وکیل مدافع به تحقیق درباره نفرت همجنسگرایان می گوید که لزبین ها از نظر تاریخی به عنوان “بازی منصفانه” در سیدنی دیده می شوند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تحقیقاتی در مورد مرگ‌های حل‌نشده LGBTQ+ گفته شده است که لزبین‌ها اگر در جمع یک مرد نبودند و با خشونت مواجه می‌شدند، «بازی منصفانه» محسوب می‌شدند.

در سال‌های پس از اینکه نیو ساوت ولز در سال 1984 همجنس‌گرایی را جرم‌زدایی کرد، کارول روچیلد گفت که لزبین‌ها هنوز به دلیل اینکه خودشان هستند با واکنش‌های شدید مواجه می‌شوند.

مشاور سابق دادستان کل در امور LGBTQ+ روز جمعه در سیدنی گفت: «نیازی نداشتیم پنهان شویم – دهه 1950 نبود – اما حضور در انظار عمومی می تواند توجه را جلب کند.

“چه شما ظالمانه بودید یا مثل بقیه به نظر می رسیدید و آنها اتفاقاً می دانستند … شما نمی توانید بیرون و باز باشید و پاسخ بدی دریافت نکنید.”

روچیلد اولین شاهد از جامعه لزبین بود که در کمیسیون تحقیق ویژه نیوساوت ولز در مورد جنایات نفرت LGBTQ+ شهادت داد.

این سازمان در حال بررسی جنایات نفرت تاریخی علیه جامعه دگرباشان، به ویژه موجی از قتل های ناشی از نفرت همجنسگرایان و سایر جنایات در سیدنی در طول اپیدمی ایدز در دهه 1980 است.

بیشتر شواهد ارائه شده به تحقیق در این هفته مربوط به خشونت علیه مردان همجنسگرا است.

روچیلد در انتشار گزارش پیشگامانه «Off Our Backs» در سال 1992 شرکت کرد که تجربیات لزبین ها از خشونت را شرح می داد.

در یک مورد، یک زن 23 ساله گزارش داد که توسط پنج مرد مورد حمله قرار گرفته، با یک بطری شکسته بریده شده و با پارگی های جدی ترک شده است.

در موقعیتی دیگر، یک جوان 22 ساله در حال راه رفتن با شریک زندگی خود بود که توسط مردی مورد آزار و اذیت لفظی قرار گرفت و او را “دایک لعنتی کثیف” خطاب کرد.

مرد سپس با مشت به صورت او زد که باعث ضربه مغزی شد.

او در مورد این حادثه با پلیس تماس گرفت و قبل از تسلیم شدن دو ساعت منتظر ماند تا آنها به آنجا برسند.

روچیلد خاطرنشان کرد که ضرب و شتم همجنس‌گرایان اغلب «فرصت‌طلبانه‌تر» بود تا گروه‌هایی که عمداً مردان همجنس‌گرا را برای «دفعات ضعیف‌تر» هدف قرار می‌دادند.

او گفت: «مردان معمولاً زنان را به شیوه‌ای جنسی هدف قرار می‌دهند، بنابراین معمولاً در روشی که همجنس‌گرایان را مورد هدف قرار می‌دهند، این کار را ادامه می‌دهند.

در برخی موارد، زنان به این دلیل مورد حمله قرار می‌گرفتند که پیشرفت‌های جنسی مردان را رد می‌کردند.

روچیلد گفت: «اگر با یک مرد آنجا نبودید، واقعاً به عنوان یک بازی جوانمردانه به نظر می رسید.

«حتی اگر با زن دیگری یا چند زن بودید، به نظر می‌رسید که مردها فکر می‌کردند این حقشان است که بیایند و بخواهند برای شما نوشیدنی بخرند – انگار که ما فقط در آنجا منتظر یک مرد نشسته‌ایم.»

برای کارش در جلب توجه به تبعیض و ایجاد خدمات برای قربانیان، روچیلد در سال 2008 یک ورودی به تالار مشاهیر لابی حقوق همجنس گرایان و همجنس گرایان NSW ارائه شد.

او گفت: «اگر به وضعیتی که اکنون در آن هستیم نگاه کنیم، تقریباً از جایی که در آن زمان بودیم قابل تشخیص نیست.

مطمئناً همیشه کامل نیست، اما فقط یک جهش کوانتومی از نظر دیدگاه عمومی نسبت به لزبین ها بوده است – همجنسگراها و لزبین ها فقط اعضای جامعه هستند، آنها اینجا هستند، آنها دقیقاً مانند ما هستند.

پاسخ پلیس محور جلسات استماع از 5 دسامبر خواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“بیا توپ بازی کنیم”: لهستان برای بازی بیشتر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل فرانسه دعا می کند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، “بیا توپ بازی کنیم” – “بیا …