تیته برزیل ترس ها را پس از اینکه نیمار احساسی به دلیل مصدومیت مچ پا لنگید نیمار

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیته، سرمربی تیم ملی برزیل تاکید کرده است که نیمار با وجود رگ به رگ شدن مچ پا در برد 2-0 مقابل صربستان در گروه G، دوباره در جام جهانی بازی خواهد کرد. مهاجم در حالی که 11 دقیقه باقی مانده بود از زمین خارج شد و تصاویر تلویزیونی او را نشان می داد که در حال تکان خوردن است و مچ پایش به شدت متورم شده است.

او در حالی که در دقایق پایانی بازی روی نیمکت نشسته بود، در حالی که اشک می ریخت، بسته به نظر می رسید، قبل از اینکه به آرامی به رختکن برگردد.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

نیمار در تمام شب تحت تاکتیک‌های خشن از دفاع تهاجمی صرب‌ها قرار گرفته بود و در این بازی 9 بار خطا شد و همچنین شوت‌های متعدد خارج از توپ دریافت کرد.

اما تیته که در غیر این صورت از شبی تقریباً عالی لذت برد، زیرا برزیل مبارزات خود را با پیروزی قانع کننده آغاز کرد، گفت که نیمار طی 24-48 ساعت آینده مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و مطمئن بود که مصدومیت جدی نیست.

او گفت: نگران نباشید، نیمار در جام جهانی بازی خواهد کرد. او به بازی ادامه خواهد داد، شما می توانید در این مورد مطمئن باشید.

رودریگو لاسمار، پزشک تیم برزیل، تایید کرد که نیمار پس از تکل زدن توسط نیکولا میلنکوویچ، بازیکن صرب، “تروما مستقیم” در مچ پای راست خود داشته است. ما درمان فوری را روی نیمکت شروع کردیم. او فیزیو را ادامه می دهد، اما اکنون باید 24 تا 48 ساعت برای ارزیابی بهتر صبر کنیم. او این درد را در طول بازی احساس کرد، اما ترجیح داد پس از مصدومیتش در زمین بماند تا به تیمش کمک کند. قابل توجه است که او این کار را انجام داد.»

شاید رفتار آرام تیته تلاشی برای جلوگیری از نوعی درام آسیب دیدگی بود که رقابت های جام جهانی برزیل را در سال 2014 از مسیر خارج کرد، زمانی که شکستگی مهره به مسابقات نیمار در مرحله یک چهارم نهایی پایان داد و تیم هیستریک پیراهن خالی او را در حالی که آنها می خواندند بالا گرفت. سرود ملی قبل از نیمه نهایی آنها مقابل آلمان. برزیل در این دیدار با نتیجه 7 بر 1 شکست خورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“بیا توپ بازی کنیم”: لهستان برای بازی بیشتر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل فرانسه دعا می کند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، “بیا توپ بازی کنیم” – “بیا …