پلیس هامبرساید پنج سال پس از اینکه به عنوان ناتوان در رتبه بندی قرار گرفت، “ممتاز” قضاوت کرد پلیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک نیروی پلیس از رتبه بندی ناکام پنج سال پیش به بالاترین نمرات دوران مدرن توسط بازرسی پلیس رسیده است.

پلیس هامبرساید توسط بازرسی اعلیحضرت نیروی انتظامی، آتش نشانی و خدمات امداد و نجات (HMICFRS) در شش دسته از 9 دسته ممتاز ارزیابی شده است.

رئیس پلیس هامبرساید، لی فریمن، گفت که یکی از اصلاحات اساسی او آزاد کردن زمان برای افسران برای مبارزه با جرم و جنایت با کاهش میزان کار بهداشت روانی انجام شده توسط پلیس است که توسط متخصصان بهداشت بهتر مدیریت می شد.

او گفت همچنین بهتر است کسانی که از بحران سلامت روان رنج می برند توسط افرادی که آموزش پزشکی کافی دارند مراقبت شوند. «اگر از حاشیه خارج شوید و مچ پایتان بشکند، در سلول پلیس یا ون پلیس نخواهید ماند. اگر دچار بحران سلامت روانی هستید، چرا باید متفاوت باشد؟» او گفت.

بازرسی موافقت کرد و در گزارش امروز خود دریافت که بیماران تحت درمان بهتری هستند و پلیس منابع را آزاد کرده است.

پلیس هامبرساید پیشتاز این استراتژی بود، که طبق آن آنها به خدمات بهداشتی یک سال اخطار دادند که دیگر به طور معمول ساعت‌ها را با بیمارانی که در یک بحران سلامت روانی قرار دارند بنشینند یا مردم را به بیمارستان منتقل کنند.

این طرح – مراقبت درست، شخص مناسب – توجه ملی را به خود جلب می کند. چندین نیرو، از جمله پلیس متروپولیتن، با کمیسر آن، سر مارک رولی، در حال بررسی آن هستند و می‌خواهند زمان تلف شده توسط افسران را برای رسیدگی به کارهایی که سایر خدمات باید انجام دهند، کاهش دهند.

فریمن، که از سال 2017 فرمانده پلیس بوده است، گفت: «نیازی نیست منتظر قانون یا استراتژی های وزارتی باشیم. ما می توانیم به خودمان کمک کنیم.»

فریمن گفت که او پس از بازی “هاردبال” در ابتدا با خدمات بهداشتی ارتباط خوبی داشت و تمرین‌کنندگان توافق کردند که کارشناسان – نه افسران پلیس – باید از کسانی که نیازهای بهداشتی دارند مراقبت کنند. او همچنین موفق شد 1100 ساعت افسر در ماه را پس بگیرد که 7 درصد از کل ساعت است. ما این خط را نگه داشتیم و این منجر شد که شرکای تراست های سلامت روان، خدمات آمبولانس و NHS پول بیشتری خرج کنند.»

سازمان بازرسی گفت: «رویکرد مراقبت مناسب، فرد مناسب به این معنی است که افراد آسیب‌پذیر حمایت مورد نیاز خود را از سازمان مناسب دریافت می‌کنند. این نیرو متخصصانی را در اتاق کنترل خود دارد تا از آن افراد آسیب پذیر تا رسیدن کمک حمایت کنند.»

هامبرساید امروز از 9 نمره برجسته، شش رکورد را کسب می کند که از زمانی که بازرسی شروع به صدور نمرات کرد، هیچ نیرویی به آن دست نیافته است. در دو زمینه خوب و در یک زمینه مناسب ارزیابی شد.

فریمن گفت که اصول محرک تغییر برای نیروهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ یکسان است. او گفت: «تغییر فرهنگ بیش از آنچه فکر می کنید طول می کشد.

او نسبت به رویکردی از بالا به پایین از رهبران هشدار داد که احکامی را در سر می پرورانند و به جای آن از کارکنان و افسران ایده هایشان را می خواهند. زمانی که کارکنان عصبانی بودند، مسئولیت را بر عهده گرفتم، احساس می‌کردند که حمایت نمی‌شوند، به آنها گوش نمی‌دهند و به آنها توجهی نمی‌شود. آنها احساس می کردند که رهبری با آنها کارهایی انجام می دهد، نه با آنها.

“فقط فریاد زدن بر سر مردم و گفتن به آنها که به اندازه کافی خوب نیستند، کارساز نیست.”

فریمن گفت که تغییر فرهنگ باعث شده است که افسران حاضر باشند رفتار تنفرآمیز یا بد همکاران را فریاد بزنند و از دیوارها عبور کنند تا مبارزه با جرم و جنایت را بهبود بخشند. او گفت: گروهبان ها و بازرسان برای کارکنان کار می کنند، نه برعکس. این پشتیبانی بالا، چالش بالا است. ما انتظار داریم که آنها مایل بیشتری را برای مردم طی کنند.”

فریمن گفت اکنون یک تلاش واقعی پلیس محله وجود دارد. ایستگاه‌هایی که در اوج بریدگی‌ها بسته شده بودند، دوباره باز شدند و افسران محلی مناطق را تحت کنترل داشتند و به ندرت از آن‌ها خارج می‌شدند. او گفت که جوامع مشکلاتی را مطرح کردند و دیدند که با آنها برخورد می شود.

هامبرساید یک داستان موفقیت نادر برای پلیس بریتانیا است که با مجموعه ای از رسوایی ها و نگرانی ها در مورد اثربخشی آن مواجه شده است. در مجموع شش نیرو در انگلستان و ولز توسط بازرسی پلیس تحت تدابیر ویژه قرار گرفته اند – یک رکورد – با نگرانی از اینکه ممکن است یک نفر هفتم به زودی به آنها بپیوندد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: پهپاد به انبار نفت روسیه حمله کرد، مسکو کیف را به “تروریسم هسته ای” در زاپوریژژیا متهم کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، 1. یک روز پس از حمله …