«او خیره‌کننده‌ای دارد»: وینستون بولداگ فرانسوی برنده نمایش ملی سگ‌ها شد | سگ ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک بولداگ فرانسوی با “شخصیت و زیبایی”، به دلیل “شبه خیره کردن” خود، برنده نمایش سگ ملی است که در روز پنجشنبه پس از رژه شکرگزاری میسی پخش شد.

وینستون، که به درستی توسط یک تشویق کننده در رسانه های اجتماعی به عنوان یک فرد “گلوله مارزیپان عالی”، در حال حاضر بالاترین رتبه سگ تمام نژاد در کشور است، با این برد اخیر او را به 78 امین بهترین عنوان در نمایش رساند.

به گزارش پیپل، این نمایش بیست و یکمین سال خود را در روز شکرگزاری امسال جشن گرفت و بیش از 1500 شرکت کننده از 200 نژاد را در آن شرکت کردند.

ویکی سیلر کوشمن، داور «بهترین نمایش» نمایشگاه ملی سگ 2022 در بیانیه‌ای به People گفت: «او یک سگ نمایشی با شخصیت و زیبایی و کاملاً مناسب برای نژاد است.

سیلر کوشمن افزود: “او یک گیج خیره کننده دارد که می گوید، “من اینجا هستم تا امشب برنده شوم.” فقط می توانید بگویید که او می تواند به خانه برود و حیوان خانگی کاملی باشد.

یک بولداگ فرانسوی پر جنب و جوش و خوشایند به نام وینستون، در نمایشگاه معتبر سگ ملی فیلادلفیا که توسط پورینا، روز شکرگزاری ارائه شد، به عنوان بهترین نمایش معرفی شد. وینستون 78 بهترین نمایش را در کارنامه خود دارد. پری پیسون از بیکسبی، اوکلاهاما، وینستون را به عنوان کنترل کننده به برد هدایت کرد. pic.twitter.com/8O6DFjAQi7

– نمایش ملی سگ (@TheNatlDogShow) 24 نوامبر 2022

مورگان فاکس، بازیکن NFL، که تا حدی مالک گروهی است که وینستون را مدیریت می کند، پیروزی خود را جشن گرفت. او گفت: “من هر بار هیجان زده می شوم، وینستون هم همینطور.”

او افزود: “ما حمایت های زیادی داشته ایم و این چیزی است که در مورد سگی با این کیفیت اتفاق می افتد.”

رقابت در برابر تعداد زیادی از شرکت‌کنندگانی که از کاریزما سرازیر می‌شوند، کار آسانی نیست. سگ ها همچنین باید از دسته “بهترین در نژاد” عبور کنند تا برای فرصتی در استخر “بهترین در نمایش” آزاد شوند.

این نمایش توسط جان اوهرلی از سینفلد و دیوید فری، متخصص سگ ها، میزبانی شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رحیم استرلینگ برای تصمیم گیری در مورد بازگشت به جام جهانی انگلیس زمان بیشتری می گذارد | رحیم استرلینگ

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، رحیم استرلینگ پس از دزدی از …