دوبل خیره کننده ریچارلیسون صربستان را غرق کرد تا برزیل را راه اندازی کند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بله، برزیل: تقریباً اینگونه به یاد شما بودیم. این نسل جدیدی از بازیکنان برزیلی است، دورانی جدید و چالشی جدید در جام جهانی. و با این حال، به همین ترتیب، این یک اجرای کلاسیک تورنمنت برزیل بود: نوعی که به نظر می رسد به نفع ما اجرا می شود. در یک شب آرام در کشتی طلایی غول پیکر استادیوم Lusail، برگزیدگان مسابقات بازی‌ای را انجام دادند که شما از برگزیدگان مسابقات انتظار دارید: محکم، گسترده و با نوعی درخشش بی‌دردسر که باعث می‌شود کشورهای دیگر کمی پیشانی خود را در هم ببندند.

این مسابقه سه دوره متمایز داشت. در دوره اول، برزیل بسیار آرام، شاید حتی نامطمئن شروع کرد و صربستان را با سرعت اما نه چندان متوازن شروع کرد. با پیشروی نیمه دوم، آنها شروع به گرم کردن کار کردند و با گلی از ریچارلیسون، بن بست را شکست دادند. در نیم ساعت پایانی آن‌ها به سادگی از دست دادند: مهارت‌های آشوب‌آمیز، امواج بی امان حمله و گل زودهنگام مدعی مسابقات از ریچارلیسون، که دومین گل خود را با یک ضربه ظالمانه با دوچرخه به ثمر رساند.

این وینیسیوس جونیور و نیمار بودند که برای گل های ریچارلیسون با هم ترکیب شدند، و این سه نفر – با رافینیا نیز در سمت راست بازی را به بازی گرفت – به شواهد اولیه مانند متعادل ترین و مرگبارترین حمله قطر نگاه می کند: حقه و سرعت خالص، با یک برش تیز. ابزار در جلو کازمیرو یک سیم کش استادانه در پایه خط میانی بود.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

الکس ساندرو در دفاع چپ بازی فوق العاده ای داشت که یکی از مشکلات برزیل محسوب می شد. صربستان در واقع برای 45 دقیقه بسیار خوب بود. با این حال، در پایان، آنها نه تنها کتک خورده بلکه شکسته به نظر می رسیدند، زیرا برای تعقیب پرتوهای نور ساخته شده بودند.

و اینطور نیست که برزیل به طور خودکار به عنوان برنده شدن در این نوع بازی ها بیشتر باشد. رکورد آنها در جام جهانی مقابل تیم های اروپایی از سال 2010 اکنون چنین است: 9 بازی، سه برد، دو تساوی، چهار باخت. به نظر می رسد در هر تورنمنت کمی بیشتر عرق می کنند، کمی سخت تر می جنگند، کمی کمتر برجسته می شوند.

اما این شاید یادآوری بود که برزیل در بهترین حالت خود است، وقتی با آن تیره کوچک غرور امپراتوری بازی می‌کند، نترسی و هشیاری که تیم‌ها را در سینه می‌کوبد و می‌پرسد: خوب، نشان شما چند ستاره است؟

و البته، آنها می توانند با کمی شیطان نیز بازی کنند. صربستان بازی مورد نظر خود را دریافت کرد: تهاجمی، فیزیکی، تند و اغلب تند. نیمار به خاطر نیمار بودن ضربات همیشگی خود را دریافت کرد و در نهایت 10 دقیقه از زمان بازی لنگید. اما هیچ تیمی با کاسمیرو، تیاگو سیلوا، ریچارلیسون و رافینیا در رده‌های خود هرگز از جنگ فرار نمی‌کند. در یک نقطه رافینیا با فیلیپ ملادنوویچ تکل زد و سپس به او نگاهی خیره کرد تا مطمئن شود که متوجه شده است که او تکل شده است.

بازیکنان برزیل پس از سوت پایان با هواداران خود جشن گرفتند.
بازیکنان برزیل پس از سوت پایان با هواداران خود جشن گرفتند. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

در همین حال آندریا ژیوکوویچ مانند یک فعال محیط زیست که خود را به یک تقاطع جاده لندن چسبانده است به وینیسیوس چسبیده بود. وینیسیوس کمی عمیق تر آمد. ژیوکوویچ دنبال کرد. وینیسیوس به سمت خط تماس حرکت کرد. ژیوکوویچ دنبال کرد. وینیسیوس داخل را تعقیب کرد. ژیوکوویچ دنبال کرد. بعداً در همان شب، هنگامی که وینیسیوس خسته به تخت هتل وستین دوحه رفت، زیکوویچ را در آنجا دید که منتظر اوست، لبخند نفرت انگیزی روی صورتش نقش بسته بود و بیشتر لحاف را با خود برد.

ریچارلیسون

پس فرصت های کمی وجود دارد، اما چند لحظه نویدبخش برای برزیل. و مانند پسته سرسخت ته کیسه، برزیل کاوش کرد و خراشید و قیمت داد و کشید و در نهایت صربستان را شل کرد. موقعیت هایی برای نیمار و ساندرو وجود داشت تا اینکه سرانجام نیمار با یک ضربه خوشمزه توپ را وارد محوطه جریمه کرد. وینیسیوس بازی را در دست گرفت و یک شوت به سمت وانیا میلینکوویچ-ساویچ زد. ریچارلیسون ریباند را پاک کرد.

و در بقیه بازی برزیل به سادگی غیرقابل تحمل بود. کازمیرو میله را تکان داد. تیته برخی از ماهیچه های هیبت انگیز روی نیمکت خود را خم کرد: رودریگو، آنتونی، گابریل مارتینلی.

اما بازی قبلاً لحظه تاج خود را دیده بود. در حالی که 11 دقیقه باقی مانده بود، وینیسیوس با بی‌اعتنایی روی یک صلیب با بیرون چکمه، تمسخر کرد. ریچارلیسون توپ را با انگشت پا در هوا تکان داد، خود را به سمت آسمان پرت کرد، سر بلوندش مانند یک نمایش نوری روی محور خود می چرخد، قبل از اینکه توپ را با یک ضربه تند تند کاپوئیرا به داخل کوباند: یک گل مستقیماً از یک تبلیغ نوشابه، فیلم گرفته شده در یک برداشت تمیز

تیته در مورد تعادل بسیار صحبت می کند: بین حمله و دفاع، استعداد و انعطاف پذیری، نشاط و تمرکز. این نمایشی بود برای گوشت دادن به سخنان او. اگر کسی انتقاد می کرد، شاید برزیل می توانست بعداً کمی بیشتر از آن تسلط پیدا کند. اما واقعاً به خاطر آن می‌توان آزاردهنده بود. سه امتیاز، لبخندهای گسترده و یک تکان‌دهنده‌ی آشنا که احساس می‌کرد یک گروه مورد علاقه تمام آهنگ‌های قدیمی خود را می‌نوازد. خوش اومدید بچه ها

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کشورهای G7 و استرالیا قیمت نفت روسیه را محدود می کنند | روغن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کشورهای گروه 7 و استرالیا …