استارمر می‌گوید که کارگر در برابر خشونت علیه زنان «تحمل صفر» نشان خواهد داد کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کایر استارمر متعهد شده است که «رویکردی با «تحمل صفر» در قبال خشونت علیه زنان و دختران اتخاذ کند، زیرا آمارهای جدید نشان می‌دهد که تقریباً ۹۷ درصد از جرایم جنسی منجر به اتهام نمی‌شوند.

او گفت که دولت کارگری او برای تجاوز جنسی، تعقیب و قتل خانگی احکام سخت تری وضع خواهد کرد و یک ثبت خشونت خانگی را معرفی خواهد کرد تا ردیابی مجرمان را برای مقامات آسانتر کند.

به مناسبت روز روبان سفید، استارمر از پناهگاه خشونت خانگی در میدلندز بازدید خواهد کرد، زیرا او متعهد به پیگیری سریع موارد تجاوز جنسی و حمایت از بازماندگان است.

ارقام وزارت کشور نشان می‌دهد که در دوره محافظه‌کاران، نرخ اتهام تجاوز به عنف به پایین‌ترین حد خود یعنی 1.5 درصد می‌رسد و جرایم جنسی تنها 3.1 درصد در سال گذشته بوده است، علی‌رغم اینکه تعداد بی‌سابقه‌ای از این جرایم توسط پلیس ثبت شده است.

استارمر، مدیر سابق دادستان عمومی، گفت که این موضوع برای او شخصی شده است. او در حمایت از قانون جین، اصلاحیه‌ای در لایحه کمک‌های حقوقی، مجازات و مجازات مجرمان، برای اطمینان از اینکه ایمنی قربانیان بهتر محافظت می‌شود، مبارزه کرد. جین کلاف، یک پرستار A&E، در حالی که همسر سابقش در انتظار محاکمه به خاطر تجاوز جنسی خود بود، توسط همسرش به قتل رسید.

استارمر گفت: «این موضوع برای من شخصی است. وی گفت: «این آسیبی است بر جامعه که زندگی ها را نابود می کند. به همین دلیل، زمانی که مدیر دادستانی عمومی بودم، خستگی ناپذیر برای مقابله با خشونت علیه زنان و دختران کار کردم.

«در دولت کارگری من، قانون از زنان و دختران محافظت می‌کند – با احکام سخت‌تر برای کسانی که به آنها آسیب می‌زنند، اقدامات مناسب برای نظارت بر مرتکبان خشونت‌آمیز، و سیستم دادگاهی که در کنار قربانیان شجاع است و آنها را منتظر نمی‌گذارد. سالها برای عدالت.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نکته اول: ترامپ در زمان ریاست جمهوری آمریکا وام 19.8 میلیون دلاری را فاش نکرد اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صبح بخیر. بر اساس یک …