بوفالو بیلز شیرهای دیترویت را در آخرین لحظه پیروزی شکرگزاری شگفت زده کرد | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تایلر باس در فاصله 45 یاردی در فاصله دو ثانیه مانده به یک گل تساوی به ثمر رساند و بوفالو بیلز را به پیروزی 28-25 بر دیترویت لاینز در روز پنجشنبه برای دومین پیروزی خود در پنج روز در فورد فیلد برد.

جاش آلن با شروع درایو با یک پاس 36 یاردی به استفون دیگز و دو دویدن به مدت 12 یارد قبل از ضربه برنده باس، ضربه برنده بازی را تنظیم کرد.

بوفالو (8-3) دو برد متوالی کسب کرده است تا یک نیمه بازی جلوتر از میامی در شرق AFC حرکت کند.

پس از اینکه NFL بازی خانگی قبلی خود را مقابل کلیولند به دلیل طوفان زمستانی در غرب نیویورک به فورد فیلد تغییر داد، بیلز به دیترویت بازگشته بود. آنها باید سخت‌تر برای پیروزی در روز پنج‌شنبه نسبت به براونز تلاش می‌کردند.

آلن در فاصله 2:40 دقیقه مانده به پایان، یک پاس تاچ داون پنج یاردی به دیگز زد تا نتیجه 25-22 شود، اما باس امتیاز اضافی را از دست داد. سپس شیرها از میانه میدان با گل آمون-را سنت براون به گل چهارم و یک تبدیل شدند تا در فاصله 23 ثانیه مانده به پایان، گل مساوی 51 یاردی مایکل بادگلی را ایجاد کنند. Badgley یک گل میدانی 29 یاردی را در اواخر سومین بازی از دست داده بود و جرد گاف در همان کوارتر به دلیل ایمنی از زمین اخراج شد و این اشتباهات پرهزینه بودند.

آلن در نیمه اول یک توپ گذری و عجله داشت و در فاصله 253 یاردی 24 امتیاز از 42 را به پایان رساند تا یازدهمین توپ خود در فصل را جبران کند.

دیترویت (4-7) فرصتی را برای پیروزی در چهار بازی متوالی برای اولین بار از سال 2016 از دست داد و ششمین بازی متوالی را در روز شکرگزاری باخت.

گاف 23 از 37 برای 240 یارد با پاس تاچ داون یک یاردی به سنت براون بود که نتیجه را 14-14 در اواخر نیمه اول کرد، و یک یاردی تاچ داون به دی جی چارک که شیرها را در اوایل کوارتر سوم به سه امتیاز رساند. 22-19.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لایحه ایمنی آنلاین: بریتانیا پس از انتقاد از آزادی بیان محدودیت های اینترنت را کاهش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از انتقاد شدید فعالان و …