بر 2 روز دوشنبه مقابل ایران بالا است، اما هیچ کس در این بازی آرام نمی گیرد. این آگاهی وجود دارد که آزمایش‌های سخت‌تر در کمین است، که با دیدار روز جمعه با تیم سریع و مبتکر ایالات متحده آغاز شد، و بیشتر تمرکز این هفته بر اصلاح ضعف دفاعی است که دو گل نیمه دوم را در استادیوم بین‌المللی خلیفه به ایران هدیه داد. .

این کاهش تمرکز در ذهن گرت ساوتگیت بوده است. این یک یادآوری بود که در این تورنمنت شوکه‌کننده غافل نشوید و به این ایده اهمیت داد که بزرگترین مانع بر سر شانس انگلیس برای قهرمانی در جام جهانی، دفاع آنهاست.

اینکه انگلیس در یورو 2020 5 دروازه خود را بسته نگه داشته است فراموش شده است. نگرانی ها در مورد مبارزات هری مگوایر برای منچستریونایتد با عملکرد او در برابر ایران به طور کامل برطرف نشده است. زمانی که مدافع میانی یونایتد مهدی طارمی را از دست داد، قبل از اینکه مهاجم تیم ملی ایران اولین گل خود را به ثمر رساند، جردن پیکفورد که از رد کلین شیت عصبانی بود، مهدی طارمی را از دست داد، نگرانی وجود داشت و باید دید آیا ساوتگیت به مگوایر و جان استونز اعتماد دارد یا خیر. برای شکوفایی در یک چهار عقب در برابر بهترین ها.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز در مورد مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین مسابقه بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اتفاق نظر کلی این است که زوج مدافع میانی مورد علاقه انگلیس همه چیز را برای اثبات دارند. ترس این است که اگر انگلیس در مراحل آخر به مصاف فرانسه یا برزیل برود، استونز و مگوایر کافی نباشند و ساوتگیت را متقاعد کنند که 4-3-3 را که ایران را نابود کرده بود کنار بگذارد و کایل واکر را به عنوان مدافع میانی سوم بیاورد.

بحث بی وقفه است. از یک طرف این استدلال وجود دارد که انگلیس اگر یک مهاجم را قربانی کند، با قدرت خود بازی نمی کند. از سوی دیگر به راحتی می توان درک کرد که چرا ساوتگیت تمایل دارد با داشتن سرعت واکر به عنوان یک بیمه نامه در مقابل طرف های بالا احساس راحتی بیشتری کند.

استونز گفت: “خوب است که ما همه کاره هستیم و می توانیم از چهار به پنج برسیم.” روند فکری ما با آن این است: «اپوزیسیون چگونه قرار است تشکیل شود؟ آنها چگونه حمله می کنند، حرکات و سبک بازی خاصی دارند؟ چگونه می خواهیم با آن مقابله کنیم و آن را شکست دهیم؟ اگر یک چهار یا پنج باشد – در یورو ما حتی در بازی‌ها جابجا شدیم و آن را به خوبی انجام دادیم – هر سیستمی که بازی کنیم، راحت هستیم.

راهنمای سریع

ترکیب احتمالی انگلیس و آمریکا

نمایش دهید

انگلیس (4-2-3-1): پیکفورد؛ Trippier، Stones، Maguire، Shaw; بلینگهام، رایس؛ ساکا، کوه، استرلینگ؛ کین
ایالات متحده آمریکا (4-3-3): ترنر; Dest، Zimmerman، Ream، Robinson; آدامز، مک کنی، موسه؛ رینا، وه، پولیسیک

از بازخورد شما متشکرم.

همه اینها بسیار در پیام بود. فقط استونز شش سال گذشته را برای منچستر سیتی بازی کرده است. این بازیکن 28 ساله به طور موجه می تواند خود را یکی از بهترین مدافعان اروپا بداند، چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده است و می توان او را به خاطر مخالفت با این تصور که انگلیس در صورت رویارویی با کیلیان امباپه، نیمار و وینیسیوس جونیور مجبور به عقب نشینی می شود، بخشید.

استونز گفت که او و مگوایر لزوماً نیازی به بازی در سه خط دفاعی مقابل برزیل و فرانسه ندارند. اما اگر در مقابل این تیم ها قرار بگیریم، به دلیل ویژگی هایی که آنها به بازی می آورند و اینکه چگونه می توانیم با آن مقابله کنیم، به سرمربی و ما بستگی دارد که باید خود را با سیستم جدید وفق دهیم.

همگی انگلیس در سال 2022 دو بار کلین شیت کرده است. پایان بدون تمرکز بازی ایران در مقابل آمریکا که حمله سریع و سختی دارد تکرار نمی شود.

استونز گفت: «آزاردهنده بود. من از خودم ناامید هستم، زیرا در تورنمنت‌های قبلی چقدر خوب کار کرده‌ایم و دروازه‌مان را بسته نگه می‌داریم. ما فیلم‌ها را مرور کرده‌ایم و دوباره فقط برای تازه کردن ذهنم خواهیم کرد. احساس اصلی این بود که کاری که ما انجام دادیم شگفت‌انگیز بود و جزئیات کوچکی که منجر به این اهداف شد، فقط باید به آن توجه کنیم.»

یکی از نگرانی های استونز نحوه عملکرد VAR است. او همچنان گیج است که یک پنالتی را به خاطر کشیدن جزئی پیراهن مرتضی پورعلیگنجی مقابل ایران اعلام کرد. این ناامیدی با ناکامی مقامات در دادن ضربات نقطه ای استونز و مگوایر در زمانی که آنها قبلاً به زمین کشیده شدند، تشدید شد.

استونز گفت: “می دانم که هری در اولین مرحله برجسته شد، اما من اهل پایین آمدن نیستم و مستقیماً برای پنالتی درخواست دادم.” من حتی متوجه نشدم که هری همچین چیزی را داشته است. وقتی به آن نگاه می‌کنم، کمی گیج می‌شوم که چیزی فراخوانی نشده است و بعد برای چیزی بود که به نظر من هرگز، هرگز، هرگز پنالتی نبود.

من اهل قبول خطاهای احمقانه نیستم و باور نمی کنم که با این مقدار تکان دادن که در یک جعبه انجام می شود، کمی کشش پیراهن باعث می شود زانوهای کسی خم شوند و به سمت بالا بروند. باید یکپارچگی در آن وجود داشته باشد و اینجاست که ناامیدی همه است.»

انگلیس باید مراقب ضربات ایستگاهی خود باشد. ساوتگیت گفت: “ما می دانیم که باید چه کاری را به درستی انجام دهیم و می دانیم که خطر مجازات شدن برای برخی چیزها را داریم.” برای همه تیم‌های حاضر در تورنمنت، زمانی که کاملاً مطمئن نیستید چه چیزی قرار است داده شود، نگرانی وجود دارد.»

تلاش برای کمال در جریان است. استونز گفت: “من فکر می کنم همیشه می توانم بهتر باشم.” اما فوتبال بازی سختی است و فکر نمی‌کنم گاهی اوقات بدون اشتباه از پس آن برآیید. تلاش برای کمال است که فکر نمی‌کنم هرگز به آن دست یابیم. اما این هدف است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اشاره به شورش محافظه‌کاران در ممنوعیت مزرعه بادی خشکی که منجر به دور برگشتی می‌شود | قدرت باد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیران در روزهای آینده در …