مردم در بریتانیا: آیا مجبور شده اید یک حیوان خانگی را دوباره به خانه برگردانید؟ | حیوانات خانگی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس آمارهای موسسه Dogs Trust، تشدید بحران هزینه زندگی مردم در بریتانیا را وادار می کند تا حیوانات خانگی خود را به خانه بازگردانند.

این موسسه خیریه 42000 درخواست از صاحبان حیوانات خانگی در مورد بازگشت به خانه بین 1 ژانویه تا 31 اکتبر دریافت کرد – افزایش تقریباً 50 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال 2021. در همین حال، بانک های غذای حیوانات خانگی نیز در سراسر کشور افتتاح شده اند.

ما می خواهیم با افرادی که در ماه های اخیر مجبور به گرفتن این تصمیم دشوار شده اند صحبت کنیم. چه تاثیری بر شما و خانواده تان گذاشته است؟

ما همچنین علاقه مند به صحبت با کسانی هستیم که از بانک های غذای حیوانات خانگی استفاده می کنند و نگران این هستند که بتوانند حیوان خانگی خود را نگه دارند.

تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

ما فقط از داده هایی که شما در اختیار ما قرار می دهید برای هدف این ویژگی استفاده می کنیم. زمانی که دیگر برای این منظور به آن نیازی نداشته باشیم، هر گونه داده شخصی را حذف خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر لطفا شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

اگر 18 سال یا بیشتر دارید، می توانید با پر کردن فرم زیر یا تماس با ما از طریق واتس اپ با کلیک بر روی اینجا یا افزودن +44(0)7766780300 با ما تماس بگیرید. پاسخ‌های شما امن هستند زیرا فرم رمزگذاری شده است و تنها نگهبان به مشارکت‌های شما دسترسی دارد. یکی از خبرنگاران ما قبل از انتشار با ما تماس خواهد گرفت، بنابراین لطفاً جزئیات تماس را بگذارید.

اگر در استفاده از فرم مشکل دارید، اینجا را کلیک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نکته اول: ترامپ در زمان ریاست جمهوری آمریکا وام 19.8 میلیون دلاری را فاش نکرد اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صبح بخیر. بر اساس یک …